Treść opublikowana przez rafik84
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Nie wiem czy można zaliczyć do brudasa ale wklejam fotkę trasa Uk-Pl
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
U mnie po zamontowaniu bose występuje jakiś dziwny dźwięk jak włączę światła a jak nacisnę na hamulec dźwięk ustaje nie wiem gdzie szukać przyczyny ktoś ma jakieś pomysły ???
-
Jaką spawarkę do 4.500zł
jak w temacie myślę o czymś takim jak na tej aukcji http://allegro.onet.pl/migomat-bester-magster-280-4x4-spawarka-butla-redu-i1323951465.html czekam na wasze opinie :>
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
uniqa :>
-
Prośba - konkurs
- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jeden co mnie pocieszył [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:22_________________________________________________szykuje się kolejne rezanie lotka w drodze [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:26_________________________________________________a dziś dotarł Bose [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 23:18_________________________________________________promocja była nawet gniazdo jest- Szukam audi a8 do ślubu
:shocked: Nie 54 km karetom nie pojadę konie by pozdychały zanim bym dojechał :polew:- Szukam audi a8 do ślubu
to jest D4 nie D3 d3 2004r[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________ b8 daje rade ale ja się uparłem na a8- Szukam audi a8 do ślubu
d3 coś takiego- Szukam audi a8 do ślubu
złapałem- Szukam audi a8 do ślubu
Witam jak w temacie poszukuję (najlepiej) audi a8 do ślubu okolice Sieradza Wielunia , a może macie jakieś ciekawe propozycje dziękuję pozdrawiam Rafał.- [ALL B7] Moje nowe, czerwone A4 :)
Popieram kolegę- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wymień aku- [B7 BLB] Dziwny brak mocy w A4 b7 2.0 tdi
co ma czujnik do utraty mocy :mysli:- Audi A4 2.0 TFSI Quattro USA - Model 06 - ABT
Ładna- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
to ciekawie wygląda http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B7-FRONT-BUMPER-SPOILER-TOP-DESIGN-/260677186821?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3cb1923505 albo http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-B7-Painted-2pcs-type-Front-Splitter-spoiler-/390192090222?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5ad942cc6e- [ALL B7] Moje Audi A4
ladne :good: i przebieg- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Czyli też średnio. Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? [/quot Czyli też średnio. Cały czas zastanawia mnie fakt, że zakup "wydawałoby się" odpowienich sprężyn nie daje oczekiwanego rezultatu. Może trzeb byłoby zakupić na przód sprężyny z innej kategorii wagowej? tylko jakie :mysli: myślałem ze jak bedą ori to bedzie a tu zastanawiam sie nad EIBACH / PRO KIT sam nie wiem- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
przód jest ok 67cm mam nadzieje ze siądzie- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tył siadł przed wymianom bylo 68cm a po jest 66cm od ziemi [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 15:16_________________________________________________zrobie jeszcze pare fotek jak będzie pogoda- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tyl jest ok na fotkach tego nie widać, ale w realu a przód jest troszke wysoko ok 1cm zobaczę co się bedzie dzialo- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tył siadł ok 2,5 cm przód 1,5cm[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:01_________________________________________________ mam nadzieje że się ułoża- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
fotki zrobione na szybko, springi wczoraj wieczorem zamontowane- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
No i dotarły [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:29_________________________________________________springi na aucie :heat: nie było łatwo- [B7 BRD] Odgłosy po zgaszeniu silnika
turbo jeszcze się zatrzymuje stąd ten szum. - [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka