-
Demontaż zewnętrznej listwy słupka na drzwiach ?
Witam szanownych kolegów czy ktoś się orientuje jak zdemontować te listwy zewnętrzne na słupkach drzwi te dwie długie i tylny trójkącik ? ?
-
Olej do baku diesla (problem)
Już wszystko się wyjaśniło;) filtr paliwa wymieniam co roku a rope leje v power przyczyna była walnieta chlodnica spalin
-
Olej do baku diesla (problem)
Jeszcze nie podłączyłem kompa. Olej wlalem do baku w celu lepszego smarowania układu wtryskowego A nie przeczyszczenia
-
Olej do baku diesla (problem)
Witam mam pytanie ostatnio zatankowalem samochód do pełna pod domem do baku wlalem 250ml Oleju 2T LM 1052. Po tym zostawiłem samochód na 3 tyg bez opalania dziś rano odpaliłem auto pojechałem na zakupy i po powrocie chce odpalić a tu wszystkie zegary przygasly A silnik ciężko odpalił trochę poszarpal i zgasł później odpalił normalnie. Kiedy go odpalam po 30min postoju trochę ciężko silnik chodzi myślicie że olej zleciał i nie wymiesza się z ropą i pompa zaciąga olej ??? Z góry piszę akumulator jest ok
-
Ilosc czynika i oleju
Witam czy ktoś się orientuje ile wchodzi czynika do klimy oraz ile oleju do czynika ? ;)
-
Wymiana Zawóu rekcyjnego ciśnienia paliwa listwy CR ??
Czyli rozumiem że odkrecam analogicznie odwrotnie wystarczy przytrzymać dużym kluczem małym wykręcić? Ciężko tam z dostępem dużo rzeczy demontowales ? Pamiętasz jakie klucze, mocno dokrecales ? Oczywiescie kupuje nowy i tylko oryginał Boscha Na końcu robiłeś jakąś adaptację? Dziękuję za całą pomoc
-
Wymiana Zawóu rekcyjnego ciśnienia paliwa listwy CR ??
Czy ktoś wymieniał ten zawor ? Czy ciężko to wymienić są tam dwie nakrętki jak to zrobić ktoś coś podpowie ?
-
Felgi firmy mam ?
Dziękuję za info
-
Felgi firmy mam ?
Super dopasowane mam jeszcze pytanko jak zapakujesz ludzi na tyl nic nie obciera i co myślisz szersze tam też by Ci weszły np. 235 lub 245
-
Bujanie silnikiem na wolnych obrotach
Siema chyba udało mi się znaleźć przyczyne wymieniłem czujnik na listwie CR ten bliżej chłodnic teraz naprawdę chodzi ładnie czasami delikatnie coś bujnie Ale jest duża poprawa
-
Felgi firmy mam ?
Ok dzięki i pozdrawiam
-
Felgi firmy mam ?
A mógłbyś zapodac fotkę? A jak z jakością jesteś zadowolony ? Też myślałem nad rs3 piękny wzór :)
-
Felgi firmy mam ?
Witam co myślicie o tej firmie ? czy macie takie felgi i jak wam się spisują? Chciałbym założyć 18 na 245 40 jakie et proponujecie do a4 b8 żeby było ładnie spasoeane
-
Delikatne drgania lub delikatne trzęsienie na ciepłym silniku
Dzięki za radę jutro wytestuje
-
Delikatne drgania lub delikatne trzęsienie na ciepłym silniku
Też tak coś myślę że Dwunas tym bardziej że nigdy nie wymieniałem trzeba będzie się za to wziąć