Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy amortyzatory z B7 FWD podejda do B6 Quattro?


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory zylem w przekonaniu, ze Q ma inne amory z tylu, ale na dzisiejszym spocie widzialem Quattro z amorami od oski (Hołk).

Jak to jest w koncu? Pasuja, czy nie?

Nie chce kupowac w ciemno.

Z gory dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze w takim razie amory sa takie same, tylko same sprezyny sie roznia miedzy FWD, a Q? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze w takim razie amory sa takie same, tylko same sprezyny sie roznia miedzy FWD, a Q? :mysli:

Michał, wg ETKI nawet nakładki sprężyn są takie same - sprawdziłem po Twoim VIN'ie i B7 FWD.

Wg mnie tutaj mogą pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :good:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 09:52_________________________________________________Jeszcze jedno pytanie... :gwizdanie:

Czy amory roznia sie tez w zaleznosci od silnikow?

Sprezyny tak, ale czy amory?

Chodzi mi o to, czy mozna do 2.5TDI zalozyc amory, ktore jezdzily w 1.9TDI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można założyć amorki z 1,9TDI do 2,5tdi ale ważne jest w jakiej kategorii wagowej było auto, musza to być amorki z auta o WR= 8-12.

Amorki pasujące z B7 do B6 Quattro mają nr: przód 8E0413031DG, tył 8E0513036T.

Rożnice jakie zauważyłem miedzy nimi to, to że tylne są troszeczkę grubsze w B7, ale prawdopodobnie nie dlatego że jedne są z FWD a drugie z Quattro bo nie istnieje taki podział, tylko w modelu B7 nastąpiła zmiana konstrukcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ważne jest w jakiej kategorii wagowej było auto, musza to być amorki z auta o WR= 8-12.

Amorki pasujące z B7 do B6 Quattro mają nr: przód 8E0413031DG, tył 8E0513036T.

Rożnice jakie zauważyłem miedzy nimi to, to że tylne są troszeczkę grubsze w B7, ale prawdopodobnie nie dlatego że jedne są z FWD a drugie z Quattro bo nie istnieje taki podział, tylko w modelu B7 nastąpiła zmiana konstrukcyjna.

Michał, czyli dokładnie takie jak ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki pasują bez problemu, sprężyny przód też, natomiast spręzyny tył w Quattro są węższe żeby nie obcierały o półośkę, sprawdzone osobiście :wink4: mam założone amorki przód i tył od 1,9 w B6 2.5 TDI quattro jedynie spręzyny zostały od 2,5Q śmigam już drugi rok na springach H&R -40mm od gwintowanego zawieszenia nic się nie dzieje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...