Treść opublikowana przez fotograf87
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
a własnie ze nie 1900zl razem z przesylka
-
[B7 BPW] Wymiana turbiny - a dalsza jazda
A mozesz mi wytłumaczyc o co chodzi z tym "większym lagiem" ? czyli bedzie przeładowywac ?
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6732501 ten pan z allegro powinien jeszcze miec nowe BRD... ja kupiłem od niego taka nowituka suszareczke.... w piatek bede montował ;p
-
[ALL B5] PowerBass L-60C 3 ohm
Mysle ze nie zaszkodzi.. a jaki masz dokladnie wzmacniacz ?
-
[B7 BPW] Wymiana turbiny - a dalsza jazda
Na dniach będę wymieniał turbo na większe, mocniejsze (BRD) od 170KM A4. Jak również dostawiał drugi oryginalny intercooler. Czy zanim pojade na zmiane programu do Witka mogę normalnie śmigać autkiem ? Czy mogę coś uszkodzić ? Dodam tylko ze na chwile obecna jestem juz po wirusie u Witka....
-
[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?
Jeśli będzie się nieumiejętnie obchodzić z pokrętłem glosnosci to spali się wszystko... czy sub oryginalny czy inny zewnetrzny.... trzeba wszystko robic z głowa. Uwierz mi ze najlepsze rozwiązanie to drugi oryginalny głośnik... A miejsca na konfiguracje isobaric tam nie ma bo przeszkadza boczek bagaznika
-
[B7 BPW] Problem z DPF-em
dziekuje za pomoc... jutro to obejrze, a w razie problemow z rozpoznaniem, zrobie fotki i Ci wysle kolego "dlaczego" poki co .. DZIĘKI
-
[B7 BPW] Problem z DPF-em
Witam !!! Mam głupi problem, a właściwie pytanie. Kupiłem swoją A4 w Niemczech i jak się później okazało, że miałem robiony tam SWAP silnika z BLB na BPW. Wiem ze oryginalnie BLB nie miało filtra cząstek stałych, a BPW powinno mieć. Możliwe, że po wymianie silnika nie zamontowano mi DPF'a ? Może, mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić czy mam go w aucie? Jak on wygląda? Gdzie jest zlokalizowany? (Sorry za głupie pytania, ale jestem laikiem w tych sprawach) Może ma ktoś jakieś fotki? Wiem tylko tyle, że gdzieś na wydechu.. ale jak to wyglada? pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?
podalem link do aukcji gdzie widac tył głosnika - magnes... i tak z tego co widze pisze ze głosnik ma opornos rowna 2ohm... albo ja zle widze ;/
-
[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?
o mocy napisalem po to, zeby nie wkładał tam głosnika o mocy 50 czy wiecej RMS, bo niby po co ?? z tego co wiem to moc głosnika dobiera sie miedzy innymido mocy wzmacniacz. Skoro polecasz mu głosnik z dużą sprawnościa i Xmax to podaj jakis konkretny model w opcji 2ohm i chlopak bedzie wiedzial co kupic.
-
[ALL B7] Wymiana ogi głośnika w subwoferze avant...jaki głośnik kupić?
Wiekszego nie wsadzisz... są dwie opcje.. wyciagnąć stary głośnik i dać do naprawy, lub wymienić na drugi taki sam... lepiej nie kombinowac z innymi głosnikami, gdyż obudowa subwoofera jest wyliczona specjalnie pod ten glosnik.. Jesli jednak bedziesz wymienial na inny zwróc uwagę by mial tę samą oporność i moc pozdrawiam [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 13:38_________________________________________________http://www.allegro.pl/item736098972_oryginalny_basowy_glosnik_audi_z_a4_avant_8e.html
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Pozwole włączyć sie do rozmowy i powiem tak. Do normalnego słuchania tak jak powiedział stempel72 wystarczy subik 10cali 200-300RMS _Bartek_ widział już moją "skrzyneczke" ale jej nie słyszał. Podejrzewam, że nie słyszał żadnego woofera ROCKFORDA. Z tego co pamietam _Bartek_ ma zamkniętą skrzynkę z głośnikiem PowerBass. Gwarantuje jednak, jakościowo bass ROCKFORDA nie bedzie gorszy od PB. Tak jak powiedział Muskel1 głośniki te są bardzo szybkie w obudowie closed. Jestem pewien, ze _Bartek_ nie wyczuje swoim uchem różnicy w szybkości basu swojej 25 i moich dwóch 30 _Bartek_ poczytaj sobie o ROCKFORDZIE bo to chyba jedna z nielicznych firm, która ceni sobie jakość, prezycję jak również moc. A jak posłuchasz u mnie to wtedy bedziesz przekonany ze nadają sie do słuchania na codzien pozdrawiam
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
zamknieta... po 33-34L na głosnik..... na filmiku nie widać dobrze jak mocno rusza sie membrana głosnika
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Jesli chodzi o SUBWoofery i Wzmacniacze to ja równiez bardzo sobie cenie ROCKFORDA --- jakość jest naprawde na najwyższym poziomie
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
http://danielIDEA.w.interia.pl/Film043.mp4 http://danielIDEA.w.interia.pl/Film047.mp4 Najpierw zapisz na dysku MUSI DZIAŁAĆ Kliknij na link "prawym" przyciskiem myszy i "ZAPISZ JAKO..."
