Treść opublikowana przez fotograf87
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
przód raczej juz nie siądzie,,, a tył może z 0,5cm
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jakoś tej gleby nie widać za bardzo
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Ja ze swojego zestawu Eibach'a jestem bardzo zadowolony Autko ładnie siadło szczególnie przód Latem nie mam absolutnie żadnych problemów z jazdą. Zimą raz czy dwa nazbierałem cała pokrywę śniegu Jeśli chodzi o twardość to muszę przyznać ze nie ma "biedy". Mimo 18-stki pozostaje trochę komfortu. Do pracy tego zawieszenia nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. No może jedynie trochę za mocno buja (do przodu - do tyłu) przy załadowanym aucie ( 5 osó i coś w bagażniku. Mimo to auto super trzyma się drogi. Teraz, jeśli nie sprzedam auta to zapoluje na stabilizatory RS4. PS. miałem kilka dni sprężyny i amortyzatory 1BV (tylko nie wiem czy od odpowiedniej wersji silnikowej) to były cholernie twarde i całkowity brak komfortu. Eibach jest dużo przyjemniejszym zestawem niż 1BV i mogę go polecić wszystkim którzy chcą mieć przyjemność z jazdy i plomby w zębach na miejscu Po prawie roku jazdy i zrobieniu 18 tyś km... sprawność amortyzatorów wynosiła 77-79% więc myślę ze to dobry wynik pozdrawiam Ps2. hehehe a ile teraz Eibach Pro System -30mm kosztuje?? tak z ciekawości
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
dzięki za informacje pozdrawiam
-
[ALL B7] Zaciski 3.0TDI vs. S4
Czy zaciski z 3.0tdi - 320mm są takie same jak w S4? Wydaje mi się że różni się tylko jarzmo moze ktoś coś wie na ten temat?
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jeśli chodzi o zawias to polecam komplecik EIBACH Pro System -30mm... jestem mega zadowolony... zobacz jak to wyglada jesli jestes ciekawy : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=90887.135
-
[B7 BNA] Moja Księżniczka...
z wypasu widze 4 el. szyby, skórzane stołki, i listwy alu
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
nie widzi nie ... nawet nie wie ze wstawiłem te fotki:) :polew:
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ja się tam nie gniewam ,... w sumie to tylko kolezanka.. :gwizdanie: ale jej bym raczej nie dołożył w gratisie
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
po głowie mi chodzi BMW e90... ale pewności nie mam ;p
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
wiec chłopaki powiem tak.. ze sprzedażą mi się nie spieszy. Wiem czym jeżdżę, dla mojej A4 nic nie dolega nic nie boli, uważam, że jest naprawdę w bardzo dobrym stanie, kto się skusi przyjechać i obejrzeć auto sam się przekona. Jeśli chodzi o następne auto to nie będę zdradzał tajemnicy. Dopiero jak sprzedam swoją "niebieską strzałkę" to się pochwale :> Poczekam jeszcze parę dni i może wrzucę ogłoszenie do sieci. Szkoda mi się z nią rozstawać bo auto jeździ i prezentuje się bardzo fajnie
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ceny nie znasz ;p;p poza tym Ty Szczepanie z tego co wiem nie zmienisz raczej fury
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
nikt nie ma takich zdjęć i dlatego tak zazdrościcie :polew: ale skoro auto takie fajnie to mogę je sprzedać - - mówię poważnie - jest ktoś chetny ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
kolego... nic tam nie jest malowane... wszystko oryginał - żadnych sreberek ... może tak światło pada.... poza tym ze auto trochę brudne to reszta w porządku
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak było kolego w oryginalne... nie chce zmieniac szyby zeby zrobić ramki.. ani "drzeć" tapicerki dachu żeby zmienic relingi ;p[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 07:07_________________________________________________ Kilka zdjęć robionych na szybkiego może spodoba się komuś któraś z Pań
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wiec dzisiaj zamontowałem 288mm od 3.0TDI ... wszystko cacy... jutro będę walczył z odpowietrzaniem... dzisiaj niby to raz zrobiłem... zaczynając od "najdalszego" kola... niestety nie jest jeszcze dobrze... a może trzeba odpowietrzać przy zapalonym aucie?? po to by pompa ABS'u pracowała? Doradzi ktoś? ??
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale skoro ja nie mam quattro to wezmę raczej te zwykle z literka P ;]
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
osłony tarczy tylnej 288mm to: - 8E0 615 611 P oraz 8E0 615 611 P (napęd przód) - 8E0 615 611 Q oraz 8E0 615 611 Q (napęd quattro) Czy fizycznie są to takie same blachy??
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
moze i czarny trzyma troche mocniej,,, ale tak naprawdę i tak po jakimś czasie odpadnie... ten klej nadaje się do nieruchomych (nie drgających) powierzchni... wszystko co chociaz minimalnie sie rusza, drga powoduje pękanie tego kleju ;p
-
[B5 ABC] Po wymianie głośników na JBL jest gorzej
jaki dokladnie model kupiles... podejrzewam ze nie zamontowałes ich dobrze.. chodzi mi o to, że nie stworzyles dla nich jak najszczelniejszej obudowy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
devastation mnie za jakis tydzien czeka wymiana tyłu... co podpowiesz.. jakie rady? podczas wymiany ? jak skutecznie odpowietrzyc ? mowie tu o tyle 288mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dzięki Siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wie ktos ile kosztuja osłony na tył po 288mm ?? Czy musze zadzwonic do ASO ;p ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
dzieki za miłe słowa mystic.pl Tory owszem czynne... to główna linia Białystok - Warszawa
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
moj brat jeżdzi ponad rok... i poki co .. odpukac ale jest dobrze... problemow nie było [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:40_________________________________________________ z nudów wstawiam kilka świeżych fotek