Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Czy da sie jakoś zlikwidować te przetarcia na zderzaku


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da sie jakos zlikwidowac te przetarcia na zderzaku bez pomocy lakiernika???

70b0daec1a98e4d2med.jpg

787d65d3e29e7711med.jpg

c769ac568364d2f0med.jpg

295f4176d77b76efmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotkach nic nie widać :confused4: W wypadku przetarć lakieru diagnoza jest prosta: jeżeli jest lekko uszkodzona tylko warstwa lakieru bezbarwnego to można zapolerować samą pastą lub po delikatnym przematowaniu papierem 1500-2000. Jeżeli przetarcie jest głębokie tzn do bazy,podladu lub metalu(plastiku) konieczna jest naprawa lakiernicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o takie male, biale ''dziurki'' w lakierze, prawie takie jak odpryski od kamieni czy piasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzi się do jednego.

W wypadku przetarć lakieru diagnoza jest prosta: jeżeli jest lekko uszkodzona tylko warstwa lakieru bezbarwnego to można zapolerować samą pastą lub po delikatnym przematowaniu papierem 1500-2000.

Jeżeli przetarcie jest głębokie tzn do bazy,podladu lub metalu(plastiku) konieczna jest naprawa lakiernicza.

Jeśli widać podkład, to trzeba nałożyć nowy lakier. Bo go w tych miejscach po prostu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o takie male, biale ''dziurki'' w lakierze, prawie takie jak odpryski od kamieni czy piasku

Odpryski można malować samemu.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zestaw_naprawczy_do_lakieru_jak_uzyc-t94033.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak delikatnie przerysowałem moją "madzie",to użyłem pasty lekko ściernej o nazwie "G-3".

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadrapałeś tylko lakier bezbarwny to wystarczyła G3, on ma odpryski więc polerowanie nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zadrapałeś tylko lakier bezbarwny to wystarczyła G3, on ma odpryski więc polerowanie nie pomoże.

Na odpryski jednak nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...