Treść opublikowana przez bania
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
To zainwestuj zdrowiej dla ciebie dla silnika i dla kuny ;p :>
-
[B5 1Z] Cały czas ten sam problem ...Skrzynia...
No masz jakiegoś konkretnego pecha ... jak dobrze kupisz skrzynie to masz spokój do trzech razy sztuka
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
How much takie b2 ? Bo premię świąteczną dostałem A tak ogólnie to szacun
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
Ja bym brał goły słupek lub sam dół a swoje głowice zregenerować ewentualnie . Moj AGA ma 400 tys i też już jego czas powoli sie kończy biorę dół za 500-800zl i jazda dalej
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Ja też wymieniałem nie tak dawno całą górę wybicie śruby było bardzo problematyczne poszedł w ruch palnik jak ktoś nie lubi siłowych rozwiązań to wymontowanie zwrotnicy i na prasę
-
[B5 ABC] Smród spalonego oleu/parafiny po odpaleniu
Uszczelniacze zaworowe ale nie na 100%
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Jeżeli nic nie pomaga to pilnik igłowy i przeleć wieloklin w piaście rozumiem że półosie nowe ?
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
Potrząsanie ma sens chodzi o ulokowanie bąbelków czasem się zablokują pod jakąś pionową "płaszczyzną" najlepiej kupić pompkę próżniową 70-90zł allegro masz ABS ?
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
A masz całą kompletną obudowę silnika ? o spodu ?
-
[ALL B6] Chrobotanie/trykotanie przy ruszaniu i cofaniu (przy skręconej kierownicy)
Jak jeździsz w koło komina to nie wymieniaj póki się nie rozleci i nie ruszaj agresywnie w szczególności na skręconych kołach
-
[B6 AVJ] Lpg - ma prawo się wyświetlać check ?
Oprócz Checka coś się dzieje z samochodem ?
-
[B5 AHU] Tuleje tylnej belki
Febi jest mniej pewne a produkcja jest miedzy narodowa więc nigdy nie wiadomo co to do końca jest ? Polecam poliuretany na tył
-
[B5 ARG] Dusi się powyżej 3000 obrotów
Auto nie dymi powyżej tych 3 tys ? jaka jest praca silnika ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Szkoda bo ja mam trochę klamotów po przekładce i na allegro ciężko to idzie a na ogólnej giełdzie nie mam możliwości xD mam no kolumnę kierowniczą pod nowszą kierownice , kompletną nagrzewnice climatronic ang , itp
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
Ja jeździłem bez tylnych hamulców tzn po prostu odłączony układ ... massakra zawiecha dostaje w d*pę po zatrzymaniu do zera auto odbija się jak sprężyna przód tył ...przód tył ,ale przy hamowaniu nie do zera różnica jest mała w szczególności kiedy auto nie dociążone
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
Z anglików można dorwać
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
No to proponuję podjechać do speców od magli parę ładnych stówek trzeba przyszykować
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
Chyba więcej ... gumki ok30zł piaskowanie 20 , tłoczek ok50 , prowadnice 40 ,śruby 20, to są ceny raczej zaniżone
-
[ALL B5] Regeneracja zacisków tylnych
sprecyzuj o co dokładnie chodzi ? gumki i tłoczek ? czy regeneracja totalna ? problemy z ręcznym ?
-
[B5 AHH] Problem z odpalaniem
Problem z ssaniem ?
-
[B5 AHH] Problem z odpalaniem
Zwykły omomierz i pomiar rezystancji na każdej ze świec . Taki ręczny guzik przytrzymany za długo wypali świece
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
W moim v6 przydał by się taki bajer :> Chyba się skuszę .... te spadki napięcia
-
[B6 AWX] Wyświetlanie stanu paliwa
Ile miałeś paliwa w baku ? podejrzewam wytarcie się ścieżki opornicy na na czujniku pływakowym
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
Jakieś jęczenie pompy ? niestety mi to raczej wygląda na magiel w szczególności że w jedną stronę ciężko chodzi
-
[B5 1Z] Dziwne drżenie i dymienie silnika
Zastanów sie czy nie warto zdjąć głowy i zrobić generalkę z docieraniem gniazd zaworowych