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
zaraz bedzie jeszcze kilka filmow... musisz mniec program do odtwarzania MP4
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Wzmacniacz ma naprawdę ogromny zapas mocy. Do normalnego słuchania w zupełności wystarcza 1/3 skali potecjometra GAIN. Audi jest naprawdę dobrze wygłuszone/wyciszone. W środku wszystko "jęczy", kierownica i wszystkie fotele drżą.Na zewnątrz nie słychać zbyt dobrze basu. Jestem zadowolony i to bardzo. Jeśli ktoś ma ochotę złożyć podobny zestawik proszę o kontakt na PW. Służę pomocą w sprowadzeniu sprzętu. Wiecej FILMIKÓW wrzucę w niedługim czasie W chwili obecnej mam tylko jeden robiony na szybkiego ;p oto link: http://danielIDEA.w.interia.pl/Film039.mp4
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
dzisiaj dostałem paczke ze sprzętem :) <jupi> zaraz montaż, odsłuchy i fotki dla ciekawych .... a moze jakis filmik
-
[ALL B5] Problem z montażem ori felg CIAG DALSZY!!!! HELP
Powiem tak... Polecam dystanse H&R... super jakość.. Ja kupiłem 12mm na strone i dystanse miały odpowiedni otwór/piaste ze stożkiem... felgi pasowały idelanie i siedzna na dystansie dokładnie tak samo jakby siedziały bez dystansu wiem ze H&R robie wiele róznych grubości dystansów tylko kwestia tego czy w cienszych tez bedzie taka piasta/otwór ze stożkiem Jesli chodzi o zakup to najlepiej na niemieckim ebay.de pozdroo [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:12_________________________________________________jestem niemal pewien ze druga opcja - - -czyli 12mm bedzie dla ciebie najlepsza,,, gwarantuje ze nic nie trzeba ciąc czy spawac... wszystko zakładasz P&P Jesli chcesz to jutro ci podam numer katalogowy dystansów[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 22:23_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87306.0.html;highlight=dystanse poczytaj sobie
-
[B7 BPW] Wykres po "wirusie" u ROGALA \Upgrade\ - BRD 193KM 400nM
Przebieg auto wg licznika to 110tys. km (podczas wirusowania było 106tys. km:) Jednak moj samochodzik miał w Niemczech swap silnika z BLB na BPW, sam silnik jest z sierpnia 2008r. wiec jest to roczna jednostka pozdrawiam PS. a filmik nagram w wolnym czasie
-
[B7 BPW] Wykres po "wirusie" u ROGALA \Upgrade\ - BRD 193KM 400nM
tak to własnie to BLB - BPW pozdrawiam
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
no kolego kristof2009 wyglad sie poprawił ... ale tak jak mowiles az tak mocno nie siadla... szczerze myslalem ze bedzie troszke nizej
-
[ALL] Czym różnią sie te chłodnice?
Czym różni się intercooler o numerze 8E0 145 806 Q od intercoolera nr. 8E0 145 806 M Czy to tylko różnica numerków ? Czy 8E0 145 806 M będzie pasował do B7 2.0TDI (BPW) z szuszarką od BRD ?
-
[ALL B7] Jaki jest otwór centrujący ?
tak... wydaje mi się, że tak
-
[ALL B5] Wymiana amortyzatorów tył avant (zamienik zawieszenia 1BE)
w b6 AVANT podobno nie trzeba rozkręcac tapicerki/podlogi bagaznika podczas wymiany amorów i spręzyn. Czy w B7 równiez nie trzeba zagladac do bagaznika ?