-
Ceny wódki na Śląsku
ja kupowalem wyborowa na wesele 220 sztuk i mialem za 18,50
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
seansik.pl i ekino.tv ja czasem z tych cos zobacze seansik darmowy
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mi sie podobał warto zobaczyć
-
jakiego kleju użyć ?
Klej do szyb? nie do ruszenia bedzie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Panowie ruszył nowy polski serial na HBO Wataha , narazie sa 3 odcinki jak dla mnie kozak sprawdzcie
-
Gmail i The Bat
Witam , mam problem z ustawieniem gmaila w The Bat , czytałem już wszystko i nadal nie chce działać, zmienialem ustawienia porty itp. Jak jest niby okej to ma problem z loginem bądź też z hasłem. posiadam konto na o2, i działa mi w programie normalnie, a Gmail nie chce latać. Jakieś pomysły? badź ktoś poleca jakąś alternatywna pocztę bez spamu ?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Także polecam bardzo dobry film . przyjemnie się ogląda.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A próbował ktoś rozpylać IPA bezpośrednio w miejsce filtra przeciwpyłkowego i zamknać obieg w środku samochodu ?
-
Sony Alpha 350
Dzięki Peju za poradę kupię tego 18-250 można zamykać
-
Sony Alpha 350
Mój obiektyw ma bardzo mały zoom , chcialbym coś lepszego od tego standardu jakiś uniwersalny ale lepszy
-
Sony Alpha 350
Witam , posiadam lustrzanke sony Alpha 350 , i mam w niej standardowy obiektyw, ostatnio mnie natchnęło by pocykać nim troche fotek bo w sumie to więcej leży niż użytkuje, i moje pytanie czy opłaca sie do niego kupić jakiś lepszy obiektyw? bo aparat w sumie już stary ? da jeszcze rade? jak tak to jaki byłby dobry ? proszę o porady
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
wyciagnąłbym z za kierownicy i mordę tak obił że szok..
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
W mojej A4 też był odpięty licznik.. wiec coś z tym jest.
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
Nie maja ich dalej , oczywiscie jest to obraz z kamery strazy miejskiej..
-
Kradzież A3 pod okiem kamer
Najpierw ukradli tego leona z filmiku w Pszczynie , a potem łupem padła A3 i to wszystko na monitoringu straży miejskiej o_O tak wykonuje prace wlasnie straż miejska.. tylko blokady na koła i zabawa fotoraderem im wychodzi..