Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 FL 2015 Ibis White S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

właśnie dołączyłem do klubu TDI ?

Planowany mały tuning optyczny Black Edition.

IMG_7932.JPG

IMG_7934.JPG

IMG_7933.JPG

IMG_7936.JPG

 

 

*Auto przedstawione, ale user się nie przywitał do tej pory w odpowiednim dziale. ->Nowicjusz

Opublikowano

całkiem ładny, pakiet czerń dobrze siądzie :good: mmi będziesz dokładać?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie, 

raczej nie . Myślę że zostanę przy MMI 2G....

Oto oczekiwany efekt Black Edition :)

media.jpg

media (1).jpg

media (2).jpg

Opublikowano

Co tam masz za felgę i jakie parametry 

Opublikowano

Do prawdziwego Black Edition to jeszcze brakuje:wink:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, barca8585 napisał:

Co tam masz za felgę i jakie parametry 

Felga: RS6 20' , silnik ma tylko 150 km . W planie jest również mapa .

 

 

18 godzin temu, sajmon136 napisał:

Do prawdziwego Black Edition to jeszcze brakuje:wink:

Oj sporo brakuje ?Miałem na oku Quattro podobną do Twojej kolego ,ale niestety model na fotkach okazał się w dużo lepszym stanie .. Myślałem nad zmianą kiery na flat bottom.

Co myślicie o czarnym dachu?

Pozdro.

Opublikowano
21 godzin temu, marcys001 napisał:

Dzięki wielkie, 

raczej nie . Myślę że zostanę przy MMI 2G....

Oto oczekiwany efekt Black Edition :)

media.jpg

media (1).jpg

media (2).jpg

Ladna sztuka, ale nie masz mmi 2g, masz zwykle radio concert :)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Kooga napisał:

Ladna sztuka, ale nie masz mmi 2g, masz zwykle radio concert :)

Wybacz błąd laikowi, sam  nie wiem co mam?.....Jest szansa aby zmienić spalanie w komputerze z mpg na lkm?

 

Opublikowano
Godzinę temu, marcys001 napisał:

Wybacz błąd laikowi, sam  nie wiem co mam?.....Jest szansa aby zmienić spalanie w komputerze z mpg na lkm?

 

Powinno się dać.

U mnie się da.:D

Opublikowano
Godzinę temu, sajmon136 napisał:

 

 

2 godziny temu, marcys001 napisał:

Jest szansa aby zmienić spalanie w komputerze z mpg na lkm?

W mmi się to zmienia

Ładna furka

Opublikowano
1 minutę temu, Krzy0 napisał:

 

W mmi się to zmienia

Ładna furka

Tak:)

Opublikowano

Fajne autko :thumbup1:

Do Black dawaj dyfuzor w piano:wink:

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.02.2018 o 18:08, sajmon136 napisał:

Tak:)

Hej,

problem polega na tym że u mnie w mmi się  nie da tego zmienić...?

Opublikowano
Hej,
problem polega na tym że u mnie w mmi się  nie da tego zmienić...[emoji24]
Też szukałem u mnie i nie mogę znaleźć, myślę że tylko zmiana kodowania zostaje.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładna sztuka. Dobry pomysl z black edition bardziej agresywnie bez chromow. Nie masz MMI tylko AMI i niestety z poziomu AMI nie zmienisz. Spokojnie podpinajac kompa zmienisz kodowaniem. Ja u siebie zmienilem mpg na litry, odblokowalem doswietlanie zakretow itp itd!!!

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.04.2018 o 00:07, GacekUK napisał:

Ładna sztuka. Dobry pomysl z black edition bardziej agresywnie bez chromow. Nie masz MMI tylko AMI i niestety z poziomu AMI nie zmienisz. Spokojnie podpinajac kompa zmienisz kodowaniem. Ja u siebie zmienilem mpg na litry, odblokowalem doswietlanie zakretow itp itd!!!

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Siemanko Piotrze,

trochę się obawiam kodowania ..Nigdy tego nie robiłem i obawiam się że mogę coś schrzanić..:/

 

 

Edytowane przez marcys001

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.