Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B7] Problem ze sprężynami
tak.. wiem o tej tabeli.. i wlasnie z niej odczytalem WEIGHT RANGE = 7... tylko nie wiem czy 7 powinna byc dla KOMBI z silnikiem 2.0TDI czy moze np 10tka ? takich informacji na forum nie moge znaleźć ;p
-
[ALL B7] Problem ze sprężynami
pewnosci jesli chodzi o przebieg to wiem ze nie bedzie.. ale chodzi mi o to czy auto rowno sie obniży i bedzie wszyszstko okey
-
[ALL B7] Problem ze sprężynami
wiem wiem... ze trzeba uwazac.. cena faktcznie niska, ale czasami moga trafic sie okazje... data produkcji na amorach to luty 2008r. wiec w sumie mogą mięc te 120tys albo i 12tys.. roznie to moze byc... ... mi tylko chodzi zeby ktos potwierdzil ze autko mi ladnie siadzie i bedzie tak jak powinno
-
[ALL B7] Problem ze sprężynami
nie wiem co mam zrobic... http://allegro.pl/item789330441_amortyzatory_audi_a4_2_0_tdi_s_line.html dzownilem do kolesia.. mowi ze na pewno od kombi 2.0tdi cena wydaje sie byc dobra (tym bardziej jesli taki przebieg auta)
-
[ALL B7] Problem ze sprężynami
Czy sprężyny o nacisku Weight Range = 7 będą dobre do silnika 2.0TDI (B7 avant, FWD) Przednie sprężyny mają kolory: biały, zielony Tylne sprężyny mają kolory: niebieski,niebieski,szary I czy wogle to są spręzyny do FWD czy do quattro? Chce oczywiście obniżyć auto i poprawić własności jezdne
-
[B7 BRD] Wykres po modyfikacji u Witka
super wykresik.... i jak turbinka wczesnie wstaje... ekstra
-
[ALL B7] Moja B7-ka 2.0 TDI 16V + WYKRES
turdzi... z tymi BRD to podobno jest tak ze nic nie da sie zrobic ten typ tak ma i tyle. Jedna suszarka trafi sie taka ze ładnie bedzie wstawac od 2tys a inna od 2200 czy nawet 2400 obrotów ... jesli na seri masz malego laga to wydaje mi sie ze po korekcie programu moze byc tylko lepiej,, Jestem pewien, Witek tak wystroi Ci autko, ze będziesz wracał z :> "bananem" :> na twarzy
-
[B7 BPW] Wykres po "wirusie" u ROGALA \Upgrade\ - BRD 193KM 400nM
Potwierdzam wypowiedz mm.max'a z EGR można sobie poradzić, trzeba delikatnie go podgiąć i, że tak powiem przedłużyć mocowania (uszy). Troszkę było z tym zabawy jak się robiło pierwszy raz, ale teraz bym to zrobił na pewno szybciej hehe
-
[B7 ALL] Czy będą pasować takie tarcze do zacisków z A4 b7 3.0TDI
dzieki kolego SIEMIAN na info.. skoro mowisz, ze nie bedą pasować to juz nie bede pytał sprzedającego o numer katalogowy :)pozdro
-
[B7 ALL] Czy będą pasować takie tarcze do zacisków z A4 b7 3.0TDI
Witam !!! Czy będą pasować takie tarcze do zacisków z A4 b7 3.0TDI ? http://allegro.pl/item789346786_tarcze_hamulcowe_tyl_audi_a6_3_0_tdi.html
-
[B7 BKD] Drgania silnika na wolnych obrotach
kolego turdzi ja wywaliłem DPF i nic nie pomoglo... wiec chyba nie rozwiażesz dalej problemu
-
[B7 BKD] Drgania silnika na wolnych obrotach
mam silnik BPW (prawdopodobnie juz ten ka kolach zebatych) a rowniez mam delikatne wibracje na biegu jalowym i podczas jazdy z wiekszymi predkosciami... wiec prawdopodobnie ten typ tak ma hahaha
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Wiesz... modelki powinny byc wysokie ta akurat ma 170cm wzrostu wiec nie jest az tak wysoka jak Ci sie wydaje... pozdro
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
oj tam,, nie chcialo mi sie siedziec przy tej rejestracji, ale skoro az tak sie nie podoba to cos z tym zaradze w najblizszym czasie ;p PS takich modelek sie nie wypozycza
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
A tutaj dwie foteczki z modeleczką ... CO WY NA TO?
