Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Przedstawiam wam Moje Zwykłe A4 Avant

Z Fabryki Wyszła w 2005 Roku , Jest to 2.0 TDI 140 Koników do czasu :naughty:

Wyposażenie:

- BiXenon Skrętny plus Spryski

- Navi RNS-E z mapą Europy 2009 w tym PL

- Grzane Stołki

- Klima Dwu Sferowa

- Skórzana Tapicerka

- Pakiet Chrom

- DLR ( dzienne Oświetlenie)

- Podświetlanie Drogi do Domu po zamknięciu auta

- Felgi 18' Od od Audi RS 6

- System BOSE ( Jest, sprawdzone po VINIE, to że nie ma maskownic to trochę dziwne,ale tapicerka zdjęta i faktycznie siedzi BOSE )

- Lusterko Przyciemniane

- Czarne Szyby ( ale tak chyba wchodziły , nie wiem )

- Przedni Zderzak Od DTM'a (poprzedniego Właściciela Poniosła Fantazja :kox: )

- Czujnik Deszczu

- Czujnik Zmierzchu

- Guziczek do Wyłączania ESP :evil: ( ale to chyba Standard )

- Parktronic

- Lodówka W schowku ( jak ją się uruchamia to jak na razie nie wiem :wallbash: )

Przebieg jest autentyczny :D sprawdzone W ASO

dsc04888h.jpg

dsc04905i.jpg

dsc04894x.jpg

dsc04893q.jpg

dsc04902q.jpg

dsc04901ica.jpg

dsc04899p.jpg Wiem że to nie jest DTM ale poprzedni Właściciel

dsc04906.jpg

dsc04909lly.jpg

Opublikowano

Bardzo ladne zestawienie kolorow.. :)

Zderzaczek DTM robi robote :kox:

Obniz! :good:

Opublikowano

Gratki zacnej furki! Zderzaczek faktycznie :kox: białe kierunki :) fotochromatyczne lusterko to pewno i czujnik deszczu jest... Bardzo ładna niunia! Jak dla mnie tylko troszkę za jasny środek i krzesełka :thumbdown: ps. takie przebiegi też się trafiają :) jeszcze raz gratki!

pozdrawiam

Opublikowano

Fajna furka :good: Jasna skorka, kewstia gustu ale ogolnie :good:

Opublikowano

Przedni Zderzak Od DTM'a (poprzedniego Właściciela Poniosła Fantazja

bardzo dobrze :good:

Skórka mogła być czarna i przydało by się zdjęcie z boku, co by można zobaczyć jak się komponuje przedni zderzak z resztą furki. :gwizdanie:

e..nie ma co elegancka bryka :good:

Opublikowano

Ładny zestaw - pilnuj auta bo B7 są w modzie :( na wschodzie

Opublikowano

No nie takie zwykłe AVANT. ;) BiXenon, Navi, Grzane Stołki, Chrom... Zderzak rzeczywiście :kox: !!! Gratki!!

P.S. Czy tam widzę S-line na boku? :mysli:

Opublikowano

elegancko się prezentuje i ładnie wyposażona :good:

Opublikowano

bardzo słuszny przebieg :good:, ale przydałyby się zdjęcia z perspektywy :gwizdanie:

- System BOSE

a tego bejeru to chyba niestety nie masz :cool1:

Opublikowano

bardzo słuszny przebieg :good:, ale przydałyby się zdjęcia z perspektywy :gwizdanie:

- System BOSE

a tego bejeru to chyba niestety nie masz :cool1:

No chyba raczej nie bo maskownice zwykle ale tak nawiasem mowiac, Bose tez prawdziwym bajerem nie jest :wink4:

Opublikowano

Kolega pisał na poczatku, że BOSE potwierdzone organoleptycznie.

Fajna furka, tylko do tego zderzaka by się gleba przydała ...

Opublikowano
  • Autor

Z modów Planowałem Jeszcze Dokładke Od S4 i Wydechy...ale wybito mi to z głowy.. za dużo Rezania i koszty wydechów :wallbash:

Ale Programik Z hybrydą Będzie :evil:

Gleba :mysli: raczej nie bo żona Czasami śmiga na takie zadupia że można zawias zgubić :confused4: tak jest Dobrze

Opublikowano

(...) - Lodówka W schowku ( jak ją się uruchamia to jak na razie nie wiem :wallbash: )

schowek.th.jpg

Po otwarciu schowka i lodówki powinieneś zobaczyć takie pokrętło(?) na zdjęciu zaznaczone czerwoną strzałką. Kręcąc tym czarnym elementem otwierasz lub zamykasz dopływ schłodzonego przez klimatyzację powietrza.

Opublikowano
  • Autor

No Niestety dalej Lodówka Nie Chodzi....hmm nie wiem może nie jest jakoś podłączona ? :wallbash:

Opublikowano

No Niestety dalej Lodówka Nie Chodzi....hmm nie wiem może nie jest jakoś podłączona ? :wallbash:

Gdy to sprawdzałeś klimatyzacja była włączona?

Tutaj masz zdjęcia wyjaśniające czym tak naprawdę jest ten klimatyzowany schowek: http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/interior-1/coolair_glove_box/

http://www.a4-klub.pl/smf/all_klimatyzowany_schowek_gdzie_jest_i_jak_go_zamontowac-t12905.0.html

To tak naprawdę wygięta rurka, która "łapie" schodzone powietrze z klimatyzacji i doprowadza je do schowka.

Opublikowano

Jak juz pisałem na A3-clubie pięknie się furka prezentuje Patryczku :) Jasne wnętrze powala choć jest mało praktyczne ale co tam ;)

Zderzaczek przedni bardzo ładny, ma coś w sobie :D

Wielkie gratki nabytku :naughty:

Opublikowano

No, no...

Szczególnie podoba mi się jasna skórzana tapicerka w kompozycji z kolorem samochodu... :hi:

Opublikowano

Bardzo ładna felunek i środek robi wrażenie gratki pozdrawiam :>

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i Mały Update....Szybki Ściemnione ... Stalówki na Zimę zapodane :kox: oraz na dniach zostaną założone Obudowy Z Karbonu ( nie tam żadna okleina tylko Najprawdziwszy Karbon :D )

dsc06414u.jpg

dsc06418h.jpg

814179247_1[br]

dsc06421l.jpg

Opublikowano

hmm... carbon + chrom? to nie jest dobre polaczenie :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.