Treść opublikowana przez Siwy
- [ALL] Naciąg
-
[ALL B6] Zderzak tył -na wzór z S4
Panowie znalazlem temat na audizine jak goscie przerabiaja zwykly ori zderzak na ala S4 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/281305-custom-rear-valence-DIY Co myslicie o tej rzezbie :?: Chyba nie najgorzej to wyglada :?:
-
[ALL] Naciąg
Panowie jaka opona bedzie najlepsza, zeby byl fajny naciag na felge 18" o szerokosci 8 lub 8,5 cali :?:
-
[ALL B6] Wagi felg
O RS6 tez myslalem, ale wiem ze sa ciezkie i je odrzucilem
-
[ALL B6] Wagi felg
Keskin KT4 18', ASA AR1 18', RH BE 18' i twoje z A3 17' ile waza :?:
-
[ALL B6] Wagi felg
Jakie firmy produkuja najlzejsze felgi w rozmiarze 17' i 18' :?:
-
[B6 AWX] Dolewka oleju
Dziekuje bardzo za odpowiedz. Mozna zamknac
-
[B6 AWX] Dolewka oleju
Panowie jak zalalem silnik olejem Castrol Edge 5W40 to moge dolac Castrol Edge 5W30 :?:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Wiedzialem :!:
-
Polecane opony letnie
Panowie, ktory rozmiar opoony bedzie najlepszy na oryginalna felge 15'' 7Jx15 ET 39 do A4 B6: 1. 205/65/15 2. 205/60/15 Jesli chodzi o firme to mysle nad: 1. Bridgestone ER 300 2. Dunlop SP Sport 3. Continental ContiPremiumContact 4. Pirelli P7 Oczywiscie chodzi o opony letnie
-
B6 DIVISION
Panowie czy moglby ktos opisac dokladnie jak zdemontowac tylna polke do sedana :?:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam szanowne grono posiadaczy Audi A4 Panowie odnosnie gier - ma ktos z Was moze pozyczyc gre Richard Burns Rally :?:
- Wąskie e30
-
[B6 AWX] EDC 16
Czy komputer w Audi A4 B6 1.9 TDI AWX 2001r posiada sterownik (czujnik) EDC 16 :?:
-
[ALL] Usuwanie plam z szyb
A przy uzyciu benzyny ekstrakcyjnej nie zeszlyby takie zacieki :?:
-
[B6 AVF] Jak i czym usunąć asfalt a nadwozia
Ja czyscilem ropa + miekka szmatka i zeszlo. Tylko pamietaj zeby za mocno nie trzec lakieru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam ul. Gromadzka 52 Jest tam Paint Fix Pro czyli lakiernik, ale ten gosc ma znajomego co pierze tapicerke samochodowa, takze od lakiernika powinienes dostac kontakt. Nr tel do lakiernika 600156412
-
[Małopolska] Widziany, widziana
13:00 ykk na wieczystej
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ładnie przepruł
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Czemu nie :?: A tak na serio to trzeba by sie wuja zapytac (nie wiem jakie ma zamiary).[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 21:27_________________________________________________ Bardziej do lansu niz do upalania - przynajmniej mi sie tak wydaje
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Pierwsze lepsze E30 http://moto.allegro.pl/2-8-328-325-m3-drift-e30-e36-polecam-zobacz-i1211519526.html
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Nie do wiary Super maszyna Gratuluje
-
Czerwona Perła na DIESLU 131 HP
Znam to auto Widzialem je kilka razy w okolicy
-
[B6 AVF] Wkręcanie na obroty
Wg mnie padl przeplywomierz, ale moge sie mylic.
-
[ALL] Waga felgi S-line 17'
Ciekawe ile z opona moze wazyc