czreq

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia czreq

Reputacja

1. ja kupowalem wyborowa na wesele 220 sztuk i mialem za 18,50
  2. seansik.pl i ekino.tv ja czasem z tych cos zobacze seansik darmowy
  3. Klej do szyb? nie do ruszenia bedzie
  4. Panowie ruszył nowy polski serial na HBO Wataha , narazie sa 3 odcinki jak dla mnie kozak sprawdzcie
  5. Witam , mam problem z ustawieniem gmaila w The Bat , czytałem już wszystko i nadal nie chce działać, zmienialem ustawienia porty itp. Jak jest niby okej to ma problem z loginem bądź też z hasłem. posiadam konto na o2, i działa mi w programie normalnie, a Gmail nie chce latać. Jakieś pomysły? badź ktoś poleca jakąś alternatywna pocztę bez spamu ?
  6. Także polecam bardzo dobry film . przyjemnie się ogląda.
  7. A próbował ktoś rozpylać IPA bezpośrednio w miejsce filtra przeciwpyłkowego i zamknać obieg w środku samochodu ?
  8. Dzięki Peju za poradę kupię tego 18-250 można zamykać
  9. Mój obiektyw ma bardzo mały zoom , chcialbym coś lepszego od tego standardu jakiś uniwersalny ale lepszy
  10. Witam , posiadam lustrzanke sony Alpha 350 , i mam w niej standardowy obiektyw, ostatnio mnie natchnęło by pocykać nim troche fotek bo w sumie to więcej leży niż użytkuje, i moje pytanie czy opłaca sie do niego kupić jakiś lepszy obiektyw? bo aparat w sumie już stary ? da jeszcze rade? jak tak to jaki byłby dobry ? proszę o porady
  11. wyciagnąłbym z za kierownicy i mordę tak obił że szok..
  12. W mojej A4 też był odpięty licznik.. wiec coś z tym jest.
  13. Nie maja ich dalej , oczywiscie jest to obraz z kamery strazy miejskiej..
  14. Najpierw ukradli tego leona z filmiku w Pszczynie , a potem łupem padła A3 i to wszystko na monitoringu straży miejskiej o_O tak wykonuje prace wlasnie straż miejska.. tylko blokady na koła i zabawa fotoraderem im wychodzi..