Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dystanse H&R


razk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow,

na ebay.de znalazlem takie oto dystanse do B5:

http://cgi.ebay.pl/H-R-Spurverbreiterung-Audi-A4-S4-Typ-B5-20mm-202555712_W0QQitemZ360190273518QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item53dd0367ee&_trksid=p4634.c0.m14.l1262

Sa to dystanse z 10mm z pierscieniem centrujacym ktorego srednica (chyba)jest taka sama jak oryginalnej piasty. myslalem ze to niemozliwe a jednak. Kolega fotograf87 montowal u siebie takie 12mm i pisal ze pasuja idealnie.

Bardzo potrzebuje takich dystansow do siebie (jak najwezsze z piasta taka sama jak ori) i tu moje pytanie:

czy ktorys z kolegow bylby tak uprzejmy i zamowil mi te dystanse (Oczywiscie za moja kase :decayed:) nie moge zrobic tego samemu gdyz nie mam ani konta ebay ani paypal (brak karty kredytowej).

Oczywiscie pomoc nie bedzie darmowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest poprostu fizycznie niewykonalne zeby dystans 10mm mial pierscien centrujacy.. kup zwykle przelotowe z allegro i uwierz ze bedzie dobrze[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 11:14_________________________________________________ewentualnie moglbys sie dogadac z kims kto toczy i sprzedaje takie dystanse zeby wyrezal ci na nich dodatkowo stozek, ktory by sie wpasowal idealnie w to glupkowate wyciecie w feldze.. ale do tego tyrzeba dokladnych pomiarow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest poprostu fizycznie niewykonalne zeby dystans 10mm mial pierscien centrujacy.. kup zwykle przelotowe z allegro i uwierz ze bedzie dobrze

teoretycznie w 12mm tez nie a jednak tak jest. wiec skoro potrafili to zrobic w 12mm to moze i w 10mm jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99% jest taka sama. jesli okaze sie inaczej mozna podszlifowac piaste by dystans 12mm naszedl jak trzeba :cool1:

i po przemysleniu sprawy dystans 10-12mm z taka sama srednica piasty jest mozliwy. te 3-4mm ktorych powinno niby brakowac otworowi wewnatrz dystansu by piasta nie zmieniala swej srednicy otrzymywane jest dzieki temu storzkowi na poczatku. w przypadku dystansu bez storzka jest to rzeczywiscie niemozliwe.

Na zdjeciu dystansow z aukcji mozna tez zaobserwowac przetloczenie we wnetrzu otworu co swiadczy raczej o dwoch wielkosciach otworu. dla pewnosci wysle maila do sprzedawcy z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...