Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony Debica Frigo


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co mozecie powiedziec o oponach zimowych debica frigo. Bylem dzis na gieldzie i z tego co sie zorientowalem byly to najtansze nowe opony. Jak najtansze to pewnie nie najlepsze (ale moze nie koniecznie)??? Jak ktos mial doswiadczenie z tymi oponami to prosze o podzielenie sie opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym aucie mam już założone Dębice Frigo 2 3-ci sezon i powiem że się super sprawują nie tylko po mieście. Często wyjeżdżam w góry w kotlinę kłodzką i nigdy nie miałem problemów z podjazdem pod zaśnieżoną górkę, dlatego w tym roku do audiczki też kupuję frigo 2. Dobry wybór za rozsądną cenę. Nie zgadzam się z opinią że frigo 1 były lepsze niż frigo 2 - właśnie odwrotnie... frigo 2 zostały ulepszone i mają dużo lepsze opinie niż ich poprzedniczki.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepsze nowe dębicy niż używki goodyear czy pirelli

i to potwierdzę... jeździłem na jedynkach - znajomy kupił 2ki i już 3 sezon lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepsze nowe dębicy niż używki goodyear czy pirelli

i to potwierdzę... jeździłem na jedynkach - znajomy kupił 2ki i już 3 sezon lata...

Ja też mogę powiedzieć coś na temat tych opon. Jeździłem w poprzednim moim autku na tych gumach kilka sezonów. :good: To były 1ki. O 2kach nic nie mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wyłamię i powiem ze są marne, na mokrej nawierzchni zachowują sie bardzo kiepsko, w innych furach mam continentale, goodyeary i dunlopy, to niebo a ziemia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się wyłamię i powiem ze są marne, na mokrej nawierzchni zachowują sie bardzo kiepsko,

Niestety nie mogę się zgodzić z kolegi opiniom .

Zapraszam w Bieszczady :naughty: Mam założone Frigo 2 nówki i już tej jesieni jeździłem

przez 40 centymetrowe zaspy śniegu , błoto pośniegowe .

I powiem że nie ma lepszych opon w tych $$$$$ !!!!!!

Dębice można kupić juz za 155 zł ( 195/65/R15 )

Więc po co przepłacać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subiektywne odczucia mało wnoszą... Dlatego są obiektywne testy opon i raczej Frigo nigdy nie przebiła Dunlopa czy Goodyear'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także się zastanawiam nad frigo2 , cena przemawia a że mieszkam w pomorskim to zimy jest w sumie mało... zawsze jezdziłem na używkach ale wychodzę z założenia że lepsza dębica niż używki co roku to inne... Wiec także zdecyduje się chyba na frigo 2 lecz jeszcze poczekam na inne opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej dołożyć a kupic coś lepszego niż Dębica...miałem kiedyś Dębice i były dobre ale po mieście...na zime trzeba miec bardzo dobre opony...na zdrowiu nie zaoszczędzi... :wink4:

Kolega pyta o Frigo 2 a nie o jakąś Dębice :wink4: To tak jak byś

pisał że kiedyś jeździłeś fiatem 126 P i wszystkie fiaty są beeee :polew:

Co za zimy macie w Krakowie i to w mieście :polew:

Jak ktoś by mieszkał (a nie tylko raz w roku jeździł) Tatry Podhale lub jak ja

w Bieszczadach i napisał by że te lub inne opony sie nie sprawdzają na krętych stromych

podjazdach i zjazdach itp...( kto jeździł wie o co chodzi ) To takich opon na pewno bym nie kupił .

Jak taka opona świetnie sie sprawuje w moich warunkach często zimą bardzo ekstremalnych .

To co u was na pomorzu czy innych zakątkach naszego kraju ??? Już jest do :bicz3:

Kupując opony kieruje się opiniami kierowców a nie testami .

A poza tym to to jeszcze trzeba umieć jeździć w zimie a nie pisać głupoty jak się śnieg w zimie

widzi tylko w telewizji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej dołożyć a kupic coś lepszego niż Dębica...miałem kiedyś Dębice i były dobre ale po mieście...na zime trzeba miec bardzo dobre opony...na zdrowiu nie zaoszczędzi... :wink4:

Kolega pyta o Frigo 2 a nie o jakąś Dębice :wink4: To tak jak byś

pisał że kiedyś jeździłeś fiatem 126 P i wszystkie fiaty są beeee :polew:

Co za zimy macie w Krakowie i to w mieście :polew:

Jak ktoś by mieszkał (a nie tylko raz w roku jeździł) Tatry Podhale lub jak ja

w Bieszczadach i napisał by że te lub inne opony sie nie sprawdzają na krętych stromych

podjazdach i zjazdach itp...( kto jeździł wie o co chodzi ) To takich opon na pewno bym nie kupił .

Jak taka opona świetnie sie sprawuje w moich warunkach często zimą bardzo ekstremalnych .

To co u was na pomorzu czy innych zakątkach naszego kraju ??? Już jest do :bicz3:

Kupując opony kieruje się opiniami kierowców a nie testami .

święta racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomato wybacz ale nie wiem czy chciałeś napisać do mnie czy ogólnie, jezeli chodzi o umiejętność jeżdzenia w zimie to daje sobie rade (nie tylko na północy) ale to nie chodzi o to. Zamówiłem klebery poniewaz nie spotkałem sie w 3miescie jeszcze z taka zimą która mogla jakos zaskoczyć. Po prostu zawsze noga z gazu i tyle, poprawka na górki itp.. Odradzono mi frigo ponieważ są głosniejsze a w 3 mieście kilka może kilkanaście dni leży śnieg na ulicach ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...