Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..


danielo

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)



Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli szerokość felgi jest 8'' to nie powinno, jedynie z obciążeniem na tylnej osi na długiej nierówności może lekko dobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli szerokość felgi jest 8'' to nie powinno, jedynie z obciążeniem na tylnej osi na długiej nierówności może lekko dobić

Tak szerokość jest 8" czasami jeżdze załadowany,to może lepiej szukać springów -30mm.Jak myślisz? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za obniżenie odpowiadają głównie sprężyny a za sztywność amortyzatory, możesz założyć -35 albo -40 mm ale z usztywnionymi amortyzatorami i wtedy będzie OK, poszukaj na www.prince.com.pl są zestawy http://www.prince.com.pl/go/_info/?user_id=605154&lang=pl&form[c1]=1&form[c2]=3&form[c3]=1263 z dedykowanymi twardszymi amortyzatorami, kolega fotograf z naszego forum ma takie zawieszenie, możesz zasięgnąć u niego opinii jak się na tym jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zrezasz springi poczytaj jak się zmiany mają :D

Niebardzo kumam o co Ci biega :confused4:

Zdecydowałem się na cały zestaw EIBACH PRO SYSTEM podziękowania dla kolegi fotograf87 za dogłębne info :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim zrezasz springi poczytaj jak się zmiany mają :D

Niebardzo kumam o co Ci biega :confused4:

Zdecydowałem się na cały zestaw EIBACH PRO SYSTEM podziękowania dla kolegi fotograf87 za dogłębne info :hi:

no to jesz cze jest szansa że ładnie i w miare równo usiądzie... na springach 1BV/1BE itp zamianach zazwyczaj źle auto siada... przy eibachu powinno byc w miare oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary weź wyluzuj po co zaśmiecasz komuś temat? powinni cię wywalić z tego forum, juz ci tyle pisali nie dużymi literami i :szukaj: :szukaj: a ty nic z tego nie robisz!!!

sory za OT daniel :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie

Zamontowane ori bixy

bixenon.jpg

Podstopnica do kompletu

podstopnica.jpg

Zrobiłem porządek z wydechem

polerka.jpg

box.jpg

popw_rko.jpg

[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 11:03_________________________________________________Lampy które zdemontowałem są na sprzedaż 500plnów za komplet.Zainteresowanym podeśle fotki na PW. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________Witajcie,jutro działam z nowym modem.DVD plus adapter do oglądania filmów podczas jazdy.Mam nadzieję,że wszystko będzie działało!

Wielkie podziękowania dla SIEMIANA za dostarczenie paczuszki :notworthy:

dvd.jpg

Pozdrawiam wszystkich!!![br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 16:16_________________________________________________Montaż już wykonany,ale muszę poczekać na kluczyk do RNSa żeby to wszystko podłączyć,tak więc trochę się to opóźni :wallbash:

Trzeba sobie umilać długie podróże :naughty:

Wyciągnięcie schowka

bezschowka.jpg

Dopasowanie

schowek.jpg

Tak to wygląda już po zamontowaniu

razem.jpg

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 19:00_________________________________________________I następny modzik wkrótce zagoszczą ledziki od A6ki w mojej furce,już są gotowe,muszę poczekać jak będę w kraju to zakładamy!!!

image_2.jpg

image_3_2.jpg

image_3.jpg

image_6_2.jpg

image_6.jpg

image_8.jpg

image_1.jpg

image_5_2.jpg

image_7.jpg

image_4.jpg

Wielkie podziękowania dla BLAŻEJA :notworthy: za zrobienie wielkiej roboty!!! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny samochodzik :kox: a mody wykonane na duży plus :good:bixy to mnie trapi wiem że spryski itp,ale pytanie zasadnicze czy wystarczy podłączyć lapy bix pod stare wtyczki używając przejściówki i wszystko świeci byłbym rad za odp czy coś trza rezać :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...