Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B7] Czy zderzaki RS4 pasują co zwykłej A4
Gdzies kiedys obiło mi sie o uszy ze RS4'ki maja szersze błotniki ;] a wiec czy zderzaki od RS4 pasowałyby do zwykłej a4 ? Chodz mi dokladnie o AVANT A4 B7
-
Proszę o jakiś informacje o tym głośniku :)
daj sobie z nim spokoj... to wcale nie jest okazja ;]
-
[ALL] Czy mogę tak podpiąć wzmacniacz?
wzmacniacz prawdopodobnie napędza subwoofer i głosniki w tylnych drzwiach. powinienes miec nastepujące kable: zasilanie (+) masa (-) remote (odpalnie wzmacniacza po przekreceniu radia) dwa przewody sygnałowe dwa przewody do subwoofera 4 przewody do dwoch głośników tylnych czyli łącznie 9 przewodów (ale moze byc ich wiecej ) Zasilanie i masa są zazwyczaj grubszymi kablami. Pokaz zdjęcie kostki moze coś wymysle ;p
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Na początku jak mysłałem o obniżeniu to po głowie chodziły mi same springi jednak portfel pozwolił na komplet PRO SYSTEM
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak oba sa -20mm tylko ze maja na pewno inne amortyzatory i wg mnie sprezyny z wyzszym WR w granicach 9-12 przód i 11-14 tył ;p ale pewien nie jestem
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
skoro 1BE to wg mnie minimalnie bardziej komfortowe od Eibacha :)
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ja jezdze na nich 1.5 miesiaca wiec zobaczymy. Jesli chodzi o ten komfort to zalezy o jakim S-line mowisz - 1BE czy 1BV? Ja miałem amorki 1BV i poprzeczne nierownosci w asfalcie to była tragedia, sprężyny były bardzo sztywne i miały krótki skok. Wiec dalej twierdze ze S-line 1BV jest mniej komfortowe od EIBACH PRO SYSTEM -30mm no chyba ze jeszcze pojeżdze te 1,5 miesiąca i wszystko się tak mocno usztywni ;]
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
na dole tej plastikowej pokrywy są 3 wloty powietrza którymi pewnego razu zabierałem tyle sniegu , ze cała pokrywa sie wygieła i ciągneła prawie po ziemi, teraz mam te wloty zaslepione
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
nie wiem jak siadaja same springi, mi kompecik siadł z przodu jakies 40-42mm a tył 30-32mm... ogolnie jestem bardzo zadowolony, tylko ze aktualnie mam problem z dolna,plastikową osłoną silnika ;] którą "troszkę" zbieram śnieg
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych sprężynach
wg mnie warte tej ceny... obnizaja auto o 45mm...
-
[ALL] Szukam wzmacniacza
wystarczy jeden grubszy od aku.. i np taki rodzielacz tuż przed samymi wzmakami http://allegro.pl/item873191114_sinuslive_vb_1_2_rozdzielacz_zasilania_sinuslive.html
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak dokladnie na tej stronce... przepraszam za pomylke
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak, kupowalem wszystko nowe na stronie PRINCE.COM wiec ma ma tu mowy o jakiejś pomyłce ;] PS. mierzyłem przód jeszcze raz i moze troszke wiecej jest... tak miedzy 27cm a 27,5cm
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
a wg. mnie cena dobra... porównując Eibacha Pro System -30mm (czyli bez regulacji) za cene 2439zl to ten LOWTEC jest dość TANI ;]
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
odnośnie pytania kolegi mystic.pl z przodu mam 27cm do tej spoiny a z tyłu 32cm... faktycznie nie załapałem o co chodzi ;] wybaczcie ale byłem troszkę po %%%% :gwizdanie:
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
na tych fotkach ostatnich nie jest odzwierciedlony do końca odcień tego kolorur... na stronie pierwszej widac lepiej urok tego metaliku... jednym sie podoba drugim nie... tak samo jak jeden woli blondynki a drugi brunetki
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Dzieki kolego...
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
1BV mialem 3-4 dni założone... powiem szczerze, ze wg mnie jest bardziej komfortowo na EIBACHU
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
tutaj macie fotki (strona 3) jak wygląda B7 na zestawie Eibach System Pro -30mm http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_avant_wykres_193km_i_400nm_eibach_system_pro-t90887.0.html
-
[B6 ALT] Zmiana sprezyn na -30 mm co o tym myslicie
tutaj macie fotki (strona 3) jak wygląda B7 na zestawie Eibach System Pro -30mm http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_avant_wykres_193km_i_400nm_eibach_system_pro-t90887.0.html
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
tutaj macie fotki (strona 3) jak wygląda B7 na zestawie Eibach System Pro -30mm http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_avant_wykres_193km_i_400nm_eibach_system_pro-t90887.0.html
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
A te do których wrzucałeś ostatnio linka w "ciekawych aukcjach" ? felga mi sie nawet podoba... tylko opony wg mnie za szerokie... wolalbym 225/40 ewentualnie 235/40 ale 245/40 to juz duzy balon ;/ [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 18:36_________________________________________________fotki po zamontowaniu EIBACH PRO SYSTEM -30mm
-
[B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
ja czasami troszke patrze... nie dokonca wierze elektronice i czujnikowi oleju ;]
-
[B6 AVF] Zaplająca sie kontrolka "min. oleju"
z tym bagnetem to jest parodia... zawsze mam problem z odczytem stanu oleju i sprawdzam go po kilka razy,,,,
-
Turbo z BPW ... do jakich będzie pasować?
Turbo z BPW ... do jakich innych silników będzie pasować p&p?