Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Paleta Usługi OEM+ | OEM+ największy tuning sklep Kraków, centrum tuningu samochodów | Meguiar's Kraków, PlastiDip, www.oemtuning.pl | Tuning, sklep, akcesoria tuningowe, hurtownia tuningowa, modyfikacja samochodów, dealer KW, H&R, Eibach, MTS-Technik,
  2. Prosze, chciales podobne felgi i ten kolor
  3. Panowie szukam do wynajecie w miare pewnego garazu, miejsca postojowego w krk dla swojego auta, znacie moze takie miescowki? Fajnie by bylo jakby bylo zadaszone
  4. to auto jest na air raidzie, widzialem goscia jak wsiadal i podnosil auto. Auto jest bodajze z Igolomi
  5. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesli ledy beda pasowac to nie ma problemu z wymiana, bawilem sie w to:wink:
  6. A o takim oleju cos slyszeliscie Millers Oils XFE-PD 5w40 5L - Pompowtryski 505.01 ? I przy okazji zapytam: zrobilem w ciagu roku 7tys km, czy musze zmieniac po roku olej i filtry czy moge poczekac z miesac, dwa?
  7. Wg mnie RH ZW3 z pomaranczowym srodkiem bedzie spoko
  8. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tą samą ?? za 8 zł ? tak jest, zdarzaja sie okresowe promocje. Ja odtluszczalem szybe o ile dobrze pamietam benzyna ekstrakcyjna. Teraz w czasie wiosennego spa mojej A4 uzylem cleanera do szyb ale nie zdazylem nalozyc Rain-xa. W sobote bede myl auto to naloze ten srodek
  9. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chce Cie wprowadzic w blad, dawno nie uzywalem wycieraczek . Postaram sie to sprawdzic
  10. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niewidzialna wycieraczka http://showcarshine.pl/897-rain-x-rain-repellent-200ml-pelna-ochrona-szyb.html. W selgrosie czasami mozna spotkac za 8zl
  11. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To po rainx-ie nie zauwazylem takiego efektu
  12. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja uzywam RainX obecnie. Mam tez taki plyn do szyb, ktory zostawia podobna powloke, uzywajac wycieraczek powstaje mgielka, ale znika po sekundzie. Mi taki efekt pasuje takze polecam
  13. Chcialbym kupic uzywane klocki. Sa 3 opcje: 1. Jesli jest sens i uda sie cos rozsadnego wybrac do chcialbym dokupic do obecnego monoblocka Kenwood Kac 716 240W max jakas skrzynke -> 300-400zl 2. Kupic wzmacniacz 4 kanalowy ze skrzynka -> 500-600zl 3. Kupic wzmacniacz 4 kanalowy, zestaw odseparowany na przod i skrzynke -> 1000zl
  14. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do sedana czy do avanta ona jest?
  15. Ja u siebie z kolei mialem tak ze jak odlaczylem wzmacniacz antenowy to radio lepiej odbieralo. Sprawdzalem tez wzmacniacz dociskajac obudowe i zadnych zmian nie bylo.
  16. Panowie czy budujac CA w B6 sedan lepiej bedzie zalozyc polke tylna z otwoarami jak przy systemie Bose czy standardowa bez otworow?
  17. Malpopolanie, gdzie w regione zregeneruje lub kupie pewna przekladnie kierownicza?
  18. dzis sie to potwierdzilo na stacji diagnostycznej
  19. Lepszy rydz niz nic
  20. Ja po wymianie samego plynu hamulcowego mam takie same odczucia, hamulce odpowietrzane byly metoda standardowa z pomoca kolegi. Nie ukrywam ze poprzednie dzialanie pedalu hamulca bardziej mi odpowiadalo. Czy to oznacza ze zle odpowietrzylismy hamulce?
  21. wykonalem dzis ten sam mod:decayed:
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przepraszam ze zmienie temat i po raz kolejny zapytam, ale nie moge sie nigdzie tego dowiedziec. Jak zdemontowac raczke recznego? Slyszalem ze jakis bolec trzeba odblokowac i zejdzie, ale ja nic takiego nie moge zlokalizowac:facepalm:
  23. Dwie sprawy: 1. Zapiekly mi sie drazki kierownicze, mechanik je podgrzewal palnikiem i puscily, ustawil mniej wiecej kola. Jadac swieci mi sie kontrolka trakcji. Czy to normalny objaw? Wczesniej tez mialem zle ustawiona zbieznosc i nic takiego sie nie dzialo. 2. Mechanik wykryl, ze leje sie plyn z oslony drazka. Czy to oznacza ze do wymiany jest maglownica lub przekladnia kierownicza?
  24. U mnie leje sie plyn z oslony drazka (po zdjeciu opaski i odchyleniu oslony gumowej), poziom plynu wspomagania maxymalny. Czy to oznacza, ze przekladnia kierownicza do regeneracji/wymiany?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.