-
[ALL B6] Co jest nie tak z turbinami BRD ?
nie wiem jak to jest z tymi "odrzutami" ja kupilem na allegro i trafiłem na egzemplarz z książkowymi parametrami
-
[ALL B7] Co myslicie o takich felgach ?
temat do zamkniecia - nieaktualny
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lałem do tej pory 5W-30 bo taki był zalecany przy moim silniku i DPF'ie, aktualnie jestem po wymontowaniu DPF'a i pytanie brzmi: Czy przejść przy kolejnej wymianie na 5W-40 ??
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
dudek_lu co ja napisałem o MONTAŻU w tym wątku? Chyba coś ci się pomyliło!! Uważasz ze wszystkie rozumy pozjadałeś. Albo pisz grzecznie albo wcale się nie wypowiadaj.Piszesz jakieś głupoty o oborach. Nie masz pojęcia czy się znam na wymianie hamulców czy nie. O smar mogę zapytać i to wcale nie oznacza, że człowiek jest laikiem w mechanice. Po po drugie to jestem pewien co pisało w tamtym artykule. Tam jest wyraźnie napisane że nie można używać środków miedzianych aby poprawić ruch klocków hamulcowych w prowadnicach uchwytu zacisku hamulcowego. (wiem ze wszyscy to stosują, ale zalecane to nie jest) aaa.. i spójrz jeszcze raz na górę mojego postu..... WIDZISZ JAK SIĘ PISZĘ "MONTAŻ" no... to zapamiętaj sobie
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
jakiej reszty ;p ? ?? ? hamulce załozyłem oryginalne od b7 3.0TDI 320mm... Wymieniłem płyn i odpowietrzyłem,,, hamulce "się układaja" za jakies 300-500KM odpowietrze znowu i powinna byc 100% skutecznosc hamowania.. jak na razie hamuje "z głowa" - delikatnie, nie przegrzewając ich
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
prowadnice/ trzpienie pływające posmarowałem ATE tym co idzie do cylinderków a prowadnice klocków smarem miedzianym.. mam nadzieje ze bedzie okey ;p
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
http://www.hamulce.net/smary.pdf tutaj jest napisane ze nie mozna używać pasty miedzianej... ;/ wiec juz sam nie wiem Zebym wiedział jaki jest zalecany i ogólnodostępny w rozsądnej cenie to bym nie zakładał tego wątku :gwizdanie:
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
dzieki kolego, ale widzialem ten wątek, wszyscy do miejsca styku klocka z jarzem używają smaru miedziowego, który tak naprawę nie jest zalecany ;/
-
[ALL B7] Problem z dobraniem smaru do układu hamulcowego ;/
Witam !!! Właśnie wymieniam hamulce z 288mm na 320m, chce zrobić wszystko w taki sposób by nie mieć problemów z hamulcami. Problem dotyczy smaru. dokładnie posmarowania dwóch różnych elementów - prowadnice klocków - prowadnice/trzpienie osłoniete gumowymi osłonami w zacisku pływającym Wyczytałem gdzieś w sieci, że mając ABS i czujniki zużycia klocków nie należy używać smaru miedzianego, gdyż on jest przewodnikiem prądu i w połączeniu z aluminium może powodować korozję Kupiłem pastę ATE - BRAKE CYLINDER PASTE 5ml. Prócz cylinderków posmaruje ją również trzpienie w zacisku pływającym. Myślę, że nie zrobię ŹLE? Jeśli tak to mnie poprawcie! Mam jeszcze jakiś smar litowy "WHITE GREASE" firmy CYCLO i zastanawiam się czy będzie odpowiedni do posmarowania prowadnic klocków? On chyba nie będzie powodował korozji, ale prąd to chyba również przewodzi (nie wiem jednak do jakich temperatur wytrzymuje)
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
wiec zaciski pomalowane.. będą srebrno czarne hehe... taka mialem wene.. zobaczymy jak po montazu bedą wygladac...mam tylko nadzieje ze wejdą mi na 16stke.... 43ET ;/ - oryginal audi niestety nie chce wchodzic w wieksze koszta bo z gotówka kiepsko, dlatego nie dawalem do piaskowania..