_MłOdY_

Osiągnięcia _MłOdY_

Reputacja

1. Kierowaika zwykła i z poduchą
  2. Narazie planuje zakup kierownicy z S-line Nie wiem czy 1280 za używaną to dobra cena?? Pozdrawiam!
  3. Witam! Chciałem przedstawić nową A4 na a4-klub Mam ją od 14 Stycznia 2008 Przejechałem 6 tys km Autko przyjechało do Polski pod koniec Grudnia 2007... Jest to autko z 2005 roku, ma przejechanie 150000 km z wyposażenia nic ciekawego Ojciec dokupił do niej felgi firmy Att 16' z oponkami GoodYear Exelance(czy jakoś tak) w rozmiarze 205/55 R16 Oto pare fot Pozdrawiam!
  4. Witam! Mam pytanie... Czy w Audi A4 B7 (Avant) były montowane fabrycznie zmieniarki CD? Czy to jest ukryte w bagażniku w schowku po prawej stronie? Pozdrawiam! Edit bt bratpit - po pierwsze najpierw powinienes sie przywitać w NEWBIE , później trzeba było ten temat napisać w odpowiednim dziale. do czasu przywitania kłódeczka [br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 17:51 _________________________________________________ Edit bt bratpit - po pierwsze najpierw powinienes sie przywitać w NEWBIE , później trzeba było ten temat napisać w odpowiednim dziale. do czasu przywitania kłódeczka Już się przywitałem.. aktualnie jestem na stronie 2. A wracając do tematu... Nikt nie wie gdzie jest montowana zmieniarka?
  5. Witam! Jestem tu nowym i chyba najmłodszym klubowiczem. Mam na imie Kuba i mam 15 lat. Niedługo u mnie na podwórku znajdzie się Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI 115KM. Interesuje się motoryzacją i chciałbym coś wiedzec o Audiku. Pozdrawiam Was