Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

wkońcu zagościły letnie fele z oponkami :naughty:

3aa469bc437ca3bamed.jpg

a88a8540b2812380med.jpg

20863ce97d15fa7amed.jpg

wiem wiem gleba by sie przydała

powiem szczerze że bałem sie przejśc na 17 ale nie ma tragedii i juz chce 18-tki tylko najpierw zawias w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela git ale zawieszenie koniecznie niżej... :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak chcesz 18" to glebę conajmniej -40mm bo inaczej będzie koza. Idealnie jakbys gwinta KW zapodał, ostatnio widziałem na Allegro używke w dobrym stanie za jakieś grosze to na zimę byś go podnosił a na lato opuszczał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak chcesz 18" to glebę conajmniej -40mm bo inaczej będzie koza. Idealnie jakbys gwinta KW zapodał, ostatnio widziałem na Allegro używke w dobrym stanie za jakieś grosze to na zimę byś go podnosił a na lato opuszczał ;-)

pomysł dobry z gwintem :good: tylko gdzieś ty OGr gwint za grosze widział?

A widzę Boseron ze miałeś jak ja duże opory do założenia 17' a teraz myślisz o 18' :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Allegro prawie nówki KW V2 za 2200 zł, a bardziej zużyte KW chodziły po 800 zł. Tak czy inaczej te które chodzą do B5 za 1200-1600 są w duużo gorszym stanie niż te do waszych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda na 17 jeździ się wyśmienicie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:54_________________________________________________myślałem o spręzynach s-line 1BE , KW sądze ze będzie za twardy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda na 17 jeździ się wyśmienicie :tongue4:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 23:54_________________________________________________myślałem o spręzynach s-line 1BE , KW sądze ze będzie za twardy :mysli:

Też tak myślę. S-line jest optymalnym rozwiązaniem i podobno nie ma uszczerbku na komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie 1BE z nowymi amorami wahaczami itp na 17-stce to możesz sobie zobaczyć jak na tym się jeździ ;-) podejrzewam że jeżeli lubisz komfort to zostawisz ori zawias ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje audi A4 BKD 2.0 2005 na alufelgach 235/45/17 to jest dopiero jazda .Pozdrawiam

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałaś napisać o napędzie na tył, boski jest co nie :polew: :polew:.

Żeby nie było OT to fajna Audica :), widać że zadbana, tylko gleby brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line komfort jazdy bez porównania.Mam audi cały s-line .Zawieszenie niskie sportowe jaki i wyposażenie fotele skórzana kierownica ,drążek zmiany biegów .Komfort jazdy niesamowity .... nie da się tego opisać :) A już nie wspomnę o wyglądzie s-line zderzaki ZRYWA d*pę . POZDRAWIAM

to pochawl sie nią w dziale moje A4 B7 skoro to takie cacko, pisac każdy ładnie potrafi [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:39_________________________________________________a Ty myślisz ze masz jedyny na tym forum wersje s-line :mysli: o ile to prawda oczywiście[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 10:40_________________________________________________aha no i ten napęd na tył w twoim bolidzie , za***isty musi być :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleżanko, nie bulwersuj się ale im chodzi o to że chwalisz się swoim w czyimś wątku tak jakby to był kolejny cud świata a do tego w Audi w serii nie było tylnego napędu który masz ustawiony w profilu (rzeźby z Q na RWD nie podejrzewam w tak młodym aucie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa na AUDI A4 KLUB POLSKA , wiec nie ogarniam jeszcze gdzie i co się pisze . Nie dawno kupiliśmy z mężem AUDI , wiec nie mam jeszcze fotek ale myślę ,że na weekend wstawię byś mógł zobaczyć i skończyć te Twoje głupie komentarze . Bo w Polsce jest tak nie zobaczę nie uwierzę !

Wyluzuj Marta. :cool1: Zrób fotki i podziel się swoją furką w odpowiednim dziale i będzie git. A nie, wpadłaś na wątek i chwalisz się swoją furką i wszyscy w szoku. :decayed:

:hi:

Boseron widzę, że myślisz o sprężynach S-Line ale to nie taka prosta sprawa z odpowiednim doborem springów jak pokazało kilka przypadków z forum. Ja też o tym myślałem ale ostatecznie zainwestowałem w springi H&R i jestem mega zadowolony. Obniżenie -35mm czyli nieco więcej niż S-Line. Do wyboru masz jeszcze Weitec... Koszty porównywalne. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprężyny powinno się wymieniać z amorami. Same springi bez amorów trochę bez sensu. Te co masz mają inny skok niż takie na -35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sprężyny powinno się wymieniać z amorami. Same springi bez amorów trochę bez sensu. Te co masz mają inny skok niż takie na -35mm.

Absolutnie się z Tobą zgodzę i pewnie tak w przyszłości będzie. :wink4: WIemy, że sporo (większość) wymienia same springi i długo na tym jeździ. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to też fakt ;-) robią tak i tak jeżdżą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam ,że jestem nowa i sory ,że napisałam tam gdzie nie powinnam ,to może mi ktoś powie w który dziale mam opisać moje autko .

No w tym dziale tylko załóż nowy wątek coś w stylu... za***isty S-Line na 17kach... :wink4: BTW 17ki to jeszcze nie taki wypas i "dopiero jazda" - bo jak poczytasz trochę to zobaczysz, że jeździ się nawet na 19kach. :decayed: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam ,że jestem nowa i sory ,że napisałam tam gdzie nie powinnam ,to może mi ktoś powie w który dziale mam opisać moje autko .

No w tym dziale tylko załóż nowy wątek coś w stylu... za***isty S-Line na 17kach... :wink4: BTW 17ki to jeszcze nie taki wypas i "dopiero jazda" - bo jak poczytasz trochę to zobaczysz, że jeździ się nawet na 19kach. :decayed: :gwizdanie:

już spokój, wszystko opanowane

koleżanka jest "nowa" na forum i nie jest obcykana co i jak

powoli Tworzy swój wątek w dziale B7 więc kończcie OT w wątku kolegi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...