Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..


danielo

Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)  

307 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 17" fele?(zimówki)



Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Na 17"

17tki.jpg

Na 19"

19tki.jpg

Jak się pogoda poprawi to umyje brudasa,następny mod to ori bixenon z przodu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem,że dekielki nie ori i do bani szukam na allegro ale narazie niema :embarrassed:.Lepiej wygląda z takimi niżeli bez :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele większe widać :good:, mi średnio podchodzą może dlatego że na golfie swego czasu dużo tego jeździło, ale jak tobie pasi to ok :good:

A jak z przyśpieszeniem w porównaiu do 17" dużo gorsze. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:20_________________________________________________A jak z przyśpieszeniem w porównaiu do 17" dużo gorsze. :mysli:

W porównaniu do 17" to przyspieszenie niczym się dlamnie nie różni zbytnio,zawsze but i ogień w kotłach :naughty: Zato spalanie dużo większe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić :wink4:[br]Dopisany: 28 Maj 2011, 17:20_________________________________________________A jak z przyśpieszeniem w porównaiu do 17" dużo gorsze. :mysli:

W porównaniu do 17" to przyspieszenie niczym się dlamnie nie różni zbytnio,zawsze but i ogień w kotłach :naughty:Zato spalanie dużo większe :polew:

Spalanie większe to swoją drogą, ale ja w golfie po przesiadce z zimowych 16 na 18" czułem wyraźną różnice w gorszym przyśpieszeniu auta a pod maską było 226ps :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naraźie jeżdze tylko po miasteczku :wink4: spokojnie i dostojnie :embarrassed: ale jak będe gonił do kraju to zacznie się zabawa autostrada :evil: no i polskie drogi wyprzedzanie tirów :kox: wtedy będzie żetelny komentaż :good: [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:34_________________________________________________Witam klubowiczów :hi: narazie oprócz zmiany felunku nic nowego nie wprowadziłem.Na założenie czekają już ori bixenony ale dopiero w lipcu jak będe w kraju.Kilka fotek tak na szybko :naughty: Pozdrawiam

Zdj_cie267_A.jpg

Zdj_cie268_B.jpg

Zdj_cie269_C.jpg

Zdj_cie270_D.jpg

Zdj_cie271_E.jpg

Z góry dziękuje za miłe komentarze :notworthy:

[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 16:27_________________________________________________A takie kosmetyki podejdą :mysli: Koleszka przejazdem do Sweden podrzucił :naughty:

sonsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że niereformowalny jesteś - kupisz tanio, kupisz 2 razy, mam nadzieję, że w końcu zainwestujesz w dobre kosmetyki np. Meguiar's, Auto Glym i inne, taki Sonax to dobry do Matiza jest, nie traktuj tego jako dobitnej krytyki ale dobrej rady, już raz wkleiłem Tobie link do wątku o pielęgnacji samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że niereformowalny jesteś - kupisz tanio, kupisz 2 razy, mam nadzieję, że w końcu zainwestujesz w dobre kosmetyki np. Meguiar's, Auto Glym i inne, taki Sonax to dobry do Matiza jest, nie traktuj tego jako dobitnej krytyki ale dobrej rady, już raz wkleiłem Tobie link do wątku o pielęgnacji samochodu

:tongue4:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 21:58_________________________________________________Lepsze pieniądze wole inwestować w moje podstawowe hobby WĘDKARSTWO,a samochód rzecz nabyta!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka

Rodzinka

Wędkarstwo

Samochód

Kolejność się nigdy nie zmieni :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: masz 31 lat a gadasz jak emeryt :polew:

na szczęście mamy demokrację i możesz mieć auto na ostatnim miejscu, mam nadzieję, że będzie długo i bezawaryjnie służyło

Powodzenia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: chcę wymienić popielniczkę razem z ramką jest trochę zniszczona.Obdzwoniłem dziś wszystkie aukcje na allegro,ale niewiem na co się zdecydować :mysli: czarny komplet z dodatkiem chromu,rybia łuska czy taki sam kolor.Dodam tylko,że mam dodatki szczotkowane alu.

Z góry dzięki za porady. :cool1:

popielniczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe gratki lecą kurierem podstopnica do kompleciku nakładek oraz popielniczka z ramką podziękowania dla H4mm3R :good:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 21:36_________________________________________________Koledzy takie pytanko po założeniu takich springów nic nie będzie obcierać dodam,że autko stoi teraz na 235/35/19

http://moto.allegro.pl/hr-sprezyny-35mm-audi-a4-8e-b6-b7-2000-i1671570960.html

Podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...