Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GacekUK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Auto odebrane, powłoka ceramiczna z 5cio letnią ochroną wykonana w Bydgoszczy u Łowców Blasku. Dodadkowo koła, szyby i box dachowy też dostały powłoke. Na żywo jest ogien. Urlop w PL dobiega końca. Ja już spakowany. Jutro uderzam na UK.
  2. Wodorowanie silnika, nie wiem czy coś to dało, różnicy nie widze i nie słysze!!! Niektórzy są zadowoleni! Ja się nie wypowiadam. W piątek odbiór po ceramice. Mam nadzieje że będe zadowolony ?
  3. Kolejna mapa zrobiona, niestety przestroga dla innych, po akcji serwisowej z wymianą podzespołów klimatyzacji i z emisją CO2 okazalo sie ze moc auta powróciła do pierwotnych wartości!!! Czyli zeszloroczna mapa poszla sie ....! Dzis przyszedl nowy program i zadowalające efekty. W serii powinno być 136KM, wydmuchał 143 KMi 340Nm, po programie wyszlo 177KM i 402,5Nm.
  4. Listwy progowe wreszcie zrobione na black piano, dzięki paru forumowiczom za podsunięcie pomysłu z tymi listwami, jest ogień ? Jak już ide za ciosem i pare pomysłów było to czy nie zrobić dachu na czarno?
  5. Hej przymierzałem od kolegi podobnego boxa ale czarnego i jakoś mi to nie grało, wyróżniał się bardziej niż biały!!! Czarny box wydawał się o wiele wiekszy dlatego kupiłem biały. Spód boxa ok 5cm jest czarny i to na żywo naprawde fajnie wygląda biel z czernią. Położe na niego ceramike i biały kolor bedzie trzymał. Myślę że z dachem na czarno to już troche za dużo czerni. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. Box dachowy ogarnięty. Menabo Mania 400. Bagażnik dachowy Whispbar S5 już w drodze. Foto z przymiarki boxa. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  7. Hej. Lakier z powłoką ceramiczną robi robote, wygląda lepiej niż wyjeżdżając z salonu!!! Dobrze wygląda na zawiasie i 20stkach. Możesz napisać jaki był koszt położenia ceramiki wraz z korektą lakieru i jaki okres ochronny ( ile lat?). Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy co doprowadzi moj lakier do takiego stanu jak u Ciebie [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. Hej w tym piasku żadko spotykana, bardzo ładnie sie prezenci w tym "Glamorous Look" z chromami i polerowanymi alcami. Gratki, robi robote [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  9. Hej, bardzo ładna myszka. Mam też ori rotory na 1be i bez obniżania przy et43 wyglądają ok. Po założeniu eibacha sporta musuałem dolożyć dystanse. Jak masz opony 245 35 to spokojnie możesz dać 12mm dystans i nic nie bedzie ocierac. Zreszta mniejszego nie założysz z otworem centrującym a taki jest najbezpieczniejszy. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  10. GacekUK zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  11. Hej. Mam pytanie o dekory przy licznikach i wyświetlaczu black piano, pasują od polifta, bo widziałem takie w blk edt polifcie. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  12. Dziś byłem zrobić test zbierzności. Wyjazd do na urlop do PL się zbliża więc wszystko musi być w najlepszej kondycj [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  13. Hej. Narazie rotorki trzymam. Zastanawiam się żeby dać na nich zimówki. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  14. Jestem zmuszony czekać na to oklejenie listw bocznych, mam nadzieje że wreszcie będą gotowe, między czasie pomalowałem zaciski na czerwono i wymieniłem kapsle w felgach. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  15. Hej, niestety gość musiał mi przełożyć termin bo jego pracownik jest na urlopie a oni zajmują się wyklejaniem aut i szyb i mają urwanie głowy z robotą. Przeprosił mnie i prosił o zmiane terminu. Myślę że w przeciągu 2 tyg będą zrobione [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  16. Mozliwe ze troche jestes przewrazlieiony, ale jak kazdy motomaniak chcesz miec auto w nienagannym stanie. Mialem kiedys jedno czarne auto i jest to chyba najgorszy kolor dla kogos kto lubi jezdzic czystym autem! Widac wszystko. Wiadomo ze czarny kojazy sie z luksusem i ma najwiecej zwolennikow! Od tamtego czasu kupowalem tylko srebrne az spodobal mi sie bialy, moja jest w odcieniu glacier ( lodowiec) white i z bliska jest jak by metalik ale rysy tez widac. Myslalem zeby owrapowac ale chyba zrobie ceramike. Ma wogole ktos ofoliowane auto na forum? Jak to jest z trwaloscia? Pozdrawiam. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.