Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafik84

  1. u mnie dwa miesiące prawie śmiga na odłączonym pinie bose i nic się nie dzieje tylko wszystko w aucie wpada w drgania przy głośnej muzyce, ktoś wie jak ustawić poziom głosu po przekręceniu kluczyka jak wsiadam radio gra tak głośno że mało co zawału można dostać ma ktoś jakiś sposób ?
  2. ja tam zrobiłem i świeci efekt na fotce koledzy pleksa na końcu musi sie błyszczeć jak będą nie wypolerowane końce to będzie słabo świeciło tak ma wyglądać
  3. furka bezawaryjnej jazdy
  4. i wszystko jasne a jak wyłączyć to sprawdzanie pilota/mikrofonu dobre pytanie też nie wiem jak szukam odpowiedzi :mysli:
  5. Bo tylko sprężyny zmienił, amortyzator też jest krótszy niż 1BA Amorek niestety nie ma tutaj zbytniego wpływy. Springi źle usiadły i tyle, zabawy z WR można o kant d*py potłuc. Temat rzeka. Czy tył nie jest niżej niż przód? może to złudzenie optyczne na zdięciu. Powinien stać równo. to nie złudzenie tył bardziej siedzi
  6. nowe fotki 16,20,2011 str 1
  7. ja dałem coś około 50 GBP i jeszcze na granicy mi paczkę zatrzymali i kazali płacić 15 GBP za cło :wallbash:
  8. tylko odtłuściłem
  9. zawias jest 1bv (springi) ale przód jest troszkę wyżej :wallbash: zderzak zostanie jaki jest No nie mów ja się nie trafi jakiś fajny zderzaczek to nie weźmiesz... A co do zawieszenia to właśnie jakby wyżej trochę stał... :gwizdanie: No to skasuj konto na forum i wtedy będziesz miał większą pewność, że tak będzie! :polew:
  10. zawias jest 1bv (springi) ale przód jest troszkę wyżej :wallbash: zderzak zostanie jaki jest [br]Dopisany: 15 Luty 2011, 13:08_________________________________________________jak na razie koniec modów
  11. dyfuzor na miejscu, naklejka jednak znikła
  12. koledzy ja myślę że jest problem z masą wcześniej miałem zwykły kabelek każda żyła w odzielnym ekranie, ekran jednocześnie służył jako masa i buczało przy włączonych światłach, postanowiłem zmienić kabelek na 5 żyłowy i ekran 4 żyły sygnał 5 masa i pomogło nic nie buczy nie podłńczałem ekranu do niczego wszystko jest ok
  13. kolega pisał że nie chce dużo inwestować w furkę to podsuwam tani sposób :polew:
  14. Furka daje rade
  15. Miron78 nie chciałeś inwestować wiele w auto a może zastosuj tani sposób
  16. do podglądu fotka jak było u mnie [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:19_________________________________________________niebieska taśma miejsce gdzie nakładamy klej [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:23_________________________________________________zastanawiam się nad usunięciem naklejki z tyłu chciałem tylko zostawić ramkę klubową co o tym myślicie ???
  17. zrobiłem tak jak mówisz w lotce po bokach są wyżłobienia których się nie klei dzięki za wskazówkę
  18. u mnie na klej trzyma jak cho.... :>[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 18:42_________________________________________________a lotkę zamawiałem tu http://www.ecstuning.com/Audi-B7_A4-FWD-2.0T/Exterior/Body/ES4545/
  19. listwy mam ori Co ja gadam!!! :wallbash: Chiałem spytać o lotkę S-Line. Robiłeś otwory w klapie? lotka przyklejona na klej do szyb dziur wiercił nie będę lotka nie ori s line nie ma jak śrub dać
  20. Dziś wymieniłem kabelek sygnałowy w bose i buczenie ustało przykleiłem lotkę , pomalowałem listwy i dyfuzor fotki wkrótce [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 18:41_________________________________________________listwy i lotka na miejscu niestety dyfuzor musi poczekać na lepszą pogodę fotka robiona na szybko
  21. Różnica jest zaj.....a :banan2: [br]Dopisany: 05 Luty 2011, 18:57_________________________________________________wczoraj udało się pomalować i zainstalować dwie listwy Znalazłeś jakieś listwy dla mnie? jak na razie nic nie ma przeglądam ebay dwa razy dziennie i nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.