Treść opublikowana przez Bialy387
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Ściema szybek jak najbardziej będzie , a do tego znaczka s-line jeszcze dołóż zderzaczek s-line.
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI
Może gdzieś trzeba by umieścić przecinek??
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
Fajne autko dobra baza do modów :gwizdanie: , a tak na marginesie to co sie stało z dekielkami w felgach z prawej strony?
-
Moje Audi A4 B7 2.0 tdi 16v 2006r
Ładny sprzęcik, fajnie sie prezentuje ten zderzaczek robiony przez ciebie
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
To w końcu trzeba wcielić plany w życie :gwizdanie:
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Ładnie wypolerowane to kółko jak lustereczko , w zestawieniu z twoim kolorkiem mogło by to ciekawie sie prezentować
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Czas żebyś pokazał jakieś mody w aucie to wtedy zakończą ten głupi OT
-
[ALL B7] Tylna kanapa z otworem na narty - przeróbka
Tylko kolego ciężko ci będzie zmieścić więcej niż jedną parę nart bo ten oryginalny otwór jest malutki
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Koledzy a ma ktoś u siebie w sedanie założone jakieś lampki ledowe
-
[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
Sorry za odgrzebywanie wątku ale czy może ktoś już ma jakieś ledy do sedana bo szukam i nic nie moge znaleść
-
[ALL B7] Czy da sie wyłączyć sprawdzanie przepalonych żarówek
Witam mam takie pytanie czy jest możliwość wyłączenia opcji sprawdzania czy jakaś żarówka jest przepalona?? Tak żeby komputer wogóle nie wyświetlał omunikatu o spalonej żarówce??
-
[ALL B7] Przyciski w drzwiach
A tak pozatym to alarm nie ma nic wspólnego z ryglowaniem się drzwi podczas jazdy , ryglowanie koduje się kompuerem
-
[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL
Z tego co się orjętuje to 225/50 będą troszke za duże i mogą gdzieś obcierać na dołkach , najbardziej zbliżone do wielkości jakie były montowane w B7 to jest 225/45
-
[B6 AVF] Gdzie powinien być przykręcony uchwyt na reklamówki
Kiedyś widziałem takie uchwyty w samochodzie i one były zamocowane prz brzegu bagarznika od spodu do półki w której są głośniki
-
[ALL B7] Pytanie o multitronic
Ja mam taką skrzynie i nie trzeba trzymać hamulca ale trzeba wcisnąć przycisk na dźwigni
-
[ALL B7] Podświetlenie nóg...
Kolego moduł komfortu ma każdy ale są różne jego wersje i to właśnie od wersji zależy czy masz domykanie i otwieranie szyb z pilota czy nie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów . Jestem nowy na forum a mój nabytek to Audi A4 2,0 TDI 2005 r w kolorze srebrnym