Treść opublikowana przez rafik84
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
u mnie dwa miesiące prawie śmiga na odłączonym pinie bose i nic się nie dzieje tylko wszystko w aucie wpada w drgania przy głośnej muzyce, ktoś wie jak ustawić poziom głosu po przekręceniu kluczyka jak wsiadam radio gra tak głośno że mało co zawału można dostać ma ktoś jakiś sposób ?
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
ja tam zrobiłem i świeci efekt na fotce koledzy pleksa na końcu musi sie błyszczeć jak będą nie wypolerowane końce to będzie słabo świeciło tak ma wyglądać
-
[ALL B7] Kontrolka oleju
on ma 1.9
-
[ALL B7] A4 B7 :)
furka bezawaryjnej jazdy
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dzięki Bart-s
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
i wszystko jasne a jak wyłączyć to sprawdzanie pilota/mikrofonu dobre pytanie też nie wiem jak szukam odpowiedzi :mysli:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Bo tylko sprężyny zmienił, amortyzator też jest krótszy niż 1BA Amorek niestety nie ma tutaj zbytniego wpływy. Springi źle usiadły i tyle, zabawy z WR można o kant d*py potłuc. Temat rzeka. Czy tył nie jest niżej niż przód? może to złudzenie optyczne na zdięciu. Powinien stać równo. to nie złudzenie tył bardziej siedzi
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
nowe fotki 16,20,2011 str 1
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
ja dałem coś około 50 GBP i jeszcze na granicy mi paczkę zatrzymali i kazali płacić 15 GBP za cło :wallbash:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tylko odtłuściłem
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
zawias jest 1bv (springi) ale przód jest troszkę wyżej :wallbash: zderzak zostanie jaki jest No nie mów ja się nie trafi jakiś fajny zderzaczek to nie weźmiesz... A co do zawieszenia to właśnie jakby wyżej trochę stał... :gwizdanie: No to skasuj konto na forum i wtedy będziesz miał większą pewność, że tak będzie! :polew:
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
zawias jest 1bv (springi) ale przód jest troszkę wyżej :wallbash: zderzak zostanie jaki jest [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 13:08_________________________________________________jak na razie koniec modów
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
dyfuzor na miejscu, naklejka jednak znikła
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
koledzy ja myślę że jest problem z masą wcześniej miałem zwykły kabelek każda żyła w odzielnym ekranie, ekran jednocześnie służył jako masa i buczało przy włączonych światłach, postanowiłem zmienić kabelek na 5 żyłowy i ekran 4 żyły sygnał 5 masa i pomogło nic nie buczy nie podłńczałem ekranu do niczego wszystko jest ok
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
kolega pisał że nie chce dużo inwestować w furkę to podsuwam tani sposób :polew:
-
[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro
Furka daje rade
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron78 nie chciałeś inwestować wiele w auto a może zastosuj tani sposób
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
do podglądu fotka jak było u mnie [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:19_________________________________________________niebieska taśma miejsce gdzie nakładamy klej [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:23_________________________________________________zastanawiam się nad usunięciem naklejki z tyłu chciałem tylko zostawić ramkę klubową co o tym myślicie ???
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
zrobiłem tak jak mówisz w lotce po bokach są wyżłobienia których się nie klei dzięki za wskazówkę
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
u mnie na klej trzyma jak cho.... :>[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:42_________________________________________________a lotkę zamawiałem tu http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Exterior/Body/ES4545/
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
listwy mam ori Co ja gadam!!! :wallbash: Chiałem spytać o lotkę S-Line. Robiłeś otwory w klapie? lotka przyklejona na klej do szyb dziur wiercił nie będę lotka nie ori s line nie ma jak śrub dać
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
listwy mam ori
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Dziś wymieniłem kabelek sygnałowy w bose i buczenie ustało przykleiłem lotkę , pomalowałem listwy i dyfuzor fotki wkrótce [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 18:41_________________________________________________listwy i lotka na miejscu niestety dyfuzor musi poczekać na lepszą pogodę fotka robiona na szybko
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
Ładna kolorek jak u mnie
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Różnica jest zaj.....a :banan2: [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 18:57_________________________________________________wczoraj udało się pomalować i zainstalować dwie listwy Znalazłeś jakieś listwy dla mnie? jak na razie nic nie ma przeglądam ebay dwa razy dziennie i nic