Treść opublikowana przez rafik84
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Różnica jest zaj.....a :banan2: [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 18:57_________________________________________________wczoraj udało się pomalować i zainstalować dwie listwy
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
jak tam bose podłączone ? ciekaw jestem czy buczy
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
hmm o tym nie pomyślałem ale na wszelki wypadek zamówiłem 20 szt :>
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Dziś na szybko udało mi się rozebrać przednie drzwi i podmienić głośniki, k...a jak te spinki pękają w jednych drzwiach chyba dwie zostały dobre . tył będę podmieniał jak spinki do mnie dojadą :>
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
a może wy przyjedziecie do mnie przy okazji znajdziemy koledze akjam jakieś listwy
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
co byś membrany nie musiał szukać u sąsiada :polew: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 20:40_________________________________________________ Ja też mam te nowsze! Siemian może do Ciebie przyjadę na podmiankę bo masz to już za sobą? :gwizdanie: [/quote przyłączył bym się do was ale niestety mam trochę za daleko
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
ja jak na razie nie mam czasu nic rezać, czekają na podmiankę kable sygnałowe bo coś buczy jak mam włączone światła ciekawy jestem czy u ciebie będzie cisza który będzie lepszy zastanawiam się nad tym grubym jak w ori ale ten pierwszy ma dodatkowo folie aluminiową
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
dzięki
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jak wracałem na święta do Polski też mnie to spotkało uderzyłem w bryłę śniegu dokładka jedną stroną wyrwała się ale jak na razie nie ściągam gdyby nie dokładka to pewnie by zderzak był popękany[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________kolejne graty dotarły miało nie być bo miałem inne plany ale jednak mam małe pytanie czy ori kostki podejdą pod bose
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
takich rzeczy się nie liczy :polew:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Part number: 1ML805903
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
znalazłem coś takiego tylko nie ori ale cena http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-S4-LOWER-DOOR-MOULD-TRIM-2001-2008-B6-B7-4pcs_W0QQitemZ110635446780QQcategoryZ72209QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D8%26pmod%3D260676868402%252B260676868402%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D6625721291984092354
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
czekam na VT jak ktoś się zlituje ciężko trafić listwy a jak już są to cena powala ja trafiłem przez przypadek gość miał do sprzedania lusterka a ja zapytałem o listwy i się znalazły jeśli coś uda mi się znaleźć to dam ci znać
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
mieszkam w UK i tu trafiły mi się bardzo tanio i jeszcze dyfuzor dostałem gratis co myślicie jak by dyfuzor zostawić w srebrnym kolorze a listwy w kolor jak lotka
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Małymi kroczkami do przodu :> graty S line [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________fotka z zimowej trasy do PL
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ładna loszka
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
muszę sprawdzić jutro jeszcze raz
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
tak kasowałem błędy, przy instalacji bose odłączyłem rns-a
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
dziś podpiąłem vaga w celu przekodowania i wywaliło mi błędy Address 56: Radio Labels: 8E0-035-192-RNSE.lbl Control Module Part Number: 8E0 035 192 Q HW: 8E0 035 192 Q Component and/or Version: RNS-E HIGH EU H73 0750 Software Coding: 0309117 Work Shop Code: WSC 00560 259 84902 3 Faults Found: 00878 - Connection to Speaker Front Left 011 - Open Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01101011 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 58 Time Indication: 0 Date: 2011.01.08 Time: 11:46:42 00879 - Connection to Speaker Front Right 011 - Open Circuit Freeze Frame: Fault Status: 01101011 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 58 Time Indication: 0 Date: 2011.01.08 Time: 11:46:42 02005 - Coding Pin 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 5 Fault Frequency: 1 Reset counter: 58 Time Indication: 0 Date: 2011.01.08 Time: 11:46:49 zmieniłem czwartą liczbę na 9 i to samo, nie podpiąłem pinu bose może to być przyczyną ?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ale pisał też, że tej drugiej jeszcze nie podłączył a że nie ma zakłóceń to już nie będzie połączał. Najlepiej żeby sam się wypowiedział. poczekamy może nam napisze dokładniej jak ma u siebie zrobione
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
słowa kolegi Bromchit : Wiązkę puściłem obok tej którą już miałem. W tej dokładanej wiązce zostawiłem wszystkie przewody celowo, żeby plus i masę puścić do tuby przez obie wiązki, bo jak było wcześniej napisane Bose jest zasilane grubszymi kablami.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
właśnie mam tylko przód jak włączę światła ale jak nacisnę na stop to wszystko ustaje myślę że jest to problem z zasilaniem
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
niestety nie pomogę bo ja miałem gniazdo z przewodami do wzmaka
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Brimchit, możesz powiedzieć którędy oryginalnie biegnie wiązka audio w A4 Czyli jak dla mnie zbędna Panowie, 1. które piny idą pod kable sygnałowe, a które pod głośnikowe ? 2. Czy kolory przewodów głośnikowych w wiązce BOSE odpowiadają kolorom kabli głośnikowych w zwykłej instalacji ? 3. Jaki kolor mają kable głośnikowe zasilające tył ? Brimchit, możesz powiedzieć którędy oryginalnie biegnie wiązka audio w A4 Czyli jak dla mnie zbędna Panowie, 1. które piny idą pod kable sygnałowe, a które pod głośnikowe ? 2. Czy kolory przewodów głośnikowych w wiązce BOSE odpowiadają kolorom kabli głośnikowych w zwykłej instalacji ? 3. Jaki kolor mają kable głośnikowe zasilające tył ? kolory przewodów bose są takie same jak w zwykłej wiązce tył lewy głośnik - (minus) czerwono/żółty (plus) +brązowo/żółty prawy głośnik - czerwono/zielony brązowo/czarny sub - (minus) brązowo/szary (plus)+ czerwono/czarny przód centralny - czarny +zielony lewy głośnik -niebiesko/żółty +brązowo/zielony prawy głośnik -zielono/niebieski +brązowo/niebieski
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A sygnały puszczałeś w ekranie ? Gdzie masz masę podpiętą, do radia czy do masy auta ?[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:20_________________________________________________Proszę o informację jakie kolory mają przewody głośnikowe w wiązce Bose i który rodzaj pinów do nich idzie ?: - Lewy przód: - Prawy przód: - Center: - Lewy tył: - Prawy tył: oraz które kolory przewodów sygnałowych w wiązce Bose są wykorzystane, ponieważ chcę puścić wszystkie sygnały jedną nową wiązką i który rodzaj pinów do nich idzie: - biały - zielony - czarny - brązowy - szary - żółty Sorki za takie pytania ale chciałbym mieć 100% pewności. tak w ekranie każdy sygnał w odzielnym tylko przód, tył podpiąłem pod stare piny masę podpiąłem pod starą wiązkę a gdzie ona jest podpięta to nie wiem . kolory kabli takie same jak w pierwszym poście na schemacie a co do pinów to nie wiem bo miałem gniazdo z kawałkiem instalacji