Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B5] Jakie wzmacniacze ?
mowisz o kablu głosnikowym 2.5mm2 chyba... a mi chodzi o dobre kable zasilajace wzmacniacz... czyli od akumulatora do wzmacniacza... POLECAM http://allegro.pl/item666784653_kabel_dietz_20_mm_czerwony_na_metry_23210_fv.html taki kabel.. jest dosc miekki i elastyczny.. warto postawic na jakość mimo troszke wyzszej ceny
-
[ALL B5] Jakie wzmacniacze ?
ja rowniez uwazam ze ten Mac jest spoko... kumel ma z tej samej serii monoblocka MAC AUDIO FEARLESS 1000D ... uwazam ze dosyc udana seria [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 22:24_________________________________________________fiszmenbrzeg: Pamietaj o dobrym okablowaniu
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
w tej tabelce dokładnie pisze ze jest to sygnal LOW
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
dzieki wszystkim za informacje... teraz wiem co mam zrobic
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
dzieki wielkie Muskel1... na pewno mi sie przyda ta tabelka pozdrawiam
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
oto zdjecia wzmacniacza i kostki numer wzmacniacza fotka z wygladem kostki podejrzewam ze kolejno od prawej strony dwa kable (grubsze) to zasilanie następnie 4 kable od tylnych głośników pożniej 2 kable do subwoofera (głosnika) - to na pewno reszta kabli to pewnie sygnałowe i tzw. REMOTE (prawodopodobnie biały)... tylko ciekawe czy do tych sygnałowych jak dorobiłbym chincha to by wszystko grało jak nalezy ;/
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
ma ktos rozpiskę poszczegolnych kablii kostki ktora jest podpieta do oryginalnego zwyklego (nie bose) wzmacniacza ktory jest w bagażniku razem z subem
-
[ALL B7] Czy ma ktoś ciekawą zabudowę bagażnika (avant) ?
dopiero jak teraz napisales to znalazlem ze fotki suba w zabudowie boczku... wyglada ciekawe... ale u mnie bylby problem dlatego ze moj głośnik ma 17cm głebokosci montazowej ;/
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
nie chce wymieniac jednak RNS-e bo wygladala ładnie i jest wkomponowane super...jesli chodzi o wzmacniacze to nie ma problemu z jakimkolwiek sprzetem.. .mam mozliwosc sprowadzenia z USA wszystkiego co jest dostepne ne ebay.com jesli chodzi o zwrotnice to tak jak pisales... jest FULL/LOW/HIGH .. ale po przelaczeniu na LOW masz jeszcze aktywne pokretło z czestotliwoscia (nazywane np LOW PASS) i zaleznie od wzmacniacze waha sie zakres regulacji w granicach do 35 do 320 HZ pozdro
-
[ALL B7] Czy ma ktoś ciekawą zabudowę bagażnika (avant) ?
vario-tech mi nie chodzi o profesjonalna zabudowe.. bo na taka to nie mam pieniazkow... myslem ze moze ktos juz cos ma zrobione z pomyslem i wstawi w ten watek fotki tak jak to zrobil jeden z naszych kolegow
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
moze i Vario-tech ma racje... ale czy np nie pomoglaby mi regulacja podbicia basu ..czesto są ze wzmacniaczami takie pilociki na kablu ...jesli chodzi o czestotliwość i faze to podejrzewam ze wyregulowałbym to na wzmacniaczu....
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
a TY juz moze to wymieniales.. jakie są koszty czesci ?
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
a powiedz mi co mi potrzebne do wysuniecia tego radyjka.. jak sie do tego zabrac ?
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
ooo i teraz wszystko wiem dzieki panownie
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
moze masz racje... ale kurcze dalej sie nie dowiedzialem gdzie są te czujniki zamontowane ;p
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
obys mial racje... ktos mi mowil ze jak obnizysz o -50mm to moze juz wariowac ten system;/ ale nie wiem czy to prawda. jak juz zamontujesz to daj znac co z tego wyniklo
-
[ALL B7] Czy ma ktoś ciekawą zabudowę bagażnika (avant) ?
no sprzecik spoko... tylko pewnie jest problem z dostaniem sie do kola zapasowego (a wlasciwie pewnie zestawu naprawczego) ?
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
jest to zwykly wzmak ;/ ten oryginalny
-
[ALL] Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza do oryginalnego
Witam !!! Chce zrobic zabudowe w bagazniku AVANTA, Mam radyjko RNS-E, a w bagazniku oryginalny subwoofer ze wzmacniaczem. Chce teraz za pomocą CHINCH'a podłączyć swój zewnetrzny wzmacniacz. Czy z kostki ktora jest wpieta do wzmacniacza przy oryginalnym subwooferze da się wyprowadzić sygnał przez CHINCH? Wiem ze jest adapter High-Low.. ale czy inaczej ta sie to zrobic? POMOCY
-
[ALL B7] Czy ma ktoś ciekawą zabudowę bagażnika (avant) ?
bardzo dobry sprzecik... ja mam dwa takie głosniki.... mogę je sprzedac... 4 miesieczne... wygladaja i graja jak nowe a powiedz mi jakiej wielkosci masz skrzyneczke? i pod jakim wzmacniaczem gra?
-
[ALL B7] Czy ma ktoś ciekawą zabudowę bagażnika (avant) ?
Witam !!! Chce zrobić w miarę możliwości ciekawa zabudowe car-audio, Chodzi mi o subwooferek w bagażniku mojego AVANTA, chce aby wygladało to dość dobrze i jednocześnie zostało mi troszke bagażnika.. Mam do dyspozycji subwoofer ROCKFORD Fosgate T1 12" Może ma ktoś juz coś zrobione w tym kierunku. Chetnie obejrze wasze pomysly pozdrawiam
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
wiec pomóż mi proszę coś znaleźć na ten temat ;/ bo nie wiem co wpisać w wyszukiwace ;/
-
[ALL B7] Czujniki do poziomowania xenonów a sprężyny -30mm
Witam !! Mam bi-xenon w swojej A4 b7 Avant i zastanawiam się czy po wymianie spręzyn na sportowe -30mm czujniki samopoziomowania xenonu nie bedą mi wariowały.. Może wiecie gdzie są zamontowane owe czujniki ;]? ? ? ? ?
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
domelq: mowisz o zmianie kompetu, znaczy czego dokładnie? jesli chodzi o pompę wody to wiem ze trzeba ją wymienić obowiązkowo przy wymianie rozrzadu
-
[B7 BLB] Czy przy wymianie rozrządu profilaktycznie wymienic "IMBUSIk"
krzysiek23: dzieki za posta, szkoda, że tylko TY odpowiedzialeś mi.. chetnie poczytałbym wypowiedzi innych klubowiczów. POZDRO