Treść opublikowana przez nadadam
-
[B7 BWA] Moje AUDI A4 2.0TFSI 200BHP
Chyba się pomylili w fabryce kierownica jest po złej stronie ogulnie samochód ok wstaw więcej fotek powodzenia w modzeniu
-
[ALL B7] PILNIE POTRZEBUJE NR ZDERZAKA PRZEDNIEGO B7
Witam zderzak od audi a4 b7 przedni s-line podejdzie do sedana i cabrio b7 na 100% zaś nr nie znam
-
[B7 BPW] Moja A4
Szczęście w nieszczęściu takich tylko
-
[ALL B7] dywaniki
Niestety to nie to samo nie będą pasowały , ja kupiłem nie drogo z allegro idealnie dopasowane bardzo dobrej jakości wykonania ,jak byś mogę ci doradzić które kupić.
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
zawitala nowa galeczka :naughty:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Piekna bryczka ,życzę bezawaryjnego użytkowania ps.jak te tylne lampy wyglądają w realu :cool1:dają radę bo na fotkach słabo to widać.Powodzenia w upiękrzaniu :hi:
-
Zegary turbo
Dzięki na razie wstrzymuję się z decyzją o sprzedaży pozdrawiam kolegę :hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:18_________________________________________________Może ktos z was wie gdzie podłączyć wężyk o zegara w które miejsce ,czy jest to gdzieś opisane z góry dziękuję :hi:
-
Zegary turbo
Dzięki koledzy za zainteresowanie i podesłane linki zobaczymy jak z tym będzie bardziej pasi to do benzyny tak mi się wydaje :confused4:Najwyżej odsprzedam
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
no wiadomo ale jak każdy by tak chciał demontować auto przed sprzedażą z najlepszych gadżetów i sprzedawać je osobno non stop skręcać i rozkręcać to co to za samochód:confused4:
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
Powodzenia w modach pomysły same przyjdą ładna bryka miliona kilometrów bez awarii
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
- ++ - - zz[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 12:08_________________________________________________Szkoda że poprzedni właściciel ogołocił ci tak ten samochód przed sprzedażą ,wcześniej posiadał wszystko pakiet s-line zewnętrzny.nie popieram czegoś takiego
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Powodzenia w modach ,bardzo ładna furka
-
Zegary turbo
Witam posiadam oryginalnynawiew plus zegar turbo do a4 b6/b7 z tąd moje pytanie czy da się go podłączyć do a4 b7 1.9 tdi
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Dzięki za info,wszystko na spokojnie muszę się na razie nacieszyć tym co jest .Z tego co widzę ty miałeś więcej do modzenia i jesteś bliski finiszu, moje gratulacje . Nie wiem czy ja bym tak rezał jak ty i tyle kasy inwestował Mi do pełni szczęścia brakuje zderzaka przedniego s-line i bixenonów.Będę wszystko robił aby tak się stało.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:27_________________________________________________ Witam absolutny rarytas Oryginalny tylko pytanie czy da się to zamontować do Tdi
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Witam ta stara gałka na sprzedaż :)
-
[B7 BRB] Oj tam, oj tam
Gratuluję furki 1.9 :good:mam taki sam motorek i jestem zadowolony wypas plus minus ten sam jedynie co bym chciał to te bixy :naughty:Pozdrawiam i życzę miliona kilometrów bez usterki
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
Naprawdę jestem godny podziwu . Powodzenia w dalszych modach
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Kiera czteroramienna była po niskim nakładzie poducha podeszła od mojej starej.mam kierę trzy ramienną poluję na poduchę bo to jest największy koszt
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Kierownica multi zamontowana :good: z czasem trzy ramienna [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 15:00_________________________________________________Wszystkie osłony na miejscu
-
[ALL B7] Moje A4 na youtube
Witam przydałby się jakiś opis samochodu ,zapodaj jakieś fotki gratuluję trafnego wyboru 1.9 :good:posiadam taki sam zapraszam do obejrzenia(nadadam)
-
[B7 BRB] Moja pszczola A4 b7 2008 s line 1.9 tdi 117km
Bardzo trafny wybór 1.9 w pakiecie s-line :good:, przydałoby się więcej fotek.Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Fajny samochodzik a mody wykonane na duży plus :good:bixy to mnie trapi wiem że spryski itp,ale pytanie zasadnicze czy wystarczy podłączyć lapy bix pod stare wtyczki używając przejściówki i wszystko świeci byłbym rad za odp czy coś trza rezać .
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
Witam bardzo fajna furka ja też posiadam 1.9 tylko kod BRb nie mam bixsów podobnie jak u ciebie,było, mam pytanko czy dużo przeróbek było z tym też chciałbym takie lampy .Pozdrawiam
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Podrzuć jakąś fotkę twojej Brb
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Dla znawców tematu mam pytanie chodzi o kierę multi ,czy moja poducha podejdzie i wystarczy mi kupić samą kierę multi bez poduchy plus taśmę odpowiednią i to zagra [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________Coś takiego