Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL] Pytanie o RNS-E - problem z RADIO CODE
Witam !!! Mam takie pytanie odnośnie nawigacji RNS-E. Zaistniała taka sytuacja, że muszę odłączyć plusową klemę w swojej niuni na jakieś 5-10minut. Czy po odłączeniu klemy plusowej i ponownym podłączeniu po paru minutach będę musiał wpisać KOD radia? Pytam o to dlatego, bo wraz z autem dostałem książkę od małej nawigacji (której nie mam ) tej wbudowanej w FIS (czytaj. ustawianej przy hamulcu ręcznym) i napisanym ręcznie kodem na okładce owej książki. Możliwe, że ten kod nie jest wcale od RNS-a Czy dostane go za darmo w salonie audi po podaniu VIN-u auta czy tez jest to płatna usługa ?
-
[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE
Prosimy o wiecej fotek... AUTO SUPER
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Witam po przerwie Projekt nie umarł i nie umrze Wystawiłem skrzynie z ciekawosci czy ktos sie zainteresuje. Jakby znalazl się na to chetny kupiłbym sobie dwie T2 Tak wiec cierpilowsci koledzy Wzmacniacz jest juz 2 tygodnie "na morzu" wiec moze za jakies 3 tygodnie jak nie ocla paczki będę miał wszystko podłączone
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
to faktycznie dlugo idą te spręzynki wiec dalej cierpliwie czekam
-
[ALL B7] Jarzmo ociera o felge
ja bym wsadził dystanse i nie zawracał sobie głowy. Wydaje mi się ze taka rysa nie osłabiła na tyle felgi by ta mogła peknąć pozdro
-
[ALL B7] Co myslicie o takich felgach ?
Wiec dwa razy nie mi wystarczy .... ZAMYKAM TEMAT hehe
-
[ALL B7] Co myslicie o takich felgach ?
http://allegro.pl/item711020905_felgi_aluminiowe_bellini_18_5x112_5x114.html Bedą dobrze się komponowac z A4 b7 AVANT ?
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
nawet nie chciałoby mi sie po to boczków zdejmowac.. uwazam ze da sie życ bez tego ;]
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
to ja wole z odblaskami jezdzic
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
jak podpatrze u sąsiada to dam znac
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Rocznik 2004 ...a jesli chodzi o białe to nie wiem.. nie ogladałem az tak dokladnie ;]
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Kolega, sąsiad ma B6 Sedan S-line i u niego świece te czerwone...wiec moze ktos juz tam zagladał i cos przerobil
-
[ALL B7] Dystanse
A powiedz jaka masz oponke na swoich felgach i czy nic Ci nie obciera jak np. masz komplet ludzi i gdzies na "hopce" podskoczysz mocniej ?
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
no i wszystko jasne... moje czerowne niby światełka to tylko odblaski. Da się je wyjąć podwazając od góry leciutko np śrubokrętem. Wyjąłem i okazało się, że to tylko odblask ;]
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
aha.. wiec ja już nie bede probował
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
dzieki za sprawdzenie... ale mamy dalej zagadke nie rozwiazana. :>.. jutro postaram sie zobaczyc czy te czerwone niby szkiełko da sie zdjąc. Moze zobacze czy to tylko odblask czy jest tam zarówka... A może Ty cos wykombinujesz w tej sprawie hehehe
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
u kolegi który ma B6 s-line te swiatełka swieca, zarówno przy zgaszonym jak i zapalonym silniku. .. wiec nie wiem co jest grane... moze faktycznie bezpiecznik jest od tych lampek ?
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
własnie chodzi mi o te czerwone z boku... to one mi nie swieca ;/ białych pod spodem nie mam wcale ;[
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Czujnik zmierzchu mam.... jednak nie włącza on oświetlenia w drzwiach... da się jakos sprawdzić czy bez rozbierania boczków drzwiowych czy są tam wogle zarówki
-
[ALL B7] Dystanse
ja je dorwalem od kolesia z allegro, prywatnej osoby... ogolnie to nie wiem gdzie dostac je w PL ... ale mozesz zamówić na niemieckim EBAY'u .. a moze masz kogos w NIemczch to Ci przywiezie oto link do aukcji na ebay.de http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=2455571+h%26r&_sacat=See-All-Categories
-
[ALL B7] Dystanse
powtarzam ze H&R robi 12mm z pierscieniem bo sam je mam
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
hmmm... a jak to sprawdzic ? ... nie wiem czy ma to cos do tematu... ale mam podświetlane pokretła przy nawiewach. Te podswietlane pokretła i te swiatełka które mi nie swieca to chyba skład "pakietu oświetlenie"
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
Vaga nie mam... ale bylem ostatnio (miesiac temu - wtedy tez nie swiecilo) u mechanika to powiedził ze wszystko "cacy" zadnych błedów ;/
-
[ALL B7] Problem z oświetleniem w drzwiach
PO otwarciu drzwi światła wewnatrz autka swieca ( z przodu przy lusterku, na głowami pasażerów z tyłu i w bagazniku) jednak światła które są montowane w drzwiach nie świeca CO moze byc przyczyna? Moze jest od nich bezpiecznik ? ;/ POMOCY
-
[B6 AVF] Jakie fabryczne parametry dla stalówek ?
moze znawca nie jestem... ale wiem ze otwór ma miec 57,1mm i nie ma tu zadnej tolerancji a ET od 45 do 35 ) pozdrawiam