-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to mam problem z głowy - nie mam roletek tylko przyciemniane szyby. Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A do czego toto? Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej! Szukam osoby/firmy do wykończenia mieszkania od A do Z. Huta, planowany odbiór druga połowa listopada. Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie jest tak: Śnieżek pada sobie powoli. Także jeszcze trzeba poczekać na coś takiego...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Do mnie wysłali list po mojej pierwszej odmowie. Serwisuję u nich auto to i dane mają...wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jechać niech wgrają i się odczepią?A mapy w navi są bezpieczne? wysłane z kontenera na śmieci Mi już 2razy chcieli wgrać. Pismo do domu też przysłali. 2 razy odmowę podpisywałem i powiedzieli że za każdym razem będą mi to wciskać. Chodzi o to by auto nie było słabsze ani nie muliło. Boję się że jak to wgram to będzie gorzej...wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CAHA 170KM. Nic nie dłubane. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej W związku z aferą dieselgate ASO chce mi wgrać nowy program. Zmieni to coś na plus albo na minus? @edraven to pytanie głównie do Ciebie. Na razie odmówiłem. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie też nasypało tego białego gówna. Napęd na tył a opony jakieś nalewki... Porażka wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jest [emoji3] wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zamek wymieniony. Działa OK. wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
2000€ ?wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest bydło.wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W przyszłym roku będzie Evanescence w Europie. Interesuje kogoś? wysłane z kontenera na śmieci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na innym forum też tak mówią. I koniecznie z gazem!wysłane z kontenera na śmieci
electrofinger
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta