Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] NOWE Foty Setup2010 SILVER HURRICANE


qbic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od okolo pól roku jestem posiadaczem nowej A4-reczki.

Silnik 2.0 TDI 143KM (jak się skończy gwarancja będzie więcej)

Jeśli chodzi o zmiany to seryjne felgi 17" opona 225/45/17 zastąpiłem 19" na 255/35/19

W planach wymiana na Xenon w światlach przeciwmgielnych 7500K

oraz elementy z pakietu s-line

59484029.th.jpg

SETUP 2010

A oto mój nowy setup na 2010.

19'' RS4 Design w lakierze titan-satin, kopiowane czołowo.

23254802.th.jpg

r6kqi.jpg

r6Enr.jpg

RESii.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pikna, pikna - i kolor jakiś taki słuszny :cool1:

Gratulując zakupu

Zdrowaś

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód!

Kolor mi się podoba, felgi poprostu marzenie :)

Powiedz szczerze - nie wypadają ci plomby na naszych drogach ? :decayed:

Gratulacje ! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz szczerze - nie wypadają ci plomby na naszych drogach ? :decayed:

Nie on pierwszy koxi na 19"

Super furacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też byłem pewien obaw ale teraz wiem, że niepotrzebnie się martwiłem. Oczywiście są miejsca, że trzeba zwolnić , trzeba też bardziej uważać ale jednak mimo wszystko wcale nie jest tak źle jak się wydaje. Mogę nawet powiedzieć , że jest lepiej.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany ( przejechałem już 10 000 km na tych kołach ) i polecam każdemu kto może sobie pozwolić na takie koło jest więcej + niż -

Wcześniej miałem 17" i nie mogłem na nie patrzeć wyglądały jak

„za małe buty po starszym bracie” :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc też byłem pewien obaw ale teraz wiem, że niepotrzebnie się martwiłem. Oczywiście są miejsca, że trzeba zwolnić , trzeba też bardziej uważać ale jednak mimo wszystko wcale nie jest tak źle jak się wydaje. Mogę nawet powiedzieć , że jest lepiej.

Jestem bardzo zadowolony ze zmiany ( przejechałem już 10 000 km na tych kołach ) i polecam każdemu kto może sobie pozwolić na takie koło jest więcej + niż -

Wcześniej miałem 17" i nie mogłem na nie patrzeć wyglądały jak

„za małe buty po starszym bracie” :>

I to jest dobre podejście z Twojej strony, dajesz przykład tym którzy się boją lub uważają że max na nasze drogi to 17" a jak widać kolega na 19" śmiga i nie żałuje swojego wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszystko zalezy od opony... 255/35 to juz kawalek gumy, przy 235/35 juz by tak nie zachwalal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj słuszny rozmiar felg do b8 no i wzor rs4 :naughty: Piekna furka oby dubrze służyła... i zapodaj fotki wnętrza i opowiedz jak z jego jakością :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka kox :good:

Ale 255/19" to pewnie wogole nie jedzie teraz na takich walcach (troche sobie waza)

Ja w kazdym razie odczulem roznice zakladajac 19" chociaz szerokoszc gumy sie nie zmienila (235)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super... 19" tutaj powinno byc seryjne bo dopiero od tego rozmiaru auto zaczyna wygladac.

ps. przeciez w insigni montuja 19" a nawet 20" ( za doplata w opc ) wiec audi nie powinno byc gorsze ;)

dobry wybor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu Was muszę zaskoczyć wbrew pozorom koło jest lżejsze niż 17" którą miałem

ponieważ te kółeczka są produkowane w firmie Speedline w technologii Flow-forming koło waży 13,5 kg czyli tyle co standardowa 16"

Tylko firma Speedline produkuje koła w tej technologii także uwaga na przyszłość dla kolegów --> jeśli chcecie duże kółko to tylko w tej technologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23254802.th.jpg

Witam,

Od okolo pól roku jestem posiadaczem nowej A4-reczki.

Silnik 2.0 TDI 143KM (jak się skończy gwarancja będzie więcej)

Jeśli chodzi o zmiany to seryjne felgi 17" opona 225/45/17 zastąpiłem 19" na 255/35/19

W planach wymiana na Xenon w światlach przeciwmgielnych 7500K

oraz elementy z pakietu s-line

59484029.th.jpg

89786161.th.jpg

68462892.th.jpg

zgadza sie kolego :good: ja tak samo będe robił :wink4:

jesli chodzi o felgi no to bez urazy, ale wzór troche oklepany, aczkolwiek ładnie sie prezentuje :wink4:

ogólnie ładne autko :cool1:

a mam pytanie kolego qbic piszesz ze chcesz zmienic xenon w przeciwmgielnych na 7500k i czy moglbys zrobic jakies zdjecia co pokolei trzeba robic zeby zrobic tego moda tzn. tak zwanego manuala ?? byłbym wdzięczny bardzo :wink4:

pozdrawiam i zycze bezkolizyjnej jazdy :) bo jakies fatum bylo z B8 swego czasu u nas na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7500k to troche za duzo, jak masz wsadzac 7500k to lepiej je calkiem wymontuj bo efekt bedzie taki sam. Niebieska ciemnosc i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kompletnie pojecia jak się za to zabrać wyczytałem ten pomysł w wontku Makkiego na 6 str

tam też są zdjęcia 7500K Makki ma chyba 6000K

Co do wzoru felg przyznam że oklepany ale dla mnie było ważne jakiej jakości koło zakładam i jaka jest jego waga

a nie czy unikalny wzór z chin lub innej manufakturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się chętnie podłączę i w razie czego skorzystam z porady montażu xenonu do przeciwmgielnych. Co do felg to mam takie samo zdanie, troszke oklepany wzór, ale na tym autku, w tym rozmiarze i z tą kolorystyką wygląda całkiem miodzio. A jeśli o komfort chodzi to bardzo duze znaczenie ma szerokość opony, więc 235 a 255 na pewno dużo zmienia.

Tak przy okazji, jaką szerokość mają te felgi i czy zmieniałeś coś z ET, inne na felgach ewentualnie dystans, te 19 ki otwór centrujący miały 66,6 mm, czy roztaczałeś. Pytam bo jestem na etapie wyszukiwania felunku i czeka mnie zmina z 17 na większe, mocno myśle o 19 ale mały wybór z centrowaniem 66.6mm, najwięcej jest z poprzednich modeli a te mają 57 mm. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ładny furacz :good: czy kolega czasem nie był w wielkopolsce? takie samo b8 nas dziś brało :hi: ale na zimowym setupie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...