Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm


boseron

Rekomendowane odpowiedzi

ori felga w 16calach wchodzi każda która jest dedykowana do A4

Dokładnie, ori 16 alu wchodzą każde, tylko stalówki nie wchodzą - Źrebak może coś powiedzieć na ten temat :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli sa hamulce z s4 czyli 345mm wówczas ET musi być max ok. ET 45... a ori z a4 mają przeważnie ET 43... więc jest spoko...

na 345mm 16" :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa... miałem na myśli że 16 wchodza na 320stki... akurat zmieniam na eskowe heble więc mi się chrzanią cyferki

nie pij tyle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa... miałem na myśli że 16 wchodza na 320stki... akurat zmieniam na eskowe heble więc mi się chrzanią cyferki

za dużo tej wódy pijesz ostatnio :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 1BE zawitał do A4 :naughty: moze nie usiadł idealnie, bo przód 1,5 cm a tył 3 cm ale nienajgorzej to wygląda, moze przód sie jeszcze ułoży troche :mysli: tak na szybko

e036f7ad317db76emed.jpg

ac9f468897de0e16med.jpg[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 16:22_________________________________________________i kilka innych fotek

432bd1802a1d3e46med.jpg

7ae6a4fcbe3a2f8fmed.jpg

57ad7b2fa0387486med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 a tył 6 [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 17:10_________________________________________________a 1BA na aucie miałem przód 10 tył 9 więc myslałem ze jezeli założe lzejsze 7 i 6 (miększe) to byłem pewny ze zejdzie jeszcze niżej , z tyłu jestem bardzo zadowolony bo usiadł tak jak chciałem a przód nooooo powiedzmy ze niech zostanie, moze wieksze heble pociągną przód w dół troche- choc chyba nie bardzo bo one są na dolepod spręzynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem heble mają coś pociągnąc... zacisk itp jest masą nieresorowaną... on siedzi na kole a nie na samochodzie... obciąża samo koło a nie samochód i sprężynę.

Co do miękkosci między WR to temat rzeka... ciekawe jak by ci siadł przód na moich WR 9... bo mi siadł o -35mm z przodu,.. a z tył -15mm...

Szkod aże nie z wawy jesteś jakąś przymiarkę można by było zrobić... choć zabawa ze springami z przodu czasochłonna bo trzeba całą nogę wyjmować... rozkręcać... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przodem moglibysmy sie wymienic :mysli:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 18:42_________________________________________________roboty na godzine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gwint KW INOX 2 cały nowy więc mi się raczej springi nie przydadza twoje...

ja mam swoje nówki na sprzedaż... przejechałem na nich 500km... i kupiłem gwint :)

u mnie w wątku możesz zobczyć jak mój przód stał... mam coprawda cięższy silnik... ale nie wiele...

jakbyś był zainteresowany zakupem to pisz na PW...

2 nowe springi w ASO to 750 PLN na dzień dzisiejszy...ale napewno taniej sprzadam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias wygląda tak samo jak u mnie :decayed: na 1 bv ale to jest chyba normalne :naughty: :naughty: :naughty:

nie licz że siądzie.

21042011120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile za te spręzyny 2 sztuki przednie chcesz ? moze byc na pw[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________

Zawias wygląda tak samo jak u mnie :decayed: na 1 bv ale to jest chyba normalne :naughty: :naughty: :naughty:

nie licz że siądzie.

Tobie usiadł w miare równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem abyś zainwestował w gwint to byś sobie wyregulował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias wygląda tak samo jak u mnie :decayed: na 1 bv ale to jest chyba normalne :naughty: :naughty: :naughty:

nie licz że siądzie.

21042011120.jpg

na pierwszy rzut oka to wysoko masz ten przód jak na 1BV....U mnie tak to wygląda:

3c5083c8c00a892am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...