Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Obwodki wokol szyb i relingi zmien na czarne wtedy listwy beda mogly zostac w tym kolorze
  2. Ciekawe jak takie rozwiazanie sprawowalo by sie w rzeczywistosci i czy wogole mozna je polaczyc
  3. Panowie czy da sie naprawic/wymienic uszkodzona prawa galke w radiu Symphony? Jest poluzowana, nie dziala wogole
  4. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest gdzies na forum rozpiska typu zarowek w B6? Chodzi mi najbardziej o zarowki do oswietlenia wnetrza, tablicy rejestracyjnej, podswietlenia nog i drzwi.
  5. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I jaki zestaw zakupiles?
  6. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spalila mi sie zarowka i tak pomyslalem ze wsadze Hidy. Na wiosne bede dzialal z autem takze wtedy sie pomodzi juz konkretniej
  7. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie. Moglibyscie polecic jakis sprawdzony zestaw HID 4300K pod zwykle lampy Valeo, zeby nie bylo zadnych zaklucen na radiu FM i CB?
  8. Witam Panowie jakby ktos jeszcze nie przegladal klimy u Siebie to mam do sprzedania 2 kupony z Cupponu na serwis klimatyzacji w R7 Serwis. Bon w cenie 59 zł zamiast 120 zł obejmuje Pakiet Podstawowy przeglądu klimatyzacji w skład którego wchodzi: - sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji z wykorzystaniem barwnika UV - uzupełnienie oleju w układzie klimatyzacji - odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania - uzupełnienie czynnika chłodzącego do 100g - sprawdzenie poziomu chłodzenia. Oferta jest wazna do 31.08.14r, nie mam jak jechac do Krakowa zeby z tego skorzystac. Sprzedam za 50zl/szt. Kupony sa wazne, mozna zawsze sprawdzic w serwisie po numerze kuponu. Od Siebie dodam na koniec, ze znajomy korzystal w tamtym roku z takiej oferty w tym zakladzie w 2 autach z jednym bylem osobiscie i widzialem jak robia. Do tej pory z klima wszystko jest ok, dlatego ja zdecydowalem sie na ta oferte. Kontakt przez pw lub tel. 787350302
  9. Do tej pory jezdzilem na specyfiku. W tym roku wypróbuję x-cleana, nie bede z x-cessem kombinowal
  10. Czy do AWX-a z chipem moge zalac Motula X-cess 8100 z norma 502.00? Podobno to lepszy jakosciowo olej od Specyfica i X-cleana tyle, ze te maja norme 505.01, czyli ta wymagana dla tych silnikow.
  11. Panowie, trzy sprawy: 1. Szukam kawalerki w Tarnowie. Jesli byscie cos wiedzieli to prosze dajcie znac:wink: 2. Gdzie w Tarnowie ustawiają dobrze zbierzność? 3. Zapraszam do odwiedzenia KuroDetailing Tarnów Auto SPA & Detailing na ul. Skrzyszowską 6, otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 18:00. Dla klubowiczów przewidziane specjalne ceny. Tel. 787350302 Damian, 686462885 Łukasz https://www.facebook.com/kurodetailingtarnow?ref=notif&notif_t=page_invite_accepted
  12. Witam kolegow. Mozecie polecic konkretnego tapicera i lakiernika z Tarnowa?
  13. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rozkminiliscie, ktore piora sa najlepsze do ramion Aero
  14. Mialby ktos do sprzedania ta blaszke lub material na nia? Wymieniajac w poprzednim silniczku spalilem go gdyz nie trafilem z odpowiednim materialem, a probowalem z kilkoma
  15. A gwint od Passata B5 FL bedzie pasowal do A4 B6?
  16. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany, majac przednie lampy z UK moge smigac po naszych przepieknych polskich drogach? Czym sie roznia UK od EU?
  17. Te felgi z Touarega wystepuja w 18" :?:
  18. Taryfa Pabla na wiadukcie Stella Sawickiego okolo 13:30
  19. Jak w temacie, jaki nr ma ta zaslepka srebrna (1 z 3 sztuk)?
  20. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jak slychac takie gluche dzwieki z zawieszenia na dziurach, nie rownej drodze to znaczy ze amory sie koncza? Auto nie "plywa" - jeszcze.
  21. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje kupic czesc o nr 8e0819276 kratka wyciagu powietrza kierowcy - taka mala kratka pod tunelem. Do tego jeszcze oslone zewnetrzna slupka prawego nie polamana (moze byc porysowana w macie jak i w polysku) i znaczek audi w przedni grill. Mialby ktos takie pierdolki do oddania? Wysłane z mojego SGS 2
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytam bo chce odkleic ten znaczek, pomalowac na czrno i przymocowac zpowrotem. Czym by go przykleic? Wysłane z mojego SGS 2
  23. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, tylny znaczek na klapie audi jest przyklejony czy przypiety? Wysłane z mojego SGS 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.