-
[B7 BWA] Moje AUDI A4 2.0TFSI 200BHP
Chyba się pomylili w fabryce kierownica jest po złej stronie ogulnie samochód ok wstaw więcej fotek powodzenia w modzeniu
-
[ALL B7] PILNIE POTRZEBUJE NR ZDERZAKA PRZEDNIEGO B7
Witam zderzak od audi a4 b7 przedni s-line podejdzie do sedana i cabrio b7 na 100% zaś nr nie znam
-
[B7 BPW] Moja A4
Szczęście w nieszczęściu takich tylko
-
[ALL B7] dywaniki
Niestety to nie to samo nie będą pasowały , ja kupiłem nie drogo z allegro idealnie dopasowane bardzo dobrej jakości wykonania ,jak byś mogę ci doradzić które kupić.
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
zawitala nowa galeczka :naughty:
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Avant pakiet S4
Piekna bryczka ,życzę bezawaryjnego użytkowania ps.jak te tylne lampy wyglądają w realu :cool1:dają radę bo na fotkach słabo to widać.Powodzenia w upiękrzaniu :hi:
-
Zegary turbo
Dzięki na razie wstrzymuję się z decyzją o sprzedaży pozdrawiam kolegę :hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 21:18_________________________________________________Może ktos z was wie gdzie podłączyć wężyk o zegara w które miejsce ,czy jest to gdzieś opisane z góry dziękuję :hi:
-
Zegary turbo
Dzięki koledzy za zainteresowanie i podesłane linki zobaczymy jak z tym będzie bardziej pasi to do benzyny tak mi się wydaje :confused4:Najwyżej odsprzedam
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
no wiadomo ale jak każdy by tak chciał demontować auto przed sprzedażą z najlepszych gadżetów i sprzedawać je osobno non stop skręcać i rozkręcać to co to za samochód:confused4:
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
Powodzenia w modach pomysły same przyjdą ładna bryka miliona kilometrów bez awarii
-
[B7 BKE] Audi A4 Wewnetrzny S-line Czrnulka
- ++ - - zz[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 12:08_________________________________________________Szkoda że poprzedni właściciel ogołocił ci tak ten samochód przed sprzedażą ,wcześniej posiadał wszystko pakiet s-line zewnętrzny.nie popieram czegoś takiego
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Powodzenia w modach ,bardzo ładna furka
-
Zegary turbo
Witam posiadam oryginalnynawiew plus zegar turbo do a4 b6/b7 z tąd moje pytanie czy da się go podłączyć do a4 b7 1.9 tdi
-
(A4 BRB) Moje audi a4 b7 1.9 tdi 116 Ps avant
Dzięki za info,wszystko na spokojnie muszę się na razie nacieszyć tym co jest .Z tego co widzę ty miałeś więcej do modzenia i jesteś bliski finiszu, moje gratulacje . Nie wiem czy ja bym tak rezał jak ty i tyle kasy inwestował Mi do pełni szczęścia brakuje zderzaka przedniego s-line i bixenonów.Będę wszystko robił aby tak się stało.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 21:27_________________________________________________ Witam absolutny rarytas Oryginalny tylko pytanie czy da się to zamontować do Tdi
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Witam ta stara gałka na sprzedaż :)
nadadam
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta