Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B7] Dystanse
Nie prawda ze bedzie problem z pierścieniem centrującym.. Ja mam 12mm dystanse firmy H&R i tam jest pierscień centrujący i nie ma z nim jakichkolwiek problemow
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
hmmmm niby racja... a dlaczego po zmianie felg na 18" robi sie większy prześwit ?? i auto wyglada jak wóz drabiniasty ... a moze mi sie tylko wydaje... mialem seata toledo i jak przeszedłem z 195/65/15 na 225/45/17 to auto jakby wyzej stało
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
ja w swojej mam jeszcze amorki w dosć dobrym stanie bo przód ok. 69-70% a tył 65-66% ... zastanawiam sie nad sprezynami EIBACHA czy tym kompletem FK. Bo jednak szkoda mi kasy na cały zestaw EIBACHA za 2500zl ... Wiadomo ze przy FK bedzie troszke nizej i raczej twardziej niz na samych springach Eibacha i oryginalnych amorach... A druga rzecz która jest dla mnie problemem to fakt ze przy zakupie auta dostałem komplet kółek zimowych (nowych - po 2tys.km) ale niestety 15calowcyh i mysle ze bedzie problem zimą bo bedzie dośc nisko ;/
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
no to super.. czekam z niecierpliwoscia na sprawozdanie ;d
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
tez chce ten zestaw EIBACHA kupic.. ale nie ma go nigdzie taniej niz 2439zl ;/ macie moze jakies namiary na kogos kto załatwi to taniej ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
oj... .Szczepan. nie musisz mówić, że mój DIESELEk troszke dymi :P bo chyba ma prawo ;] ... poza tym musi bardzo delikatnie przydymiać bo rureczki nie są okopcone ;p
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
MatiRzeszów: mozesz przesłac mi na maila fotki jak wyglada twoje autko na tych sprezynkach i 18calowych felgach
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Silnik wymieniony w Niemczech - musiał to zrobić pierwszy/poprzedni właściciel. Może "wywalczył" zrobienie SWAPA jeszcze na gwarancji? Ogólnie to nie mam pojęcia jak to dokładnie było. Wiem ze mam roczny silnik BPW
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Wynik z hamowni oczywiście z filtrem. Póki co mam w miarę szybkie i nie kopcące, nie dymiące auto. Jeśli będzie konieczność wywalenia filtra przy kolejnych modach związanych z podniesieniem mocy to filtr wyrzucę
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tak takk... oczywiscie ze obnize... napisalem w modach - zestaw obniżający Eibach Pro System... czyli bedzie -30mm
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Wyszlo 165,2KM i 378Nm. A zewnetrzny pakiet S-line moze kiedys uda sie wymodzic
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Moje „wozidełko” Audi A4 Avant 2.0TDI silnik BPW produkcja 2005r – modelowo 2006r - kolorowy "pełny" komputer - bixenon samopoziomujący - klimatronk 2-strefowy - ABS+ESP+ jakieś tam inne systemy - nawigacja RNS-E + komplet map na Europę - bluetooth (prawdopodobnie z literką Q) - listwy wewnętrzne - aluminium szczotkowane - 2x elektryczne szyby - 2x elektryczne podgrzewane lusterka - tempomat - sportowe fotele S-line (przednie podgrzewane z elektryczną regulacją wsparcia odcinka lędźwiowego) - parktronik tył - skórzana kierownica ze sterowaniem radia - oryginalny zestaw głośnomówiący - lusterko wsteczne fotochromatyczne - czujnik deszczu - czujnik zmierzchu - chromowane relingi - 6x poduszka powietrzna - funkcja comming/leaving home - 2x podłokietnik - świata DRL (dzienne) Co zostało zrobione..: - przyciemnienie szyb - felga lato - AUDI OEM 18” z oponą 215/45/18 - felga zima - RH 17" z oponą 205/50/17 - zestaw obniżający Eibach Pro System -30mm - drugi oryginalny IC od BRD - turbosprężarka BRD - hamulce przód S4 - 345mm - hamulce tył S4 - 300mm - stabilizatory od RS4 - dokładka pod zderzak CUPRA ( nr. katt. 1ML 805 903 )
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
fajnie "siedziala" ta Twoja Audiczka.. dla mnie jednak troszke za nisko by było. tak jak ta czarna byłoby ekstra z wysokościa. Jesli chodzi o zdjecie to wiem ze zla perspektywa, ale sprzedajacy tylko takie mi wyslal ;/ dzieki jeszcze raz za informacje.. POZDRAWIAM
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
hmmm jeszcze takie pytanie... zobaczcie na to zdjęcie W tej Audi podobno siedzi sprezyna Eibacha, która mogę kupić w dobrej cenie. Sprzedający nie wie jednak o ile auto zostało obniżone. Z tego co mi wiadomo Eibach nie robi spręzyn wyższych niż -30mm. CZy to możliwe to siedzi tutaj spręzyna EIBACH PRO KIT ?
