Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Jasne Ja miałem obszytą właśnie taką kierownicę( B5 4-ramienna ) Jak znajdę to wrzucę foto . A mniej wiecej na jaki wzor???
-
Opony Debica Frigo
Panowie co mozecie powiedziec o oponach zimowych debica frigo. Bylem dzis na gieldzie i z tego co sie zorientowalem byly to najtansze nowe opony. Jak najtansze to pewnie nie najlepsze (ale moze nie koniecznie)??? Jak ktos mial doswiadczenie z tymi oponami to prosze o podzielenie sie opiniami.
-
[ALL] Obszycie kierownicy
czy oplaca sie taka kierownice obszyc???
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
Jestem umowiony na hamownie 24.10. Mam nadzieje ze w koncu dojdzie do zhamowania mojego auta bo juz sie wybieram i wybieram. W ten sam dzien postaram sie zrobic logi, zobaczymy co wykres i logi pokaza.
-
[B6 AWX] Kopcenie po czipie
Panowie czy po zrobieniu programu zauwazyliscie zwiekszone kopcenie swoich furaczy??? Bo mi sie wydaje ze moja maszyna bardziej kopci...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kto: Wąski Gdzie: Plac Wolnica Kiedy: 08.10.2009r 16:29
-
[B6 AWX] Jakie felgi stalowe na zime???
Panowie jakie felgi stalowe na zime kupic do A4 B6??? Chodzi mi dokladnie o rozmiar: ET, szerokosc, rozmiar to pewnie 15' i jakie opony, o jakim rozmiarze??? Co byscie polecili z wlasnego doswiadczenia???
-
[B6 AWX] Jaki powienien być prawidłowy poziom oleju
I wszystko jasne. :> Dzieki steve69
-
[B6 AWX] Jaki powienien być prawidłowy poziom oleju
W jakim przedziale powinien sie zawierac poziom oleju - w tym zaglebieniu czy w tym chropowatym polu???
-
[B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
Ladna, naprawde ladna maszyna
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
To mowicie ze juz wiecej nie ma co krecic??? A jeszcze w sprawie oleju to w jakim przedzialem powinien sie zawierac jego poziom - w tym zaglebieniu czy w tym chropowatym polu???
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
No prawda jest taka ze dosc czesto zdarza mi sie wcisnac pedal gazu w podloge. Nie wiem dokladnie jaka jest teraz moc, bo nie bylem na hamowni jeszcze, ale mialo byc na 165KM i 390NM (lekki program bo sprzeglo juz jest slabe). Wybieram sie w tygodniu na hamownie takze wykresem sie pochwale .
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju po chipie
Panowie zauwwazylem ze po chipie moja a4 bierze olej. Tzn przed chipem jak sprawdzalem poziom oleju byl na wys 2 rzedu od gory tcyh chropowatych kropeczek, a teraz jest na wysokoscie 4-5 rzedu od gory. Czego to moze byc wina, zle zrobionego programu??? Auto ma przbieg obecnie 138tys (nie wiem czy prawdziwy, ale po sprawdzeniu za pomoca vaga na tyle wychodzi). Olej mam Castrol Edge, wymieniony 7tys km temu.
-
[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED
Kupilem juz te lampy. Chcialbym pomalowac tylko gorna czesc, tam gdzie sa kierunki i wsteczny (wewnatrz jest chrom) i nie wiem czy pomalowac ten chrom czy szklo (oczywiscie od wewnatrz).
-
[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED
Malowac te lampy http://moto.allegro.pl/item740917598_mega_oferta_led_diodowe_lampy_audi_a4_8e_b6_black.html tak jak to zrobil Trzeniu http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bdh_sedan_25_v6_tdi_bdh_quattro_2004r_felgi_19-t18742.0.html ???
-
[ALL B6] Czujniki parkowania
pod warunkiem ze moj bedzie chcial ktos kupic[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 13:02_________________________________________________ A nie bedzie trzeba zadnych kabli ciagnac, jak to podlaczyc - plug&play???
-
[ALL B6] Czujniki parkowania
Czy duzo jest klopotow z montowaniem ori czujnikow parkowania w tylny zderzak do a4 b6??? Czy jest to duzy koszt???
-
Spociki Kazimierza Wielka i okolice
Ja mam bliziutko wiec chetnie bym sie pojawil w najblizsza niedziele. Tylko ze nie wiem czy dam rade .
-
[ALL] Porada do poprawienia Car Audio
Panowie chce polepszyc jakosc swojego Car Audio. Chcialbym zeby glosniki graly pod samo radio Alpine CDE-9874RR, nie chcialbym montowac tuby w bagazniku ani wzmacniacza. Wygluszac drzwi, zmieniac kable, jakie jakie rozwiazania byscie polecili???
-
[B6 ALL] Czy da sie jakoś zlikwidować te przetarcia na zderzaku
chodzi mi o takie male, biale ''dziurki'' w lakierze, prawie takie jak odpryski od kamieni czy piasku
-
[B6 ALL] Czy da sie jakoś zlikwidować te przetarcia na zderzaku
Czy da sie jakos zlikwidowac te przetarcia na zderzaku bez pomocy lakiernika???
- [ALL B6] Litery na klape bagażnika
-
[ALL B6] Litery na klape bagażnika
To jak mowicie zeby je sciagnac to jak najlepiej to zrobic???
-
[ALL B6] Litery na klape bagażnika
Panowie w zwiazku z tym ze powiekszylem moc auta do 165KM to juz nie jest TDI. Wpadl mi do glowy taki pomysl zeby zrobic TDI. Co o tym myslicie??? I czy czerwona literka D od VW bedzie pasowac, czy czyms sie roznia od czerwonej I z ???
-
[B6 AWX] Ocencie wykres przed modyfikacja
i to jest wynikiem zlej pracy silnika czy czegos innego???