Treść opublikowana przez Siwy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja do mycia szyb z zewnatrz jak i wewnatrz uzywam VP Citrus Bling w stezeniu 1:4 lub 1:3. Nie zostaja zadne smugi, ale warunkiem jest przetarcie sucha i czysta mikrofibra
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Probowalem usunac to VP Citrus Bling w stezeniu 1:3, plynem do szyb ajax bodajrze i nic. Wieczorem zabiore sie jeszcze raz za pomoca cleanera do szyb, cleanera do lakieru i IPY bo to mam w swoim arsenale
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
cos bardziej tlustego, jakby ktos przetarl szmatka nasaczona preparatem i nie wytarl do sucha
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Panowie czym polecice czyscic szybke zegarow? U kumpla w X6 zrobily sie zmazy i nie moge tego niczym doczyscic:kwasny:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Prosze wariaty , nie mowcie ze zle kryje &
- B6 DIVISION
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Tez tak mysle Po APC i pedzelkowaniu nic sie nie dzieje z pomalowanymi elementami, a tu taka niespodzianka:facepalm:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Panowie dzis sie nie milo rozczarowalem. Pierwszy raz popsikalem do polowy wysokosci auto przed myciem srodkiem Prickport na smole i klej. Potem splukujac myjka zauwazylem jak z listwy schodzi Plastidip. Wczesniej nic takiego sie nie dzialo. Mam pomalowane inne elementy tam gdzie Prickport nie dzialal i nic sie z nimi nie stalo.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A propos silnika, planyje u siebie kompletne mycie komory tylko boje sie zeby nie zalac wrazliwych elementow. Co w B6 najlepiej zakryc i jakie macie na to sposoby, co odlaczyc, po jakim czasie ponownie uruchomic silnik itp?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co bedzie najkorzystniejsze pod FK High Temp:question:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Spoko sprawa wiec czemu nie probowac samemu:wink:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Ja pomalowalem listwe na tylnym zderzaku bez jego sciagania Plastidipem i jest git malina
-
B6 DIVISION
Panowie moge liczyc na Wasza pomoc? http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-wycenie-auta-243970/#post2999810 i
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Mam 2,5 i jest twardo jak piernik. Musze troche spuscic powietrza ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 18:43 ---------- Jak sciagnac raczke recznego? Slyszalem ze trzeba jakis bolec z pod spodu odblokowac, ale nie moge nic takiego zlokalizowac ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 17:35 ---------- Panowie w najblizszym czasie planuje pomalowac dokladki. Czy wg Was tragicznie by wygladala dwururka wydechu z jednej strony jesli ladnie udaloby sie dociac dokladke? ---------- Post dopisany 25-08-2012 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2012 at 21:34 ---------- Panowie prosze o sugestie i uwagi http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-wycenie-auta-243970/#post2999810
- B6 DIVISION
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
Kupilem Fag-a i jest napisane na nim SKF jakies tam nr-y made in Italy
-
Łożysko przednie - jakiej firmy?
Jakiej firmy polecacie łożysko na przód?
-
B6 DIVISION
Jakiej firmy łożysko koła polecacie?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Mozesz malowac na zloto Ja na nastepny sezon zmienam kolor
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na grafitowa (delphin grey metalic) Audi A4 obecnie mam nalozony DG 601+105. Czy dla odswierzenia efektu moge nalozyc politure CHG Black Light?
-
B6 DIVISION
Chcialem sie zapytac dla pewnosci - maglownica z B6 1.8t bedzie pasowac do B6 1.9tdi?
-
A4 B6 ustawiewienie kąta pochylenia kół tylna oś
Z tego co mi wiadomo - ustawia sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto się z Tobą kłóci? na pewno nie ja i żeby byłą jasność, nie podważam nikogo umiejętności tylko mam pewne wątpliwości i jeszcze weźmy pod uwagę że hamownia hamowni nie równa U termanowskich jest hamownia obciazeniowa, czyli ta ktora daje najbardziej zblizone wyniki
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center, Performix - Specjalistyczne Powłoki i Masy - Plasti Dip
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Widzialem je dzis na Dubit w Kielcach. W sumie spoko pomalowane, wiadomo nie jest to to samo i tak dokladnie jak lakierem, ale struktura lakieru naprawde spoko. Wlasciciel mowil ze wytrzymuje mycie karcherem jak i kosmetykami auto detalingu.