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
juz sam nie wiem co robic.... FK podejrzewam ze beda dosc twarde... same sprezyny Eibach posadza mi amorki oryginalne podejrzewam dosc szybko... moze dozbieram troszke pieniazkow i kupie Eibacha Pro System a moze teraz kupic same sprezyny Eibacha i jak zuzyja mi sie amorki to kupic Bilsteina B6 ?
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
a mozesz dac namiary gdzie mozna tanio kupic takie amorki... chce zorientowac sie w cenach poki co
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
dzieki panowanie za informacje. jestem bardzo wdzieczny... a powiedz mi Vario-tech jakie bym musial kupic amortyzatory do sprezyn eibacha ?
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Chce wyglad i raczej miekko
-
[ALL B7] Sprężyny EIBACH Pro-Kit czy komplet FK High Tec ?
Witam !!! Mam malutki dylemat odnośnie obniżenia mojej A4. Co wybrac: spręzyny Eibacha Pro-Kit za 829zl (http://allegro.pl/item700440084_sprezyny_eibach_audi_a4_2_0_tfsi_1_9_tdi_2_0_tdi.html) czy komplet zawieszenie (amortyzatory + sprężyny) Fk High Tec za 859zl (http://moto.allegro.pl/item691665074_audi_a4_8e_zawieszenie_kpl_high_tec_35_40_mm_od_fk.html) Aktualnie mam zawias standardowy 1BA. Podejrzewam, że przy komplecie FK auto będzie niższe i dużo mniej komfortowe niż na samych spręzynach EIBACh'a. Poprawcie jeśli się myle. Pomocy w wyborze
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Muskel1: mam pytanko, TY pewnie się orientujesz... Z tego co mi wiadomo trzeba mieć identyczne kondensatory żeby połączyć dwa. To prawda? Bo dwa różnych firm czy różne modele mogą mieć różne czasu rozładowania/impulsu i takie połączenie może nie dać egzaminu. Zastanawiam się nad hybrydowym kondensatorem Rockforda - 10 farad'ów - model RFC-10HB Co sądzisz o tym ?
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
oj tam .... na zawody sie raczej nie wybieram .. mysle ze ten T10001BD w zupelności wystarczy. Wg papierów ma około 1500RMS w 1ohm przy 14.4V... pomysle cos nad drugim kondziorem... szkoda mi dokładać następnego akumulatora bo waga auto wzrosnie o jakies 15-18kg hehe Hifon którego mialem podobno miał słabą kontrolę nad głośnikiem, w maju mialem zamontowane moje RF razem z Hifonem 1606d w MAZDZIE MX-3 ( w skrzyniach otwartych -szczelinowych) i uzuskałem wynik 146,6 db
-
Znaczenie ET Felgi
jesli to nie piasta.... to jak myslisz moskal... co to moze byc? skoro opony nowe... to albo zle koła wyważone.. albo moze zgieta felga.. bo nic innego nie przychodzi mi do glowy ;/
-
Znaczenie ET Felgi
Trzesienie nie jest spowodowane napewno innym ET.. podejrzewam ze w felgach stalowych masz większy rozmiar piasty, niż rozmiar piasty w aucie (prawdopodobnie 57.1mm)
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Watson, wiem o cenie ze jest wyzsza.. pisałem poprostu jakie mam wyjscia... niestety opcja 1000RMS @ 4ohm jest opcja bardzo kosztowna na którą mnie nie stać zostaje mi opcja 1ohm. Wiem ze 1000 RMS Oriona, Rockforda to nie te same 1000 RMS Carpowera, JbL'a czt Magnata ... Mysle ze max do konca wrzesnia bede mial juz ciekawy "piecyk" pozdrawiam [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 23:05_________________________________________________Wzmacniacz już kupiony Wypadło na ROCKFORDA T10001BD. Mam nadzieje, że sprzęt dotrze do mnie bez zbędnych niespodzianek i będzie z nim wszystko okey. Niestety będę go miał dopiero z początkiem września ;/ - paczki z USA długo "kursują"
-
[B7 ] Avant s-line pakiet, czarna perła, LED Felunek NEW RS6 19
jak bedziesz zmieniał spręzynki to chetnie bym wziął od Ciebie twoje ...bo skoro masz S-line to masz 1BE a mi by się takie przydały ;p