Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B6] Eibach -30 czy prześwit się wyrówna ?
ja mam załozony Eibach Pro System (wiec amorki i sprezyny Eibacha) Autko ładnie i równo siadło, jestem zadowolony, w niedziele wieczorem wrzuce fotke ;p
-
[ALL B6] Eibach -30 czy prześwit się wyrówna ?
wyrówna sie na 100% ja mam ten zestaw założony nie miesiaca... moge ci na dniach przeslac ;p
-
[ALL] Dystanse
w audi a3 jest 5x100
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
Witam !! Dowiedziałem sie troszke na temat osłon silnika i skrzyni... Osłona stalowa o grubosci 3mm i wadze 19,4 kg kosztuje 950zl a oslona aluminowa o wadze 11,5kg kosztuje 2350zl w obu przypadkach dochodzi 40zl koszt przesylki Obie osłony są montowane na plastikowa oryginalna osłone. Wiec panowie mozna jednoznacznie stwierdzic ze ceny są zaporowe ;] :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Co sadzicie o tych springach Apexi?dodany link pomocy!!!
o jakich spezynach dokladnie piszesz ??
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
dzieki koledzy za linki.. widze ze to ta sam firma.. jutro dzwonie i zapytam, jaka waga i za ile ;]
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
jestem skłonny wydać 300-400zł .. oby była dobrze dopasowana do auta
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
blacha ryflowana byłaby chyba za ciezka... wiem ze FORD robi oryginalne osłony pod silnik wykonane z metalu .. moze i audi ma cos takiego ;/ ?
-
[ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie? Gdzie mozna cos takiego kupic
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
nie ma KOMFORT i SPORT S-line ktore podobno masz mozna nazwac takim rozwiązaniem... kazde inne jak kupisz będzie juz bardziej SPORT niz KOMFORT ;p
-
[B6 AVF] Problem nie równy przeswit miedzy oponą a nadkolem
wszystkie a4 b6/b7 tak maja ;p nic nie poradzisz... chyba ze sprezyny Eibacha kupisz ;p
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ja juz raz sciaglem jeden boczek tapicerki w bagazniku i mialem problem z jego załozeniem... (chodzi o założenie boczku u góry przy samej szybie na taka jakby szyne ;/ PS. moze w sedanie jest troszke prościej
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
nie wiecie czy w b7 tez trzeba sciagac zderzak przy wymianie dolnej dokładki .. chce zmienic wydech na podwójny, ale przeraza mnie demontaz całej tapicerki, lamp i zderzaka;/
-
[ALL B7] Zmiana zderzaka na S-LINE
czy przy wymiane zderzaka ze zwykłego na S-line musze wymieniac kierownice powietrza ?
-
[B7 BPW] Problem z katalizatorem
moze ja sie myle, moze nie .. jesli tak to mnie poprawcie... w BPW masz filtr czastek stałych czyli DPF, wiec nie masz wcale odzielnego katalizatora, bo katalizatorem jest jednoczesnie ten filtr
-
[ALL B6] Czy amortyzatory z B7 FWD podejda do B6 Quattro?
ja sprawdzalem na ETCe i wg moich odczytów amorki są takie same
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
ja juz chyba zgłupialem.. nie moge zdjąc gałki... jesli sie nie myle to ten pręt ma zostać prawda ? pokazuje fotki.... co zrobic?
-
[B7 BPW] Jakie sprzęgło kupić? POMOCY
u mnie dochodzi 120tys. km Przebieg potwierdzony przez serwis.
-
[B7 BPW] Jakie sprzęgło kupić? POMOCY
Witam forumowiczów... Pisze z zapytaniem odnośnie sprzęgła i dwumasa. Mam silnik BPW z suszarka BRD - 193KM i 400nM. Moje sprzęgło prawdopodobnie kończy swój żywot bo słychać metaliczne dzwonienie (prawdopodobnie łożysko dociskowe) które po wciśnięciu pedału sprzęgła ustaje. Kilka miesięcy temu był to ledwo słyszalny dźwięk. Teraz już jest wyraźnie głośny, podejrzewam, że miesiąc czy dwa i zakończy swoje życie i teraz powiedzcie jakie wstawić aby jego żywot był jak najdłuższy? Oryginał ? Czy jest coś lepszego? Czy uszkodzenie mojego sprzęgła podczas jazdy może spowodować uszkodzenie innego podzespołu/części ?
-
[ALL B7] V-max?
u mnie 235km/h na kołach 16stkach .. moze z wiatrem ale górki nie było :)
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
ja mam kółko 7x16cali ET42 oponke 205/55 i dystanse H&R 12mm z pierscieniem centrującym. I nic mi nie trze, ale mam wrazenie ze spokojnie podeszłoby 15mm przy tych kółkach i oponach. Polecam firme H&R, jednak ciężko dostać taki zestaw w PL
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
dzieki za info .. juz zerknąłem... szkoda ze nie ma pokazanych cały drzwi po zdjeciu tapicerki. Zastanawiam sie czy wygluszac drzwi, bo chce rozbudowac CAR AUDIO ;]
-
[B6 AVJ] Jakie sprężyny?poradzcie
Eibach -30 wg mnie jest okey
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
moze mi ktos wysłać na maila zdjecia drzwi przednich b6/b7 po zdjęciu tapicerki ?
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 130KM >> 193KM /382NM [MR Motors]
pewnie sie powatarzam, ale ekstra suszarka CI sie trafila... slicznie wstaje