Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

Po przejściu przez model B5,B6 przyszedł czas na model B7.

Moje A4 nie jest dla mnie czymś nowym bo pierwszym właścicielem w Polsce był mój Tato :wink4: jeździł nią 2 lata, a że sprzedałem B6 nie chciałem ryzykować i kupować kota w worku więc zdecydowałem sie na zakup samochodu od pewnego sprzedawcy :wink4: ( nie dawał buta w podłoge i wszystkie wymiany elementów wymiennych robił na czas, pozatym więcej auto stało niż jeździło :) )

zatem A4 B7 2005r 2.0 Tdi 140 Km , silnik BLB , przebieg 160 kkm sprawdzony w ASO i co najważniejsze auto BEZWYPADKOWE sprawdzone w ASO przez ojca przy zakupie 2 lata temu :good:

wyposażenie:

-chromowane ramki nadwozia

-felgi ori 16 cali

-4 X elektr. szyby

-6 poduszek

-klimatronic

-elektrycznie składane lusterka

reszta w standardzie jak kazde B7

planoane mody:

większa felga - siedzą 17 ET45 z czasem jak będzie ok przesiąde sie na 18 cali zrobione

wymiana foteli na kubełkowe ( teraz żałuje ze sprzedałem B6 z kompletem s-line półskórzanym przydałby sie teraz :confused4: )

wymiana gałki zmiany biegów

zmiana dekorów albo chrom albo okleina Carbon

montaż bixenonów

obniżenie zawieszenia - kupiony weitec -30mm :naughty: (Kerczi podziękowania ) :good:

większe hamulce - kupione 320mm jeszcze nie założone :naughty: ( Siemian :good: ) :good:zrobione

program

system bose - kupiony wzmacniacz+subwofer bose :naughty: ( Siemian podziękowania ) :good:zrobione

listwy s-line lub s4 - kupione listwy S4 czekają na kolor.

kupiony kompletny zawias s-line 1BE - założony :naughty:

narazie tyle :wink4:

MODY :

22.03.2011 - dziś zawitały letnie fele 17 ori Audi- z oponkami BRIDGESTONE POTENZA 225/45/17 - bałem sie ze komfort sie znacznie pogorszy i....

myśle ze jest troche sztywniej ale niema tragedii, za to na zakretach auto przestało sie przechylać :good: i wygląd sie poprawił

mnie sie podoba choć jakby zrobić lekką glebe byłoby nienajgorzej :wink4:

-kolejny dzisiejszy mod to ściągnięcie oznaczeń z tylnej klapy, myśle ze lepiej wygląda bez

założony system grający Bose sub+wzmacniacz :kox:

teraz bass zaczął grać jak należy

i są juz tarcze pod 320

:kox:

założony 1BE s-line zawias

14.06.2011r kolejny mod wykonany , założone większe hamulce nowe tarcze 320mm + nowe klocki + zaciski

kolejne mody zrobione to :

- wymienione listwy wewnętrzne z drenianych na aluminiowe

- wymieniona gałka zmiany biegów ze zwykłej na s-line pikowana skóra

- wymieniona kierownica ze zwykłej na multifunkcyjną co prawda 4 ramienną ale obszyta nową skórą z nitką s-line :wink: , oczywiście zmiana modułu całego

- jak i kierownica i moduł high to i tempomat założony :wink:

- po sprawdzeniu modułu MCE okazało sie ze jest wersja High zatem kolejny mod - CLH założony

- skoro MCE high to kolejny mod czujknik deszczu/zmierzchu założony :wink:

- i na koniec przyszła wymiana foteli ze zwykłych naleśników na sportowe materiałowe s-line z grzanymi pupkami :naughty: do tego wymiana klimatronika na funkcje z grzaniem hehe

myśle nad następnymi :

bixenon i rns-e i program

6718864cd7dab2eegen.jpg

2324d76cbf7b88d8gen.jpg

55fdb52284763892gen.jpg

cc60b12f7d47c080gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła baza do modów.. a jakieś zdjęcia środka można zobaczyć? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zdjęcia środka by się przydało :)

mozna zacząć rezać jak jest auto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek ma zwykłe taborety z cimnego materiału, ciemna deska, radio cd, i niestety drewno :cool1:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 00:05_________________________________________________nic szczególnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszke nizej go i fele tak jak piszesz na lato :mysli:

Drewno możesz zmienić na aluminium np...

Najważniejsze, że bezwypadkowy i z pewnej ręki.

Powodzenia w rezaniu (nie moge się przyzwyczaić do tego słowa :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez na początku nie mogłem ale juz weszło w krew po kilku latach na forum :naughty: pozdrowienia dla wszystkich rezaczy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajna fura :good: ale ten lakier :thumbdown: i zawaliłeś z fotelami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko dobra baza do modów :gwizdanie: , a tak na marginesie to co sie stało z dekielkami w felgach z prawej strony?

dekielki tydzień po zakupie auta przywłaszczył sobie jakis skurw...n w godzinach nocnych :chytry:

p.s. maska nie zachodzi na reflektor co widać na zdjęciu nr 1 i nie doszukiwać sie takich rzeczy prosze :bicz:

kolor granatowy.....hm..... nie jest moim ulubionym kolorem bo wole czarny lub srebrny ale tak jak w przypadku poprzednije B6 tak i w przypadku B7 samochody zakupione okazyjnie po dobrych pieniądzach więc nie miałem za dużego wyboru co do koloru :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 09:09_________________________________________________a to że oba granatowe hm.... przynajmniej pasują do charakteru mojej pracy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko :good: w bardzo ładnym stanie :good: mody zapewne niedługo się pojawią :good:

tylko to drewno ... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewno jest do :sick3: jak wsiadam to mi sie słabo robi , czekam na chwile odetchnienia i będzie pierwszy mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...