Treść opublikowana przez fotograf87
-
[B6 AVF] Zawieszka s-line kilka 2 zestawy do avanta
NO własnie sie nie ułozył tak jak chciałem ... jesli chodzi o wysokosc to jest normalnie jak seria.. tyle ze raczej bardzo twardo... podejrzewam ze moje sprezyny nie są od tego modelu.. ;/
-
[B6 AVF] Zawieszka s-line kilka 2 zestawy do avanta
jesli chodzi o obnizenie to na pewno nie wynosi az tyle ... to jest normalnie jak w S-line czyli do -20mm ale musze przyznac ze jest twardo ;p
-
[B6 AVF] Zawieszka s-line kilka 2 zestawy do avanta
http://www.allegro.pl/item831818967_zawieszenie_do_audi_a4_8e_s_line_oryginalne.html w tym zestawie masz amortyzatory 1BV czyli sportowe najtwardsze montowane w audi....
-
Co oznaczają te skróty literowe - program ETKA
dziekuje juz znalazlem...
-
Co oznaczają te skróty literowe - program ETKA
Witam !!! Mam dostep do programu ETKA, jednak nie moge rozszyfrować co oznaczają niektóre skróty literowe w programie. Mam np amorytzator znam jego numer etka po wpisaniu program mi pokazuje do jakie modelu pasuje (podanie modelu) i ma następujące oznaczenia. PR-1BV+OJJ,0JK,0JL,0JM+4P2 wiem tylko ze 1BV to rodzaj zawieszenia a 4P2 to podobno - podłoga załadowcza (tył wzmocniony) a co z resztą ? POMÓŻCIE
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
zalezy jakie koszta by były... ja byłem w salonie w białymstoku.. kompletny tył tzn drązke opaski i gómy kosztuje 380zl PS ja na tył bym sie pisał raczej
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
dzieki za rade... bede myslał chyba nad Eibachem ...
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
Eibach albo H&r mam rozumiec jesli lepszy jakosciowo, bardziej komfortowy czy ma lepsza charakterystyke pracy ?
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
nie wiem... ale wydaje mi sie ze 200 to bedzie za mało.. wezme PIŃCET
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
a jak np do amorków 1BV załozyłbym spręzyny http://allegro.pl/item810787305_audi_a4_8e_avant_sprezyny_35_40_mm_od_fk_tuning.html to siadł by dobrze ? dla powtówrzenia - przednie amorki to 8E0 413 031 CN - tylne amorki to 8E0 513 036 G
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
wzmocniona tzn ze dopiero przy wiekszym obciazeniu bedzie siadac... ale po założeniu powinno wyglądać jak normlany s-line a nie jak allroad ;]
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
tył wzmocniony? hmmm ale mowisz o tym oznaczeniu dla sprezyn czy dla amorków ?
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
mam juz założony komplet.... jesli chodzi o takie mierzenie jak kolega mystic.pl mowi to mam 30.5cm z przodu a tył aż 36cm... i wg mnie tyl jest jakis 1cm wyzej niz w zawieszeniu 1BA, wiec juz nie wiem o co chodzi, byc moze siądze jak pojezdze kilka dni ;/
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
bo wlasnie ja mam oske... i sprzedajacy jest pewien ze ten zestaw jest z oski.. dlatego jak napisales ze tylko quattro to mnie zmartwilo troszke.... heheh
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
Czy jestes w 100% pewien ze jest od quattro ? PS. czy ktos moze jeszcze zerknąc w ETKE i na 100% potwierdzić ze amorek 8E0 513 036 G jest do wersji Avant Quattro ?
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
rozumiem po czesci ale od wyskosci auta chyba bardziej zalezy sprezyna;/ ? Czy sie myle PS.. przeciez dla samego obnizenia auta zmieniaja tylko sprezyny ;/
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
troszke nie bardzo rozumiem... mozesz troszke jasniej ;/ [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:28_________________________________________________ dzieki za wyjasnienie... pozdrawiam
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
zawias jest po 400km przebiegu... wiec jest nowy... mam nadzieje ze sie ułozy.. jutro zmieniam przod i jade na geomterie bo sam nie jestem w stanie jej ustawić. Wiec tak jak pisałem te nowe sprezyny są grubsze i nizsze wizualnie po wyjeciu (mówie o tylnych). Na oryginalnym zawiasie od nadkola do ziemi mialem 66,3cm a po 10km mam 67cm. Wiec jeszcze nic mi nie siadło. Mam nadzieje ze to sie zmieni. wiec mam powiedziec aby mi ustawili przód i tył w pozytywie w zakresie od 0.5 do 1 stopnia .. TAK ???
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
ja wiem o tej tabelce... i pisalem juz w poscie na temat weight range... ale w tej tabelce nie jest napisane ktore są do Avanta a które do Sedana ani ktore sa do FWD czy Quattro ;/
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
a czy mozesz jakies sprawdzic czy te sprezyny są do Avanta zwyklego czy Avanta quttrooo czy moze sedana... PS. ja zamontowałem ten komplecik na tył, zrobiłem 10km ale autko jakoś wcale mi nie siadło, możliwe ze ułoży sie np po 100km ?
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
jak wyjąłem swoje zwykle i porównałem je to moja oryginalna jest duzo wyższa i cieńsza. Wiec mozliwe ze ta jest z 1BE/1BV ;/
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
ja mam avanta 2,0TDI..wiec chyba powinno byc okey.. . jest to sprezyna z zawieszenia 1BE czy 1BV ? akutalnie mam zawieszenie 1BA. Spręzyny tylne z kolorami biały rózowy rózowy różowy i wg tabeli zamieszczonej na forum maja Weight Range = 9 a te spręzyny (niebieski pomarańczowy) mają Weight Range = 14 [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:57_________________________________________________sprezyny te wyjęte były z s-line kupionego u Niemieckiego dealera. Mam do nich amorytyzatory z nr. etka 8E0 513 036 G
-
Potrzebna pomoc ... do jakiej wersji te sprezyny - 1BV ?
siema.. potrzebuje pomocy mam sprezyny tylne (kolory: niebieski pomarańczowy) o nr. etka 8E0 511 115 DQ MOŻECIE POWIEDZIEĆ DO JAKIEJ WERSJI NADWOZIA I JAKIEJ WESJI SILNIKOWEJ PASUJĄ ?
-
Czy opony 245/40/18 to dobry pomysł ;/ ?
jesli wiekszosc ludzi na 8 cali zaklada 225 a ty zalozyles 235 na 8,5 cala to chyba nie powinno to wygladac zle
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
nie ma co dyskutować firma konkretna i wątpię czy jakakolwiek firma w PL zaproponowała by takie rozwiązanie. Jestem pełen podziwu. Ale cena za modyfikacje jest dość znaczna a tak z ciekawości..... jakie zastępcze auto Ci dali ? pozdrawiam PS. udanych testów w drodze powrotnej