Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4


Narwana

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masz nieszczelność to na pewno ma to wpływ na zamarzanie. jeśli masz źle osadzoną szybę to przy jeździe przy im większych prędkościach będzie szum w kabinie którego nie da się nie usłyszeć a im szybciej tym większy. no chyba że na dworze jest -25 i lepij a samochód stoi na dworze to proste że mróz będzie się osadzał nawet na szybach wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyjąć szybę wyczyścić i wkleić jeszcze raz :naughty:, woda się pojawia w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś ten sam problem z zamarzającą przednią szybą tylko, że w innym aucie. Szyba była ori, a najprawdopodobniej przyczyną było to, że osadzała się na niej para wodna, która podczas mrozu zamarzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś ten sam problem z zamarzającą przednią szybą tylko, że w innym aucie. Szyba była ori, a najprawdopodobniej przyczyną było to, że osadzała się na niej para wodna, która podczas mrozu zamarzała.

to będzie dobry trop.

Wymienić filtr przeciw pyłkowy i powinno się napraić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w samochodzie jest sucho? Bo jak dywaniki albo ykładzina będzie mokra to też będa takie efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostał problem z tylną szybą bo zawsze jest ciągle zaparowana albo zamarznięta i co można z tym zrobić?

a czy samochód stoi ciągle na dworze? czy co dzień jest taki efekt nawet przy dodatnich temp? napisz coś więcej bo jeśli paruje jak leje lub marznie jak jest mróz to moze włącz ogrzewanie tylnej szyby i masz po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na 100% masz źle wklejoną szybke ja miałem to samo w leonie delikatnie gdzies brakowało kleju czy nie chycił jakoś to tak było i w zime zamarzała szyba a znowu jak deszcz padał to mi delikatnie kapało. Rada taka jedz do kogoś kto sie zajmuje wstawianiem szyb i on ci wytnie i wklej na nowo i bedzie igła koszt od 100-150zł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód nie jest garażowany raczej tylko jak jest zimno paruje ale jest to irytujące

sprawdź ten obieg :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...