Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cóż przedstawiam wam moje autko. Audi A4 z silnikiem 1.9 TDI o symbolu BKE wyprodukowane w 2005r.Przyjechało z Austrii w 2010r z udokumentowanym przebiegiem 114tys km

Co do wyposażenia to raczej nie ma się co tu rozpisywać :kox: (kolorem też was chyba nie zaskoczę) :polew:

-Nawigacja Fis

-Bluetooth

-Grzane taborety

-Multifunkcja

-Tempomat

Programik

pomiar.jpg

Edytowane przez miodzio

Opublikowano

Fajny kolor :-) i ciemne szybki z tyłu, przydają się.. :chytry:, no i inna felga to Twój obowiązek :polew:

Opublikowano

No kolrek bardzo ładny... :gwizdanie: :wink4:

Felga to podstawa jak kolega wyżej wspomniał. :good: Ogólnie dobry egzemplarz do modzenia! :evil::kox: Miłego użytkowania!

Opublikowano
  • Autor

no powiem ci akjam ze wiem ze w aucie drzemie potencjał ..... tu naprawdę wielki :notworthy: dla ciebie. Felgi już kombinuje ale ciężko coś znaleźć fajnego.

Opublikowano

jak wstawisz 18 cali to musisz pomyślec o lekkiej glebiej minimum 20mm...a najlepiej -35mm... ale temat rzeka i wcale nie taki łatwy...

Autko ma fajny kolorek.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś udało mi się dokonać dzięki koledze z Forum :notworthy: małej modyfikacji. Małe ale cieszy

LzKp0.jpg

Do tego zabieram się za rzezanie RNS-E i tu moje pytanko mam takie kostki ori trzeba tu coś przerabiać chodzi mi o jakieś przejściówki etc???

LAOKS.jpg

i jeszcze jedno znalazłem jeszcze głęboko ukryta kostkę za radiem czy to od zmieniarki??

LBkaJ.jpg

Opublikowano

jesli sie myle poprawcie mnie ale wyglada to na air bag on/off pasazer(u mnie byla ukryta za esp:)

Opublikowano
  • Autor

no to powiem ci ze teraz mam zagwozdkę :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajny kolorek :good:

Opublikowano
  • Autor
:evil:
Opublikowano

Super kolor, felga obowiązkowo inna - bez szaleństw - ładna 18-stka wystarczy, powodzonka.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gratuluję Avancika i miliona km życzę!

kolor naprawdę ładny :good:

jakich kół szukasz? może zainteresują Cię moje, możesz nawet obadać jak wyglądają na A4 :cool1:

Opublikowano

kolor i te przyciemniane szyby dodają charrrakteru :) naprawde ładne autko

Opublikowano
  • Autor

gratuluję Avancika i miliona km życzę!

kolor naprawdę ładny :good:

jakich kół szukasz? może zainteresują Cię moje, możesz nawet obadać jak wyglądają na A4 :cool1: podaje link do mojego autka:

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C15052989

no felgi są fajne tylko ja chce jeździć tym autem po Polsce i to nie tylko na zloty :tongue4: dlatego 19' odpada.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ogólnie fajna fura :good: :good:

Opublikowano

kolor i te przyciemniane szyby dodają charrrakteru :) naprawde ładne autko

To prawda... :wink4: :gwizdanie:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

no szykuje się kolejny mod :kox:

Zdj_cie006.jpg

No i może dorezam sobie w końcu podświetlenie kubka i wizytownika bo dostać podświetlany to prawie cud :kox:

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 23:22_________________________________________________trzeba troszeczkę zaktualizować :gwizda

14026864.jpgnie:

Opublikowano

kurcze a ja poluje na taki komplet oświetlenia i nie mogę znaleźć... ehss

Opublikowano
  • Autor

Trzeba być wytrwałym bo faktycznie ciężko cały komplet uszczelić ale czasami się zdarza.

Opublikowano

a Ty wyrwałeś na allegro? czy jakieś inne ciekawe kanały masz :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.