Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant


insane_Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz napisać jak wyglądają koszty przyciemniania szyb i jaką folię wybrałeś. Tez szukam dobrego ściemniacza na terenie południowego lubuskiego (od zielonej góry w dół) lub dolnośląskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia to ja nie wiem jaka jest :polew: oddałem autko do Salonu Merca w Koszalinie ( Przyjaciółka ma tam magików od Ściemniania szybek, i to kosztowało mnie dobrą Flaszkę ...ehe a dokładnie Litra Jonhego Walkera ) przyciemnione na Maxa tył ..a przód na granicy prawa czyli 35%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

insane_Infinity czemu ma w opisie silnik BKD robiles swap bo B7 nie ma takie silnika a BKD jest zarezerwowany dla auto z poprzecznie ulozonym silnikiem ( A3, Golf itp ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt zamierzony.....tak będzie na Wiosnę delikatna Gleba ..no i Maska Carbonowa :D:naughty:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:59_________________________________________________na Lato to mam 18' tki od Rs6 :D. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz To mojej Żonie :polew: ....Gleby nie będzie bo jak to kobita moja ma w swoim zwyczaju zaraz urwie mi zderzak DTM'a ;( o jakiś Krawężnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał..ale Kosztuje 400 Ojro.... :confused4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:31_________________________________________________no to Zima Pełną Parą I Zimowy Setup Trzeba było założyć ...nie ma to jak z 18' na 15' wskoczyć :polew: :polew: Ostrzegam Efekt Zamierzony....

imag0231y.jpg

imag0231a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał..ale Kosztuje 400 Ojro.... :confused4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:31_________________________________________________no to Zima Pełną Parą I Zimowy Setup Trzeba było założyć ...nie ma to jak z 18' na 15' wskoczyć :polew: :polew: Ostrzegam Efekt Zamierzony....

imag0231y.jpg

imag0232s.jpg

:kox:

Chyba zrobię sobie coś podobnego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiechowe te fele... ciekawe jak wygladaja podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to weszły 15" do B7, mi za cholerę nie chciały :)

bo masz wieksze hamulce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...