Treść opublikowana przez fotograf87
-
[ALL B7] Sportowy wkład filtra powietrza firmy KN - opinie ?
witam kolegów zakładał ktoś już coś takiego? http://allegro.pl/sportowy-filtr-powietrza-kn-audi-a4-s4-rs4-tuning-i1776920786.html Co o tym myślicie ?
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
sprzęt już został dawno sprzedany... dla ciekawskich powiem, że dmuchnąłem na nim 142,6 db - mierzone TERM-LAB'em - więc wynik w 100% prawdziwy a nie jakiś zaniżony
-
[ALL B6] Tyl gra ciszej + wymiana glosnikow.
To, że tył gra ciszej to normalne i tak powinno być - więc się o to nie martw Jeśli wymieniać to wszystko, zarówno midbass jak i tweeter, wszystko podłączone przez zwrotnice (nie przetwornice) i oczywiście zakładać na przód pozdraiwam
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
jeszcze dużo nie pojeździłem, ale nie zauważyłem ani podsterowności ani nadsterowności. Kompletne zawieszenie Eibach Pro System -30mm i te RS-owe stabilizatory robią konkretną robotę. POLECAM KAŻDEMU
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
stablizatory założone. ..dotatkowo mimo ze na starych nie było luzu wymieniłem łączniki... zrobiłem kilkanaście kilometrów, ale już czuje różnicę... polecam wszystkim tego moda
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
stabilizatory RS4 w drodze... mam nadzieję, że będę zadowolony
-
[B7 BLB] Koszt wymiany turbiny w ASO?
no i ile kolego zapłaciłeś za wymiane ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
no raczej nie uśmiecha mi sie wydawać 100zł na taki komplecik
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ? w zależności od otwory są dwie średnice dekielków. Nowe szare są mniejsze, natomiast nowego typu z chromowaną obwódką mają większą średnicę. Ale dla kolegi "mgtan" chodzi chyba o jakieś nakładki na śruby... a dekielki swoja drogą
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
ma ktoś nr. katalogowy tych "czopków" ?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
może i minimalnie inny... więc dla pewności mieć dokładnie to samo na obu osiach i nie będzie problemów na 100%
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Znalazłem artykuł o nowym RS3 ... gdzie z przodu jest inny rozmiar opon a z tyłu inny. Więc jednocześnie jest jakaś tam nieznaczna różnica zarówno w średnicy koła jak również w rozstawie http://www.v10.pl/Audi,RS3,najszybszy,hatchback,na,wolnosci,52517.html
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
jesli sa zachowane identyczne parametry między osiami to wg mnie nic sie nie gryzie - Chodzi mi tu o ET, szerokość felgi oraz rozmiar opon ... przynajmniej tak mi sie wydaje
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
dekielki z czasem sie kupi.. póki co miałem kupiłem nie takie co trzeba Oponki Pirelli P Zero 235/35/19
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
3 nowe ujęcia
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
a dlaczego przebieg ukrywasz ? :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
ale z tymi nakładkami na pedały to pojechałes ; :gwizdanie:
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
przecież wszystkim nie dogodzisz Ogólnie model RS6 też jest dość masywny i sporo ludzi na nim śmiga. Wszystko kwestia gustu. To oryginalne koła od nowego SCIROCCO lub GOLFA R
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
delikatnie odświeżam kotleta ;p takie kółeczka będą na lato ale nie mogłem wytrzymać i miałem je teraz przez dwa dni oczywiście dekielki do wymiany :gwizdanie:
-
[ALL] Pytanie o nr. katalogowy dekielków
jest ktoś w stanie mi podać nr. katalogowy dekielków AUDI do takiej felgi - 5K0601025M (dodam ze felga pochodzi od nowego Scirocco)
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
pierścienie to nie problem... więc raczej na lato będą te kółeczka może nie powypadają mi plomby
-
[ALL B7] 19-stki do mojej B7 ??? hmmm
Jak myślicie czy będą pasowały wizualnie ? ?? ? ? ? Opona 235/35/19 8x19 ET50 plus dystans 17mm na tył i 12mm na przód PS. nie wiecie czy otwór centrujący jest równy w tych felgach 57.1mm ? Felgi są do nowego SCIROCCO lub Golfa R
-
[ALL B7] 18" do b7
u mnie niby zbieżność dobrze ustawiona jeśli chodzi o równomierne zużycie opon. A czy jest w 100% prawidłowo to nie wiem... ale przy ET54 + 20mm delikatnie tarło o oponke 225/40 ;/ PS. mystic.pl a jak trzeba tą zbieżność ustawic :gwizdanie: ??
-
[ALL B7] 18" do b7
przy ET54 plus dystans 20mm z tyłu to ociera bardzo delikatnie... dystans 17mm i jest okey - sprawdzone osobiście na własnym aucie
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
polecam coś ROCKFORDA ... to gra niesamowicie mam na sprzedaż nowy zestawik do przednich drzwi Rockford Fosgate T162s - cena do dogadania.. 100% nowy -- nigdy nie montowany.