Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fotograf87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fotograf87

  1. dzisiaj i ja zabrałem się za malowanie zaciskow... robie to tylko dlatego ze kupiłem zestaw 320mm na przód i przed założeniem chcialem go pomalowac... rozebrałem wszystko wyczyscilem i zapodkładowałem dwa razy Cynko-Sprayem... 90% cynku będzie chronic zaciski przed korozja... jutro delikatnie zmatuje papierkiem wodnym i pomaluje dwa razy specjalna farba która ma wytrzymac podobno temperaturę do 590 stopni. . . . myslalem by nie matowic juz tego polozonego CYNKU, jednak po przemyslaniech doszedłem do wniosku ze farba lepiej przystanie do podloza... Auto niebieskie a kolor zaciskow srebrny (pewnie bedą sie mocno brudzic, pozyjemy zobaczymy)
  2. Aktualnie wypłukałem sie doszczętnie z kasy. Hamulce i zawias zrobię zimą albo na wiosne, chyba ze spadnie mi jakas "manna" z nieba Witek powiedział, że na tych pompkach to juz max to można było zrobić. Więc jeśli bede chciał jeszcze to pierwsze co to pompki, ale mysle ze dam juz sobie z tym spokój. Z tego co wiem to zamiast DPF'a wstawiona jest zwykła rurka z plecionką, ale może na temat tego i pytania o EGT niech wypowie się sam WITEK, bo ja się za bardzo nie znam :> Jeśli chodzi o Vmax to na akutalnym setupie nie próbowałem, wiec ze po samym chipie osiągnąłem licznikowe 218km/h i juz trasa sie skonczyla ale wydaje mi się, że tak jak pisze mm.max 220km/h to max skrzyni. pozdrawiam zainteresowanych
  3. podobno ma wytrzymać zobaczymy jak długo hehe
  4. Dzisiaj usnałem DPF'a i zrobiłem program. Po wyjechaniu od Witka chciałem jak najszybciej "pobawić się gazem"> Była godzina 18:00 i cała Warszawa zakorkowana. Zanim dostałem się na trase Warszawa-Białystok jechałem 13km przez 1,5h. Zaraz gdy zrobiło się "luźniej" na mojej twarzy ukazał się :> i tak pozostało do samego Białegostoku. Jestem zadowolony i mam nadzieje ze będę zawsze z racji usunięcia DPF'a (mimo, że nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów) Co prawda jeszcze nie zajrzałem pod maskę, ale myslę, że wszystko wyglada tak jak powinno PS. pozdrowienia dla Witka
  5. odbierałbym je osobiscie.. wiec sprawdzilbym wszystko u wulkanizatora
  6. 1400zl ;/ ale nie chcialbym ich prostowac czy spawac po "zaliczeniu" jakiejś małej dziurki hehe
  7. Mam okazje kupic w dobrej cenie (nizszej niz ta podana na allegro) felgi firmy ACE WHEELS razem z oponami DUNLOP. Felgi te mają 7,5cala szerokosci i ET45 opona to 225/40/18 wiec jesli chodzi o wymiary to chyba nic nie będzie obcierać Słyszał ktoś coś o jakości tych felg??? Ja doczytałem gdzieś, że są to felgi MADE in TAJWAN Czy warto je kupic ? http://allegro.pl/item746916632_piekne_18_calowe_felgi_audi_a4_a6_polecam_warto.html
  8. to jest normalnie PARODIA
  9. z tego co ja sie orientuje to 15x6 cali ET 43-47 opona 195/65/15
  10. kolego "rakud29" jesli masz silnik o oznaczeniu BLB to twój samochod nie ma tego filtra.. kolego "gogosiek" nie wprowadzaj ludzi w błąd Jesli ty masz silnik BPW to masz ten filtr... BLB tego filtra nie posiadaja
  11. we wtorek nowy wykresik ... montaz BRD, drugi IC i usuwanie DPF'a .... zobaczymy co z tego wyjdzie
  12. nie wiem jak 10mm dystans ale 12mm ma dokladnie taka sama piaste jak oryginal
  13. jak nie było wzmacniacza CB było okey... bardzo dobry zasięg miałem i nie narzekałem na zadne szumy... wiec moze być cos uszkodzone w wzmacniaczu ?
  14. radio CB podłączone go gniazda zapalniczki... i lezy w podłokietniku... a kabel zasilający wzmacniacz ma przekrój 50mm2 i jest puszczony środkiem pod spodem samochodu.. miedzy karoseria a osłonami odzielającymi tłumik (rure tłumika) od karoserii ... podejrzewam ze zakłócenia pochodza z tego zasilającego kabla ;/
  15. http://allegro.pl/item734595701_fabrycznie_nowy_alternator_bosch_14v_180a_vw_audi.html chce kupic mocniejszy alternator... sprawa wyglada tak, ze zamonottowałem sprzęt audio bardzo dużej mocy.. potrzebuje czasami "troszke" wiecej prądu.... czy zamontowanie większego alternatora nie uszkodzi mi elektroniki w samochodzie i czy ten z aukcji bedzie do mnie pasował ?
  16. dla mnie pomysl bomba... chetnie bym cos takiego zrobil.. (zebym potrafil) ;/
  17. opcja od szumow jest włączona i było dobrze do czasu zamontowania wzmacniacza. Antena jest zamontowana na stałe na klapie bagaznika. Radio to UNIDEN 520XL
  18. Zamontowałem do siebie zewnętrzny wzmacniacz i subwoofer. Teraz niestety mam problem z radiem CB. Dźwięk z głośników przeniósł się na cb radio. Słychac w głośniku od cb radia muzyke, a szczegolnie bass.... Jest na to jakies rozwiązanie ?
  19. poki co wstawiam drugi IC i turbo BRD... zawias zrobie w niedlugim czasie... ale dalej nie wiem co kupie.... chyba FK jak znajde w dobrej cenie... tak jak mowisz... pomalujesz dokladki pod kolor, dasz dystanse i bedzie super
  20. slyszalem o problemach BRD... jutro jade na motnaz a 28 wrzesnia na wywalenie DPF'a i modyfikacje programowa,,, zobaczymy jaka wersja mi sie trafila ;/ mam nadzieje ze to nie jest szrot.. jedno wiem na pewno, ze ta suszarka nie była nigdzie montowana wyglada naprawde na nowiutka.... a jak sie bedzie sprawowac to sie okaze
  21. bedzie wszystko okey na 100% wiec powodzenia w montazu
  22. wydaje mi sie ze radio nie powinno byc nigdzie przykręcone, pod warunkiem ze zamontowała je fabryka i nikt nie kombinował przy nim... Podejrzewam ze za słabo wkładasz wyjmaki
  23. trzeba dobrze z kolesiem gadac : jakos sie udalo... meczyłem go meczylem i wymiękł hahahaha ale powiedział ze podniesie wszystkie ceny, bo kazdy sie mocno targuje... ostatnio z tego co pamietam mial taka wystawiona za 2100zl.. to było jakie 5-7 dni temu
  24. chcialem dowiedziec sie co powiecie , ale widze ze zdania podzielone są dzwoniłem do Witka i powiedział ze mozna jechac ale delikatnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.