Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widze to mi chyba tył siadł najlepiej i przód sie troche ułożył, juz nie jest źle. :good: rafik jak na 1BV to wysoko stoi ci wozidło :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś o tym pisałem.. że na logikę WR im niżej tym mniejsza masa auta powinna być... ale nie dokońca tak jest... bo czytałem o WR 10 z przodu przy 2.0 benzynie tej 131 KM... a to silnik jednak lżejszy od klekota co by nie mówić.... a z drugiej strony ktoś miał WR 10 w Avancie z 3.0 Tdi... i uj a nie zależności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmieniałem zawieszenie to porównałem sobie spręzyny i amory tył i przód ori i s-line i wiecie co, tył to wiedziałem ze siądzie bo spręzyna jak i amor są o 2 cm krótsze s-line więc nie dziwota ze siadło, ale przedni amor ze spręzyną jest dokładnie taki sam jak ori więc tylko twardość spręzyny powoduje obniżenie w moim wypadku az tak dobrze nie siadło a niby wziąłem o 3 klasy wagowe mniejsze :mysli: myśle ze te klasy to jedna wielka ściema, wystarczy porównać jak spręzyna krótsza to wiadomo ze siądzie nie ma innej opcji i dziwi mnie ze nie którym tak mało siada tył. zmierzyłem od ziemi i tył 63,5cm przód 65 cm podobno ori 1BA ma 68cm tył i przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny mod wykonany założone hamulce 320mm , wszystko pokazane w pierwszym poście pod koniec. :good:

odrazu czuć ze teraz auto hamuje a to dopiero pierwszy dzień więc jeszcze nie ułożone, tylko martwi mnie jedna rzecz przy hamowaniu z bardzo wolnej jazdy troche piszczą czy to sie zmieni jak sie troche klocek i tarcza wytrze :mysli: a moze ferodo tak ma hm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczynasz ładnie modzić :naughty:

Tego się trzymaj :good:

staram sie jak tylko mam troche wolnej gotówki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej przerwie w rezaniu przyszedł czas na kolejne mody.... znowu mnie wzięło :naughty: i tak :

- wymienione listwy wewnętrzne z drenianych na aluminiowe

- wymieniona gałka zmiany biegów ze zwykłej na s-line pikowana skóra

- wymieniona kierownica ze zwykłej na multifunkcyjną co prawda 4 ramienną ale obszyta nową skórą z nitką s-line :wink: , oczywiście zmiana modułu całego

- jak i kierownica i moduł high to i tempomat założony :wink:

- po sprawdzeniu modułu MCE okazało sie ze jest wersja High zatem kolejny mod - CLH założony

- skoro MCE high to kolejny mod czujknik deszczu/zmierzchu założony :wink:

- i na koniec przyszła wymiana foteli ze zwykłych naleśników na sportowe materiałowe s-line z grzanymi pupkami :naughty: do tego wymiana klimatronika na funkcje z grzaniem hehe

i to by było narazie tyle

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

a88a8540b2812380gen.jpg

70901be714319105gen.jpg

a środek teraz wygląda tak

kierownica nowa skórka

c921c34061788a6cgen.jpg

ffb00c9bc2562103gen.jpg

26ae52b0d8591e1egen.jpg

cc60b12f7d47c080gen.jpg

1932c71f0c96b8d4gen.jpg

55fdb52284763892gen.jpg

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

2eb132b97ea78974gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images37.fotosik.pl/1735/2eb132b97ea78974gen.jpg

Masz duży garaż :decayed: . Bardzo fajnie wyszło :dance2: Gratulacje. Ja nie zmieniam kiery 4 ramiennej na 3 ramienną bo mi się nie podoba 3 ramienna - mam w E90 i jakoś mi nie leży. A resztę w A4 mam w pakiecie executive więc sportowe dodatki mi nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dniem 27.11.2012 moja A4 zmieniła właściciela który zawitał do naszego forum ( mój kuzyn) , a ja zakupiłem autko od Klubowicza dobrego znajomego ale o tym w innym temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy Go nie kontynuowac na Kerczowskich wypocinach...... zobacze, znajde chwile czasu to założe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...