Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hmotnost

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hmotnost opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, na wiosne wracam do PL zabieram ze sobą moja A4 B8. Cały czas myślałem że muszę kupić całe lampy europejskie, ale TVN turbo zaczepił we mnie ziarno niepewności czy aby na pewno muszę kupić całe lampy proszę o odpowiedź czy przy takich oznaczeniach na lampach muszę kupić całe czy mogę to jakoś przerobić. Na zdjęciach poniżej pierwsze zdjęcie (ze strzałkami w oba kierunki) to lampa lewa a kolejne zdjęcie to prawa lampa (strzałki w prawo)
  2. Walczymy z tym samym
  3. chyba mam to samo.... jak wymienić ten zawór, poprosty wykręcić i wkręcić nowy czy trzeba odpowietrzać i adaptować?
  4. Witam ponownie, Dalej zmagam się z tym problemem ale.. Wziąłem się z drugiej strony za ten problem a mianowicie za przepustnice. Podpowiedzcie mi, otóż odpiąłem tą wtyczke i nic się nie dzieje, wygląda jakby ten element nie działał, to jest tylko czujnik czy jakiś regulator na tych kablach. Wg. mnie po odpięciu kabli powinno coś się zmienić, cokolwiek, powinien zgasnąć zminić obroty cokolwiek a tutaj nic...
  5. Niestety jestem z okolic Northampton :/ Poduszki? Miałeś skoki ciśnienia paliwa przez walniete poduszki?
  6. Witam, Posiadam Audi a4 b8 136km rocznik 2010. Przebieg 220 k kilometrów. Samochód mam od czerwca zeszłego roku czyli raptem pół roku, po małych usterkach (łożysko, czyjnik ABS) wszystko było ok do teraz a wiec.. Panowie od dłuższego czasu miałem dziwne drgania samochodu, dzieje się to tylko na niskich obrotach, na biegu jałowym albo jak stanę na światłach i obroty spadną, nie zawsze ale raz na pare dni. przed swietami objawy się nasiliły wraz z telepnięcie samochodu pojawił się skok obrotów tak jakby miał gasnąć (raz w sumie zgasł). Nie zastanawiając się długo pojechałem do mechanik na podpięcie kompa i diagnozę. Komputer nie pokazał żadnych błędów wszystko było "według niego" w porządku. Mechanik przeglądał na komputerze wszystko po kolei i zauważył że jest skok ciśnienia paliwa i dlatego tak się dzieje. Gdy ścisnę przewód paliwowy zwrotny z listwy dzieje się tak samo, jakby się dusił (regulator siadł i go zalewa?) Zapytany o diagnozę gdzie szukać problemu filtr, wtryski, pompa, zawór ciśnienia rozłożył rece i powiedział że nie ma pojęcia. a więc wróciłem do domu bez zdiagnozowania problemu i bez 30 funtów w portfelu. Pierwsze co to wymieniłem filtr paliwa niestety bez rezultatów. Następnie wykręciłem regulator wysokiego ciśnienia sprawdzić czy nie ma opiłków (może pompa się zaciera) nic takiego, filterek czyściutki. Dodam że mieszkam w UK i nie ma tu możliwość wyboru polskich mechaników jak by mi się podobało (anglikowi nie dam wsadzić rąk w mój samochód ) Ukierunkujecie mnie chociaż trochę gdzie mógłbym szukać problemu? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.