Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupic w dobrej cenie (nizszej niz ta podana na allegro) felgi firmy ACE WHEELS razem z oponami DUNLOP.

Felgi te mają 7,5cala szerokosci i ET45 opona to 225/40/18 wiec jesli chodzi o wymiary to chyba nic nie będzie obcierać

Słyszał ktoś coś o jakości tych felg???

Ja doczytałem gdzieś, że są to felgi MADE in TAJWAN :kwasny:

Czy warto je kupic ?

http://allegro.pl/item746916632_piekne_18_calowe_felgi_audi_a4_a6_polecam_warto.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 16:16_________________________________________________chyba ze cena rzeczywiscie bdb

napisz za ile masz do kupienia .... moze jednak warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest teraz robione Made in Taiwan/China itd.

Myślę, że za takie pieniądze to możesz wziąć.

Też mam tzw. plastelinę/chińszczyznę (firma nie znana) - jak na razie pół roku, 20 tyś i wszystko gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest loteria. Jedna plastelina będzie w miarę twarda i będziesz na niej śmigał, a druga będzie Ci się gięła. Odpowiedz sobie sam: czy za 1400 PLN warto ryzykować czy lepiej dołożyć i kupić coś pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto je kupic ?

ja uwazam ze za te pieniadze warto :good: maja bardzo fajny wzor, sa w idealnym stanie i napewno odmlodza wyglad samochodu.

a jesli chodzi o produkcje made in taiwan, gdzie sa produkowane markowe ciuchy Nike, Adidas czy tez elektronika Samsung, LG, itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto je kupic ?

ja uwazam ze za te pieniadze warto :good: maja bardzo fajny wzor, sa w idealnym stanie i napewno odmlodza wyglad samochodu.

a jesli chodzi o produkcje made in taiwan, gdzie sa produkowane markowe ciuchy Nike, Adidas czy tez elektronika Samsung, LG, itd.....

no wlasnie ... ale to sa markowe ciuchy !

a to jest firma no name

pozatym mialem pare kompletow felg i nigdy juz nie kupie nie firmowych felg ....

jedna dziura i moga byc krzywe

warto ryzywkowac za pare stow ?

doplacisz 500zl i bez laski kupisz fajne 18" dobrej firmy lub ori OOOO.

pozatym ta cena jest wg mnie zupelnie normalna jak za felgi a nawet moze i wysoka jak za te felgi...

jedyna wartosc tam to maja te opony ;) jesli nie sa wyząbkowane lub cos innego im nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z nowakiem. Wg mnie lepiej kupić używane a oryginalne alufelgi niż nowe no name.

Zresztą wzór szałowy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę,że dołożyć 3,4 stówy i można kupić ori felgi z dobrymi oponkami.

Może wzór i fajny ale trwałość :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, kupując używane (szczególnie przez alle...) nie masz pewności, że są proste, albo nie były prostowane.

A jak były prostowane, to ... będziesz je co raz pewnie prostował.

Szwagier ma AEZ - po zakupie 2 sztuki prostował. Po sezonie znowu je musiał prostować. A jest raczej uważnym kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest firma no name

nie rozumie tego stwierdzenia :mysli:

jak no name jak wyraznie w pierwszym poscie jest napisane ze to firma ACE :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam felgi 19 Carbonado made in Taiwan zrobiłem 80tys i nic się e nie dzieje prościutkie lakier tez ok

 

Edytowane przez arturoszymanski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...