Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie klubowiczów od marca tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 avant silnik 1.9 tdi Brb116ps :good:. Samochód osobiście sprowadziłem z Belgi. Poszukiwania zajęły mi dobre pół roku :witch: :witch: z tym silnikiem raczej wypasów nie było rzadkość(ale coś się udało aby nie było goło :cool1:) .1.9 to świadomy wybór ,z racji sprawdzonej konstrukcji.2.0 dostałbym na pewno z lepszym wypasem ale krążące o tych silnikach opinie zraziły mnie,nie wiem czy słusznie. Kupił bym 3.0 tdi ale ekonomia zwyciężyła średnio robię o koło 100km dziennie a więc rachunek jest prosty.Mimo to nie żałuję silniczek chodzi idealnie i nie jest wcale mułowaty a spalanie bajka :ON::thumbup: Moje audi ma rzadko spotykany na naszych ulicach kolor odcień bordowa perła. Z wyposażenia posiada grzane Skóry ,tempomat pakiet chrom wewnątrz,pełen pakiet oświetlenia wewnątrz drzwi itp ,pakiet schowek(siatki za siedzeniami itp),pakiet zima (wszystko podgrzewane ,lustra spryski itp.) kolorowy fis z animacjami,nawigacje RNSE, zmieniarkę cd w schowku,Dvd w schowku plus Lcd w zagłówkach,rolety tylnych drzwi oraz kanapy ,czujnik deszczu ,czujnik zmierzchu oraz odprowadzenie światłami do domu, ściemniające lusterka, lusterko wewnętrzne z kompasem, el.lusterka grzane oraz składane.klimatyzowany schowek, układ wspomagania serwotronik parktronik tył 4xel.szyby co w tej klasie auta jest rzadkością a powinno być standard trochę to takie :thumbdown: oraz kilka innych rzeczy których nie wymieniłem. Co do modów dzięki audi a4 klub :a4fan: ( przede wszystkim klubowiczowi deszcz wielkie dzięki za bardzo ładny opis oraz fotki :) sam zamontowałem sobie relingi chrom,miałem czarne(na jednej fotce to wida),teraz posiadam pełen pakiet zewnętrzny chrom oraz zaadoptowałem jedną osłonkę silnika podeszła od audi a4 b6 3.0 benz,. Chciałbym jeszcze zamontować kierę multi, oraz bixenony z tym podejrzewam będzie największy problem :wallbash: z czasem zawiecha w dół od S-line by stykła. Czekam na wasze opinie ,jakieś podpowiedzi odnośnie tych modów.Jestem otwarty na krytykę również. Z góry dzięki

DSC00297.jpg

DSC00299.jpg

DSC00305.jpg

DSC00298.jpg

DSC00302.jpg

osołnka zbiorniczka sprysków od audi a4 b6 3.0 benz brakuje jeszcze jednej

DSC00308.jpg

DSC00311.jpg

DSC00324.jpg

DSC00339.jpg

DSC00330.jpg

DSC00335.jpg

tutaj czarne relingi wyżej po wymianie na chrom (wielkie dzięki koledze deszcz :notworthy:)

DSC00273.jpg

DSC00321.jpg

DSC00318.jpg

DSC00331.jpg

Multifunkcja założona wszystko działa jak powinno :thumbup:

DSC00359.jpg

cała komora silnika obudowana osłony od 3.0v6 benz oraz 2.0benz. a4 b6

DSC00378.jpg

Opublikowano

Piękna sztuka :kox: tylko kierownice zmieniłbym i bedzie :good: Powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

Ładny kolorek ogólnie autko super,i tak na początek jak kolega wyżej pisze kiera do wymiany+gałka s-line.Reszta przyjdzie z czasem.Daj więcej fotek.Powodzenia w modach!!!

Opublikowano

Ładne to masz :good: 4x szybki :good: telewizorki w zagłówkach :good: grill :mysli::thumbdown: powodzenia w modach i miliona kilometrów

Opublikowano

zaje..ty kolorek fury kolego :good: :good:

dałbym lekką zawieszenie s line plus wydech na 2kominy i bedzie cud malina

Opublikowano

autko zacnie wypasione . kiere zmienisz dodasz xenon+zderzak s-line ze spryskami i bedzie lalka. jedynie te felgi nie pasuja do tego auta . miałem taką b7 chodzi mi o silnik po modach wyszlo 173 KM bo wtryski juz paliwka nie dawaly. dokladałem tez xenon wiec masz przetarte szlaki wszystko znajdziesz na forum . Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dla znawców tematu mam pytanie chodzi o kierę multi ,czy moja poducha podejdzie i wystarczy mi kupić samą kierę multi bez poduchy plus taśmę odpowiednią i to zagra :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 10:05_________________________________________________Coś takiego

ky282_1.jpg

Opublikowano

fajna furka i naprawdę niezły wypas jak na 1.9. Kiere bierz trójramienną - ja jeszcze bym felgi zmienił :cool1:

Opublikowano

Kolor :hi::slina: śliczny ... auto zresztą jako całokształt też :)

Opublikowano

zaje***ta fura:) :slina: mam z tym samym motorem co Ty kolego,granatową , (zdjęcia juz nie długo :) ) w s-line, ale mówiąc szczerze, to chetnie zamienie się na Twój lakier :cool1: pozdr :hi:

Opublikowano
  • Autor

Podrzuć jakąś fotkę twojej Brb

Opublikowano

Jak już zmieniasz kiere to na trójramienna wielofunkcja-skórzana-pikowana.A co do bixów to nieposiadasz sprysków to też musisz rezać,albo zmienić cały zderzak na taki ze spryskami,a jak już będziesz zakładał bixy to koniecznie z białymi kierunkami i będzie miód malina Twoje autko!!! :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kierownica multi zamontowana :good: :good: z czasem trzy ramienna

DSC00362.jpg

DSC00354.jpg

[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 15:00_________________________________________________Wszystkie osłony na miejscu :thumbup:

DSC00373.jpg

Opublikowano

kolego auto bardzo ładne i na prawdę dobrze wyposażone :good: szkoda ze kiery nie wsadziłeś od razu 3-ramiennej bo teraz dodatkowy koszt będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiera czteroramienna była po niskim nakładzie poducha podeszła od mojej starej.mam kierę trzy ramienną poluję na poduchę bo to jest największy koszt

Opublikowano

Kiera czteroramienna była po niskim nakładzie poducha podeszła od mojej starej.mam kierę trzy ramienną poluję na poduchę bo to jest największy koszt

no niestety coś wiem na ten temat :decayed: poduchę miał Siemian zagadaj do niego.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info,wszystko na spokojnie muszę się na razie nacieszyć tym co jest :).Z tego co widzę ty miałeś więcej do modzenia i jesteś bliski finiszu, moje gratulacje :notworthy:. Nie wiem czy ja bym tak rezał jak ty i tyle kasy inwestował Mi do pełni szczęścia brakuje zderzaka przedniego s-line i bixenonów.Będę wszystko robił aby tak się stało.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:27_________________________________________________ Witam absolutny rarytas Oryginalny tylko pytanie czy da się to zamontować do Tdi

aau35.jpg

aau38.jpg

Opublikowano

Sprytne, ale że audi coś takiego zrobiło...

Opublikowano
  • Autor

zawitala nowa galeczka :naughty: :naughty:

DSC00488.jpg

DSC00489.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.