Treść opublikowana przez Siwy
-
B6 DIVISION
Mistrzowie, sruby zabezpieczajace do B6 do felg OZ musza miec dl 28mm i musza byc stozkowe czy kulowe moga byc :?:
-
[ALL B6] Czy śruby będą pasować?
Czyli pewne jest to ze do tych felg musza byc sruby stozkowe :?: Planuje kupic MCGard M14x1.5 tylko nie wiem jaka dlugosc. 28mm :?:
-
[ALL B6] Czy śruby będą pasować?
felgi 15 byly ori, sprzedzalem je i juz nie sprawdze ile sruba wystawala
-
[ALL B6] Czy śruby będą pasować?
Chodzi mi o to czy nie beda za krotkie. Felgi, ktore chce zalozyc to OZ Superleggera et35
-
[ALL B6] Czy śruby będą pasować?
Panowie czy oryginalne sruby, ktore mialem do 15" felg beda pasowac do 17" :?:
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
A oryginalne OZ Superleggera są made in italy :?:
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
tak wlasnie zrobilem
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
wybralem Mann
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
znalazłem opinie że keskin nie należą do najmocniejszych felg. Ktoś spotkał się z podobną opinią? Felgi rs6 oryginalne miały et35 :?:
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
pierwszy filmik juz kiedys widzialem, drugi robi wrazenie
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
To wiadomo . Keskin, Ronal, Rial, Dotz, RH, ASA :?:
-
[ALL] Najmocniejsze felgi. Jakie opony do szerokich felg?
1. Pany jakie firmy produkujace felgi mozna zaliczyc do najsolidniejszych, najtwardszych, najmocniejszych :?: 2. Jaki rozmiar opon bedzie najlepszy do felg 18" o szerokosci 8,5 i 9,5 :?:
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Nie, tylko nie to
-
B6 DIVISION
To kiszka Dzieki Bartek
-
B6 DIVISION
http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/audi_sri.html
-
B6 DIVISION
Mistrzowie, bedzie pasowac ta dokladka do sedana http://moto.allegro.pl/zderzak-dokladka-zderzaka-a4-b6-s-line-oettinger-i1558344250.html :?:
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
tez tak myslalem ale dziwne ze na nizszych biegach sie tak nie dzieje, a to wystepuje przy calkowicie puszczonym pedale sprzegla
-
B6 DIVISION
Panowie czy da sie za pomoca Vaga przestawic date inspekcji serwisowej i ilosc km, ktore przypominaja o zblizajacej sie potrzebie przeprowadzenia takiej operacji :?:
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Panowie cos sie zaczelo dziwnego dziac z moja A4. Jadac na 4 biegu od okolo 2600 obrotow silnik szybciej sie wkreca (nastepuje gwaltowniejszy wzrost obortow) i przy okolo 3600 obrotow powraca do okolo 3000 obrotow i juz jedzie normalnie. Mial juz ktos taka sytuacje :?: Mialem nakrecic filmik i zapomnialem. W weekend postaram sie zrobic jak do tego czasu problem sie nie rozstrzygnie.
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
zmienilem juz na odpowiednie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany waham sie pomiedzy Motul 505.01 a Castrol Edge 5w40. Do tej pory lalem Castrola. Ktorego oleju silnik bedzie bral mniej, bedzie wogole jakas roznica :?:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
W garazu kurz zbieraja. Szukam opon.
-
[ALL B6] Nankang AS 1 i opony firmy Fortuna
Te opony Nankang NSII maja rant ochronny prawda :?:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
nie no kolego nie przesadzaj, wcale taka piekna jeszcze nie jest[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 14:03_________________________________________________Pany, kiszka takie obnizenie czy moze byc :?:
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
Slyszalem ze Filtron ostatnio sie poprawil, ale jakos nie mam przekonania do tej firmy