Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Zwykłe A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz napisać jak wyglądają koszty przyciemniania szyb i jaką folię wybrałeś. Tez szukam dobrego ściemniacza na terenie południowego lubuskiego (od zielonej góry w dół) lub dolnośląskiego :)

Opublikowano
  • Autor

Folia to ja nie wiem jaka jest :polew: oddałem autko do Salonu Merca w Koszalinie ( Przyjaciółka ma tam magików od Ściemniania szybek, i to kosztowało mnie dobrą Flaszkę ...ehe a dokładnie Litra Jonhego Walkera ) przyciemnione na Maxa tył ..a przód na granicy prawa czyli 35%

Opublikowano

insane_Infinity czemu ma w opisie silnik BKD robiles swap bo B7 nie ma takie silnika a BKD jest zarezerwowany dla auto z poprzecznie ulozonym silnikiem ( A3, Golf itp ) ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dsc06434b.jpg

inn.jpg

Opublikowano

Lusterka zacne, ale gryza mi sie z chromem :cool1:

Opublikowano

Tablice też się gryzą !!!

Opublikowano
  • Autor

czemu tablice się gryzą??

Opublikowano

Chociaż jakieś ładne kołpaki załóż, czy to efekt zamierzony ? Będziesz obniżać ?

Opublikowano
  • Autor

Efekt zamierzony.....tak będzie na Wiosnę delikatna Gleba ..no i Maska Carbonowa :D:naughty:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:59_________________________________________________na Lato to mam 18' tki od Rs6 :D. :>

Opublikowano

Wymaż nr z tablicy rejestracyjnej :polew:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

I nastał ten Pikny dzień : Letnie Buciki Założone :naughty:

Oponka TOYO Proxes T1R 225/40/18R

imag0058i.jpg

imag0059c.jpg

imag0060d.jpg

imag0057z.jpg

Opublikowano

przydała by się gleba...

Opublikowano
  • Autor

Powiedz To mojej Żonie :polew: ....Gleby nie będzie bo jak to kobita moja ma w swoim zwyczaju zaraz urwie mi zderzak DTM'a ;( o jakiś Krawężnik

Opublikowano

ale ładne felgi :gwizdanie: ;)

Opublikowano

Fele :kox::tongue4: Co do zderzaka DTM to czy nie miał on karbonowej dokładki ??

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Miał..ale Kosztuje 400 Ojro.... :confused4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:31_________________________________________________no to Zima Pełną Parą I Zimowy Setup Trzeba było założyć ...nie ma to jak z 18' na 15' wskoczyć :polew: :polew: Ostrzegam Efekt Zamierzony....

imag0231y.jpg

imag0231a.jpg

Opublikowano

Miał..ale Kosztuje 400 Ojro.... :confused4:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 18:31_________________________________________________no to Zima Pełną Parą I Zimowy Setup Trzeba było założyć ...nie ma to jak z 18' na 15' wskoczyć :polew: :polew: Ostrzegam Efekt Zamierzony....

imag0231y.jpg

imag0232s.jpg

:kox:

Chyba zrobię sobie coś podobnego :naughty:

Opublikowano

smiechowe te fele... ciekawe jak wygladaja podczas jazdy

Opublikowano

to weszły 15" do B7, mi za cholerę nie chciały :)

Opublikowano

to weszły 15" do B7, mi za cholerę nie chciały :)

bo masz wieksze hamulce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.