Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Obwodki wokol szyb i relingi zmien na czarne wtedy listwy beda mogly zostac w tym kolorze
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Ciekawe jak takie rozwiazanie sprawowalo by sie w rzeczywistosci i czy wogole mozna je polaczyc
-
Uszkodzona prawa galka Symphony
Panowie czy da sie naprawic/wymienic uszkodzona prawa galke w radiu Symphony? Jest poluzowana, nie dziala wogole
-
B6 DIVISION
Jest gdzies na forum rozpiska typu zarowek w B6? Chodzi mi najbardziej o zarowki do oswietlenia wnetrza, tablicy rejestracyjnej, podswietlenia nog i drzwi.
-
B6 DIVISION
I jaki zestaw zakupiles?
-
B6 DIVISION
Spalila mi sie zarowka i tak pomyslalem ze wsadze Hidy. Na wiosne bede dzialal z autem takze wtedy sie pomodzi juz konkretniej
-
B6 DIVISION
Witam Panowie. Moglibyscie polecic jakis sprawdzony zestaw HID 4300K pod zwykle lampy Valeo, zeby nie bylo zadnych zaklucen na radiu FM i CB?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie jakby ktos jeszcze nie przegladal klimy u Siebie to mam do sprzedania 2 kupony z Cupponu na serwis klimatyzacji w R7 Serwis. Bon w cenie 59 zł zamiast 120 zł obejmuje Pakiet Podstawowy przeglądu klimatyzacji w skład którego wchodzi: - sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji z wykorzystaniem barwnika UV - uzupełnienie oleju w układzie klimatyzacji - odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania - uzupełnienie czynnika chłodzącego do 100g - sprawdzenie poziomu chłodzenia. Oferta jest wazna do 31.08.14r, nie mam jak jechac do Krakowa zeby z tego skorzystac. Sprzedam za 50zl/szt. Kupony sa wazne, mozna zawsze sprawdzic w serwisie po numerze kuponu. Od Siebie dodam na koniec, ze znajomy korzystal w tamtym roku z takiej oferty w tym zakladzie w 2 autach z jednym bylem osobiscie i widzialem jak robia. Do tej pory z klima wszystko jest ok, dlatego ja zdecydowalem sie na ta oferte. Kontakt przez pw lub tel. 787350302
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Do tej pory jezdzilem na specyfiku. W tym roku wypróbuję x-cleana, nie bede z x-cessem kombinowal
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy do AWX-a z chipem moge zalac Motula X-cess 8100 z norma 502.00? Podobno to lepszy jakosciowo olej od Specyfica i X-cleana tyle, ze te maja norme 505.01, czyli ta wymagana dla tych silnikow.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Panowie, trzy sprawy: 1. Szukam kawalerki w Tarnowie. Jesli byscie cos wiedzieli to prosze dajcie znac:wink: 2. Gdzie w Tarnowie ustawiają dobrze zbierzność? 3. Zapraszam do odwiedzenia KuroDetailing Tarnów Auto SPA & Detailing na ul. Skrzyszowską 6, otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. Dla klubowiczów przewidziane specjalne ceny. Tel. 787350302 Damian, 686462885 Łukasz https://www.facebook.com/kurodetailingtarnow?ref=notif¬if_t=page_invite_accepted
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Witam kolegow. Mozecie polecic konkretnego tapicera i lakiernika z Tarnowa?
-
B6 DIVISION
Panowie rozkminiliscie, ktore piora sa najlepsze do ramion Aero
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Mialby ktos do sprzedania ta blaszke lub material na nia? Wymieniajac w poprzednim silniczku spalilem go gdyz nie trafilem z odpowiednim materialem, a probowalem z kilkoma
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
A gwint od Passata B5 FL bedzie pasowal do A4 B6?
-
B6 DIVISION
Pany, majac przednie lampy z UK moge smigac po naszych przepieknych polskich drogach? Czym sie roznia UK od EU?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Podejrzewam. A repliki 18?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Te felgi z Touarega wystepuja w 18" :?:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Taryfa Pabla na wiadukcie Stella Sawickiego okolo 13:30
-
Zaslepka sruby w obudowie silnika
Jak w temacie, jaki nr ma ta zaslepka srebrna (1 z 3 sztuk)?
-
B6 DIVISION
Pany jak slychac takie gluche dzwieki z zawieszenia na dziurach, nie rownej drodze to znaczy ze amory sie koncza? Auto nie "plywa" - jeszcze.
-
B6 DIVISION
Potrzebuje kupic czesc o nr 8e0819276 kratka wyciagu powietrza kierowcy - taka mala kratka pod tunelem. Do tego jeszcze oslone zewnetrzna slupka prawego nie polamana (moze byc porysowana w macie jak i w polysku) i znaczek audi w przedni grill. Mialby ktos takie pierdolki do oddania? Wysłane z mojego SGS 2
-
B6 DIVISION
Pytam bo chce odkleic ten znaczek, pomalowac na czrno i przymocowac zpowrotem. Czym by go przykleic? Wysłane z mojego SGS 2
-
B6 DIVISION
Koledzy, tylny znaczek na klapie audi jest przyklejony czy przypiety? Wysłane z mojego SGS 2
-
System operacyjny Android
tak