Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Ja do mycia szyb z zewnatrz jak i wewnatrz uzywam VP Citrus Bling w stezeniu 1:4 lub 1:3. Nie zostaja zadne smugi, ale warunkiem jest przetarcie sucha i czysta mikrofibra
  2. Probowalem usunac to VP Citrus Bling w stezeniu 1:3, plynem do szyb ajax bodajrze i nic. Wieczorem zabiore sie jeszcze raz za pomoca cleanera do szyb, cleanera do lakieru i IPY bo to mam w swoim arsenale
  3. cos bardziej tlustego, jakby ktos przetarl szmatka nasaczona preparatem i nie wytarl do sucha
  4. Panowie czym polecice czyscic szybke zegarow? U kumpla w X6 zrobily sie zmazy i nie moge tego niczym doczyscic:kwasny:
  5. Prosze wariaty , nie mowcie ze zle kryje &
  6. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja:kox:
  7. Tez tak mysle Po APC i pedzelkowaniu nic sie nie dzieje z pomalowanymi elementami, a tu taka niespodzianka:facepalm:
  8. Panowie dzis sie nie milo rozczarowalem. Pierwszy raz popsikalem do polowy wysokosci auto przed myciem srodkiem Prickport na smole i klej. Potem splukujac myjka zauwazylem jak z listwy schodzi Plastidip. Wczesniej nic takiego sie nie dzialo. Mam pomalowane inne elementy tam gdzie Prickport nie dzialal i nic sie z nimi nie stalo.
  9. A propos silnika, planyje u siebie kompletne mycie komory tylko boje sie zeby nie zalac wrazliwych elementow. Co w B6 najlepiej zakryc i jakie macie na to sposoby, co odlaczyc, po jakim czasie ponownie uruchomic silnik itp?
  10. Co bedzie najkorzystniejsze pod FK High Temp:question:
  11. Spoko sprawa wiec czemu nie probowac samemu:wink:
  12. Ja pomalowalem listwe na tylnym zderzaku bez jego sciagania Plastidipem i jest git malina
  13. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie moge liczyc na Wasza pomoc? http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-wycenie-auta-243970/#post2999810 i
  14. Mam 2,5 i jest twardo jak piernik. Musze troche spuscic powietrza ---------- Post dopisany 14-04-2012 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 18:43 ---------- Jak sciagnac raczke recznego? Slyszalem ze trzeba jakis bolec z pod spodu odblokowac, ale nie moge nic takiego zlokalizowac ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 17:35 ---------- Panowie w najblizszym czasie planuje pomalowac dokladki. Czy wg Was tragicznie by wygladala dwururka wydechu z jednej strony jesli ladnie udaloby sie dociac dokladke? ---------- Post dopisany 25-08-2012 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-08-2012 at 21:34 ---------- Panowie prosze o sugestie i uwagi http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomoc-wycenie-auta-243970/#post2999810
  15. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zuloo
  16. Kupilem Fag-a i jest napisane na nim SKF jakies tam nr-y made in Italy
  17. Jakiej firmy polecacie łożysko na przód?
  18. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiej firmy łożysko koła polecacie?
  19. Mozesz malowac na zloto Ja na nastepny sezon zmienam kolor
  20. Na grafitowa (delphin grey metalic) Audi A4 obecnie mam nalozony DG 601+105. Czy dla odswierzenia efektu moge nalozyc politure CHG Black Light?
  21. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcialem sie zapytac dla pewnosci - maglownica z B6 1.8t bedzie pasowac do B6 1.9tdi?
  22. Z tego co mi wiadomo - ustawia sie
  23. a kto się z Tobą kłóci? na pewno nie ja i żeby byłą jasność, nie podważam nikogo umiejętności tylko mam pewne wątpliwości i jeszcze weźmy pod uwagę że hamownia hamowni nie równa U termanowskich jest hamownia obciazeniowa, czyli ta ktora daje najbardziej zblizone wyniki
  24. Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center, Performix - Specjalistyczne Powłoki i Masy - Plasti Dip
  25. Widzialem je dzis na Dubit w Kielcach. W sumie spoko pomalowane, wiadomo nie jest to to samo i tak dokladnie jak lakierem, ale struktura lakieru naprawde spoko. Wlasciciel mowil ze wytrzymuje mycie karcherem jak i kosmetykami auto detalingu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.