maciej_pn

Osiągnięcia maciej_pn

Reputacja

1. ok, wszystko sie zgadza i faktycznie działa tak jak mówicie
  2. kabelki u mnie wyglądają tak jak na poniższych fotach. Da sie podłączyć w jakiś sposób oryginalne radio? Domyślam się, że kiedyś takowe musiało być.. tymabardziej, że te wszystkie przewody wchodzące "w głąb" auta wyglądają na fabryczne (taśmy, kolory itp..)
  3. witam, wie ktoś może co można zaradzić na ciągle "otwierającą" się rolete? większa dziura, tory i roleta puszcza. naciąg wydaje się być odpowiednio mocny.
  4. sprawdzilem, faktycznie lepiej auto "idzie" wiec jest to tryb sport, ale czy ktoś ma taką samą skrzynie i może mi powiedzieć coś n/t przełączania w trakcie jazdy? bo przy ustawieniu na drive chcąc przesunąć dzwignie w dół czuje opór i nie próbuje na siłe nie chcąc niczego zepsuć..
  5. witam, posiadam od niedawna a4 z 7 stopniowym multitroniciem i pod D jest literka S. To na pewno jest tryb sport? a nie snow? bo dziwi mnie fakt, ze nie idzie tego przelaczyc w czasie jazdy (jak na reczna zmiane biegow),a tylko i wylacznie przy wcisnietym hamulcu
  6. dokładnie - w prawym, ale nie mam tam suba, ani nie zauwazyem zadnej instalcji zeby byla pod niego pociagnieta. a glosniki sa oryginalne, wiec jak z tym radiem concert II? bedzie dzialac na wszystkie kanały?
  7. w lewym glosniku?(bo sub'a nie posiadam) tzn ze musze sie tam dostac, czy tez bedzie juz jakas instalacja poprowadzono do radia? czy oryginalny sub idzie jakos podlaczyc pod to radio concert?
  8. witam! zakupione przeze mnie auto posiada zamiast oryginalnego radia sprzęt Alpine, chciałbym zakupić radio Concert II. Tylko moje pytanie brzmi jak wygląda jego podłączenie? bo wszędzie gdzie czytam to posiada ono 2 kanały + aktywny tył. co to znaczy? dodam, że normlanie pracuje u mnie 8 głośników i chce żeby tak zostało i jeszcze pytanie jak z podłączeniem tego radia? czy standardowe kostki jakie są w Alpine będą pasować? i czy po podłączeniu będą się zaraz wyświetlały info o radiu w górnej części komputera?
  9. w gre wchodzi tylko cos oryginalnego na szerokosc 1 kieszeni.. czy te fabryczne maja mozliwosc podlaczenia fabrycznego sub'a?
  10. RNS-E rozumiem, że chodzi o navi? w sumie nie potrzebuje navi i wogole nie mam chyba miejsca na jej montaż - 1 kieszeń czyli Concert 2 tez gra dobrze? mozna do niego podlaczyc fabryczny sub? i czy duzo jest pracy z poprowadzeniem kabla? ob obawiam sie ze nie ma instalacji
  11. na pewno jest dostrojone maxymalnie ;] to które z oryginalnych jest chociaż "najlepsze"? czy faktycznie jest taka tragedia? poprzednio miałem VW w nim radio delta VI + 8 oryg. głośników philips i poprostu brzmiało rewelacyjnie, a tutaj w audi jest porażka.. co z podłączeniem sub'a? jest taka możliwość i czy coś wogóle daje?
  12. Witam, zakupione przeze mnie a4 nie posiada fabrycznego radia, a chce takie założyć. Obecnie jest tam Alpine (w miare nowy model, ale jeden z niższych) i jakość dźwięku nie jest rewelacyjna. Posiadam miejsce na montaż radia na szerokość 1 kieszeni. Jakie oryginalne radio wybrać żeby dźwięk był w miare?(Chorus, Concert?)nie wiem co jest lepsze. Nie mam też systemu Bose i nie mam zamiaru go instalować. Posiadam jedynie 8 oryginalnych głośników (bez subwoofer'a). Czy możliwe jest podpięcie do takiego radia oryginalnego subwoofer'a?