Treść opublikowana przez fotograf87
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
może faktycznie trochę źle ustawiłem balans bieli... powinna wyglądać kolorystycznie mniej więcej tak.... prawda "akjam" ???
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
oryginalnie ET felgi wynosi 40. Na przodzie sa teraz dystanse po 12mm na stronę czyli ET wychodzi 28 (i czasami przy mocnym "bujnięciu" zaczoruje o wewnętrzną cześć nadkola) a na tyle dystanse po 17mm na stronę czyli ET23... z racji tego również przy komplecie osób tył czasami też o nadkole szornie bokiem opony. PS. chętnie bym zamienił dystanse 17mm na 10mm i zrobił tak by na przód dać te 10mm a na tył 12mm Więc jak ktoś ma dystanse 10mm i chce zamienić na 10mm to proszę o priv'a:naughty:
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
- felgi raczej już mi się nie znudzą, a nawet jeśli to już starczy zmian jeśli chodzi o koła ;p - jeśli chodzi o szyby to nie wiem na ile procent.... były 4 stopnie ściemnienia w warsztacie, przód mam zrobiony na 1 stopniu a tył na 3 stopniu - oj Szczepan, fotki się nie powtarzają tylko, że przy święcie trochę CI pewnie jajka zaszkodziły ;p
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
a mi bardziej brakuje dwóch "kominów" na tyle ale może z czasem wszystko będzie się sukcesywnie pojawiać
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
po długich problem ze znalezieniem czasu wrzucam "kilka" fotek... p.s z dedykacją dla użytkownika "Cineksik" - jeśli mało to dorzucę 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. 24. 25. 26. 27.
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
poczekacie jeszcze kilka dni bo akurat jestem na szkoleniu w Wawce ;p
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
hhehee... będę sie starał... ale póki co w prognozach widzę śnieg jutro
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
spokojnie chłopaki... na początku nie chciałem wstawiać fotek bo nie miałem dystansów na tył...3 dni temu założyłem kółeczka z dystansami, a wczoraj doszedł jeszcze jeden "gracik" ... obiecuje, że jutro postaram się o fotki... oby nie padało, bo trzeba auto wymyć
-
7,5Jx18
ja mam je założone na 8 calach i jest bardzo delikatny naciąg opony. PRzy 7,5 calach będzie idealnie ... tak jak powinno być... to są takie opony http://www.opony-samochodowe.com/index.php?p406,kumho-ecsta-spt-ku31-215-45-18-89y tyle ze ja miesiąc temu dałem za nie po 440zł za sztuke... nowe oczywscie:)
-
7,5Jx18
własnie kupiłem opony 215/45/18 Kumho ... i jestem mega zadowolony POLECAM
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
dokładnie tak.... cały komplecik od S4 b7
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
hamulce i nowe kółeczka są już na aucie.... w przyszłym tygodniu fotki
-
jak napisac odwołanie do firmy ubezpieczeniowej?
dzięki bardzo,,,, przesłałem już informacje od Ciebie dla kolegi ...
-
jak napisac odwołanie do firmy ubezpieczeniowej?
Koledze uszkodzono auto. Dostał już parę groszy.. ale może warto napisać parę słów... a może uda się uzyskać dodatkowe złotówki jak napisać takie pismo ?? Ma ktoś jakieś doświadczenia, pomysły ?
-
drzwi i błotnik - SEAT TOLEDO II - pomocy
do zamknięcia
-
drzwi i błotnik - SEAT TOLEDO II - pomocy
dziękuje bardzo kolego
-
drzwi i błotnik - SEAT TOLEDO II - pomocy
siema.. Panowanie potrzebuje nr. katalogowego "gołych drzwi" przednich prawych i oraz błotnika przedniego prawego.... auto to SEAT TOLEDO II - 2002r, :)
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
już na dniach ta "zakatarzona" B7 dostanie komplecik hamulców od ESKI tak więc komplet 320mm przód i 288mm tył będzie na sprzedaż chętnych zapraszam na priv
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
już poprawione
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
troszkę się ruszyło w związku z coraz szybszym przyjściem wiosny a nawet nie pokazałem wcześniej jak wygląda aktualny setup zimowy a to taki fajny "groźny" widoczek - sorry za jakość fotek, ale to koniec możliwości mojego telefonu...
-
klucze do głowic - AUDI, VW ???
to jest prawdopodobnie takie klucz http://imageshack.us/photo/my-images/443/kk4027140.jpg/ RIBE M10 teraz pytanie czy do innych silników taki klucz pasuje ? czy może jakiś inny ??
-
klucze do głowic - AUDI, VW ???
potrzebne mi są klucze go głowic... mam to wysłać do znajomego w USA.. może podpowiedzieć jakie to klucze ?
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
straszna cisza w wątku.. a ja napaliłem się na tą dokładeczkę... gdzie można ją najtaniej kupić ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
z tego co kojarzę kolor to LZ5J Dopisany: 14 Luty 2012, 23:19_________________________________________________ oponki już w domu Kumho KU31 215/45 R18 89 Y
-
[B7 BPW] Mój automacik B7 BPW i swap na 320
chciałem takie na zime kupić... fajne koło